Skocz do zawartości
  • 0

Sluchawki do biura


rozyk

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Bowers & Wilkins P7 akurat łapią się w budżet 1499zł. 

Od prawie dwóch miesięcy mam wersje Wireless, trochę drożej -1799, ale w zależności od potrzeby na daną chwilę masz opcje kabel lub BT, chociaż opcja z modułem BT od Jaro54 jest tańsza.  

Po kablu nie ma co komentować dźwięku, po BT też jest bardzo dobrze (porównywałem tylko do Sony MDR  1000 i wolę B&W). Nie wiem tylko czy wypuszczają dźwięk na zewnątrz :/ Na pewno tłumią z zewnątrz, chociaż mogłoby być trochę lepiej, mam klawiaturę mechaniczną na niebieskich switchach cherry i słysze lekkie kliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Klipsch Reference on ear

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Taniej cię wyniesie kupno dobrych słuchawek np Klipsch Reference i moduł BT np Avantree Clipper pro. Dodatkowo możesz podłączyć telefon i odbierać rozmowy. W kompie masz BT? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Clipper nasadzasz na jacka i przypinasz do koszuli lub marynarki. Masz również dużo większy wybór wśród słuchawek. I kosztowo taniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Doki to sa sluchawki dokanalowe? Raczej z racji tego ze siedze w biurze 9-10h wolalbym chyba nauszne sluchawki. W tej stacjonarce w pracy nie mam pojecia jaka karta dzwiekowa jest, jesliby podlaczyc tam DAP to mogloby to cos polepszyc? Widzialem gdzies jakas reklame chyba FiiO, gdzie podlaczasz go pod USB i do niego sluchawki?

 

@Humcio Cherry Blue (y), po kablu nie ma co komentowac dzwieku - w sensie jest bardzo dobry?

Edytowane przez rozyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, doki to słuchawki dokanałowe. 

Co do B&W P7, to tak po kablu grają dla mnie bardzo dobrze. Pod względem dźwięku nie mogę im czyego zarzucić, chociaż jeżeli miałbym możliwość skrojenia pary tylko pode mnie to podbiłbym trochę górę i zwiększył scenę, ale to słuchawki zamknięte, więc nie wymagam cudów, zwłaszcza, że scene mają ładną. Z wygodą nie ma dla mnie problemu, mam je czasami na głowie po 5 godzin, krótka przerwa i 4-5 godzin i nie męczą mi głowy, ale to też kwestia indywidualna.  Nie mówię, też że musza się każdemu podobać. Ostatnie słuchawki zamknięte jakie miałem, to były CAL, jakieś 5 lat temu, a od tego czasu miałem tylko półotwarte i otwarte. 

Edytowane przez Humcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurde, gdzie można posłuchać tych P7. Są jakieś sklepy w pl, które je mają na stanie?

 

Od siebie dorzucą jak zwykle ostatnio B&O H6. używam je właśnie w biurze i w drodze do/z. Małe, lekkie, wygodne i grają jak milion dolarów. Żwawo, funowo, energicznie, z detalem, przestrzennie i z mruczącym niskim basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie testuje w domu Sony MDR 1000x - bezpośredni rywal Bose QC35 i muszę powiedzieć WOW. Super sprzęt, swietnie działa a ANC naprawdę robi robotę w głośnych pomieszczeniach. W przeciwieństwie do Bose - można ANC wyłączyć i uruchomić tryb ambient - nasłuchwianiu otoczenia. Do tego fajna funkcja - dotykasz muszli dłonią i masz wyciszenie muzyki plus mikrofony łapią głosy z otoczenia.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego, P7W są teraz w promocji w mp3store i zmieścisz się w budźecie, wystarczą Ci do wygłuszenia hałasu w biurze, a grają bardzo dobrze! ANC zawsze obniża jakość dźwięku, a z dobrym sealem w zamkniętych słuchawkach nie usłyszysz nic z zewnątrz już od niskiego poziomu mocy.

2 godziny temu, zdzichon napisał:

Kurde, gdzie można posłuchać tych P7. Są jakieś sklepy w pl, które je mają na stanie?

 

Od siebie dorzucą jak zwykle ostatnio B&O H6. używam je właśnie w biurze i w drodze do/z. Małe, lekkie, wygodne i grają jak milion dolarów. Żwawo, funowo, energicznie, z detalem, przestrzennie i z mruczącym niskim basem.

Obecnie TopHiFi (parę sklepów w PL, niedługo w mp3store zapewne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co powiecie o Beoplay H9? Moge je dostac za 499CHF. (mysle ze taki bedzie jednak max budzet)

 

Nie wiem dlaczego ale jakos do mnie nie przemawia design tych B&W P7W. Jak bedzie z dzwiekiem P7W vs H9? Czy duzo bym musial poswiecic w zwiazku z prozaicznym argumentem wygladu?

 

O jakos ANC jakos zbytnio sie nie przejmuje, podejrzewam wlasnie tak jak koledzy wyzej ze jak glosniej sie muzyke podkreci to i tak nic nie slychac. ;-)

Podejrzewam ze bardziej ANC sie przyda w samolocie niz w biurze.

 

A do stacjonarki czy warto dokupic jakis DAC? Teraz jest tam: 

Integrated Realtek HD ALC221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj, jeżeli planujesz kupić słuchawki za 1000+ , to oczywiście potrzebujesz jakieś sensowne źródło dźwięku.

Można się śmiać, ale korzystam z laptopa i DAC zabieram ze sobą nawet jak lecę gdzieś samolotem ^^' Chociaż od czasu jak sobie sprawiłem 2Ms, będę miał więcej miejsca w walizce :D

Edytowane przez Humcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@rozyk, tutaj ci nie pomogę, nie jestem ekspertem w tych kwestiach, mogę opisać odczucia ze sprzętu jaki sam posiadam/posiadałem, ale nie chcę ci mącić w głowie czymś czego nie testowałem. 

Edytowane przez Humcio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności