Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Adapter (przejściówka) z małego na dużego jacka


markdover

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy odpowiedni dział, jeżeli nie to proszę o przeniesienie. Szukam porządnej przejściówki z małego jacka na dużego jacka. Do słuchawek Beyerdynamic T90 (rekablowanych). Zwykłe przejściówki kosztują +/- 5 zł jednak nie budzą one mojego zaufania. Znalazłem też przejściówki Furutech, które kosztują od 100 zł w górę. Czy są one rzeczywiście warte swojej ceny? A może macie pomysł na inną porządną przejściówkę w niższej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gwint na jacku? jakbyś miał to mogę ci nakręcany adapter wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaro54 napisał:

Masz gwint na jacku? jakbyś miał to mogę ci nakręcany adapter wysłać

Już tłumaczę o co chodzi. Słuchawki to jak już wspomniałem T90, obecnie bez kabla, ale z dorobionym gniazdem mały jack. Muszę więc dorobić do nich porządnej jakości kabel. Jako że słuchawki grają mi bardzo fajnie z moim dapem, to myślę o kablu na wtykach m jack - m jack i do tego przejściówce do wpinania do stacjonarki. Z wtyków chcę celować w produkty firmy Amphenol, a one niestety nie mają opcji do nakręcania przejściówki. Gdyby tak było nie miałbym problemu, gdyż mam kilka nakręcanych przejściówek od innych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo to najpewniejsze połaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, markdover napisał:

Już tłumaczę o co chodzi. Słuchawki to jak już wspomniałem T90, obecnie bez kabla, ale z dorobionym gniazdem mały jack. Muszę więc dorobić do nich porządnej jakości kabel. Jako że słuchawki grają mi bardzo fajnie z moim dapem, to myślę o kablu na wtykach m jack - m jack i do tego przejściówce do wpinania do stacjonarki. Z wtyków chcę celować w produkty firmy Amphenol, a one niestety nie mają opcji do nakręcania przejściówki. Gdyby tak było nie miałbym problemu, gdyż mam kilka nakręcanych przejściówek od innych słuchawek.

 

Jak nie jest nakręcany, to ponownie się polecam. Też miałem T90 na dorabianym kablu jack-jack (od Lemonsky'ego) i używałem go ze wspomnianą przejściówką. Strat w jakości dźwięku chyba nie było:ph34r:.

 

Przejściówki też grają?:D

Edytowane przez Gourney
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gourney napisał:

 

Jak nie jest nakręcany, to ponownie się polecam. Też miałem T90 na dorabianym kablu jack-jack (od Lemonsky'ego) i używałem go ze wspomnianą przejściówką. Strat w jakości dźwięku chyba nie było:ph34r:.

W takim razie dziękuję bardzo za pomoc. Jak tylko wybiorę kabel, nieomieszkam uśmiechnąć się do Ciebie na pw. Niemniej jednak jestem ciekawy jakie jeszcze są przejściówki z wyższej półki. Czy poza Furutechem jakaś inna porządna firma produkuje coś takiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności