Skocz do zawartości

DAC-wzmak pod OTG


Jaworrr

Rekomendowane odpowiedzi

Mili moi zastanawiam się...

... czy są takie urządzenia, warte zainteresowania, łączące funkcję DACA i wzmacniacza i pracujące po sygnale OTG?

... chciałbym jako źródła używać telefonu.

... pod słuchaweczki Sonorous III i TH610.

 

Widziałem z OTG DAC Matrix X-Sabre PRO, oraz Matrix Quattro II ale te nie mają wzmacniacza. Poza tym x-sabre za drogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chord Mojo, Hugo, iFi iDSD Black Label - to chyba najciekawsze opcje.

Z nowych Mytek Clef.

 

Typowo stacjonarnie czy portable? Budżet?

 

Większość nowych combo powinno działać z Androidem. Wiem, że taki Cayin HA-3 działa. Mój Questyle 400i też gra z telefonem, ale najlepiej sprawdzać konkretne połączenia bo telefony z Andkiem potrafią płatać figle.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Karmazynowy napisał:

Chord Mojo, Hugo, iFi iDSD Black Label - to chyba najciekawsze opcje.

Z nowych Mytek Clef.

 

Typowo stacjonarnie czy portable? Budżet?

 

Większość nowych combo powinno działać z Androidem. Wiem, że taki Cayin HA-3 działa. Mój Questyle 400i też gra z telefonem, ale najlepiej sprawdzać konkretne połączenia bo telefony z Andkiem potrafią płatać figle.

 

Myślałem raczej o stacjonarce, mobilnie mam Opusa. Ale poczytam o Mojo i iFi. 

Questyle też wydaje się być ciekawą opcją, może nawet w tej wersji 600i, 400i ciężko kupić z tego co widzę.

 

Budżet jak dla powyższych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

EDIT. Kupiłem tego iFi iDSD Micro BL :) 

Czy w transporcie siła dźwięku musi być ustawiona na full żeby uzyskać najlepsze rezultaty soniczne? Działa przez USB z laptopem, przez OTG z telefonem.

Problem jest taki, że BL ma dużą moc, balans w kanałach wyrównuje się z potkiem po godzinie 9. Na takich TH610 to już jest dość głośno, więc ściszam źródło... godzi się to? 

 

 

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam IEM na OFF, moc na NORMAL. Wszystko po to żeby kierować moc na słuchawki. Pytanie dotyczy głośności źródła  
Myślałem, że o balans. Ja zawsze gdy używałem ifi jako DAC, nie dotykałem się do programowych ustawień (max na źródle) i użytkowałem tylko potencjometru na urządzeniu...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności