Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pożyczę Pionka 100R


sn4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jakaś dobra dusza mogła się zlitować i pożyczyć na kilka dni Pionka XDP-100R (nie więcej niż tydzień) to byłbym bardzo wdzięczny, bo chciałbym usłyszeć co ten gadżet potrafi porównując z tym co mam i z pamięci z tym co miałem. Ja mogę w zamian po porównaniu odesłać z Pionkiem do posłuchania na taki sam czas np słodkiego malucha Cowona Plenue D. Nie chciałbym wymieniać się na odsłuch w tym samym czasie, bo chcę porównać bezpośrednio chociażby Pionka i Cowona. Na zloty nie mam czasu, tak samo jak nie mam kiedy przejechać się do mp3store czy innego muzycznego w Wawie, bo praktycznie zaraz po pracy odbieram małego z przedszkola, a wyprawa do sklepu / na zlot to dla mnie conajmniej półtorej godziny w jedną stronę + czas potrzebny na odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podbijam. Byłem już wstępnie umówiony, ale pożyczający się wycofał, bo nie miał na czym słuchać.

 

Nieaktualne. Zero chętnych do pożyczenia, więc podjąłem ryzyko zakupu w ciemno.

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności