Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe za ok 100zł


KATZE

Pytanie

Hej, szukam słuchawek dokanałowych do ok 100zł.

Za ok 2 tyg wyjeżdżam za granice i takie słuchawki przydałby się , zważając ze moje ostanie (roccat syva) zepsuły się.

Nie mam określonego stylu muzyki ale jeśli to pomoze to zazwyczaj słucham(rocka, trapu, hardcore'a, dubstepu), lubię tez pograć (w CS:GO, czy jakies MMO na laptopie).

Fajnie jakby kto znalaz dobre sluchawki w takiej cenie. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To kup Remax RD610 w Polsce 50-60 pln i bardzo pożądnie grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie dobre będą Sound Magic ES19S, przyjemnie bardzo grają i zostały mi polecone w sklepie mp3store. Mam jeden egzemplarz na sprzedaż jeśli byłbyś zainteresowany to PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, MakYs18 napisał:

Według mnie dobre będą Sound Magic ES19S, przyjemnie bardzo grają i zostały mi polecone w sklepie mp3store. Mam jeden egzemplarz na sprzedaż jeśli byłbyś zainteresowany to PW :)

Miałem przyjemność ich (tego modelu) używać ale awaryjność kabelków od słuchawek mnie do nich zniechęciła (miałem 2 egzemplarze i w obu przypadkach kabelek poszedł po 2tyg użytkowania(w pierwszym przypadku poszedł kabelek obok słuchawki, a w drugim kabelek przy jack'u))

 

Co sądzicie o Trust GXT 308? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, KATZE napisał:

Co sądzicie o Trust GXT 308? 

 

Myślę, że to nie będzie dobry wybór.

 

Zainteresuj się KZ ZST, w tej półce cenowej najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do rocka, trapu, hardcore'a, dubstepu - masz podane powyżej na tacy - świetne, tanie doki z podkreślonym basem (w rozsądnych ilościach):
- VJJV K4 - (midbas),
- MEMT X5 - (subbas),
- Xiaomi Pro zwane też Xiaomi Piston v4 - (midbas i subbas) od razu z linkiem do zakupu.


Remax RD610 są bardzo tanie i przy tym dobrze grające ale mają dużo mniej basu (subbasu) potrzebnego do powyższych muzycznych gatunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, strong6 napisał:

Do rocka, trapu, hardcore'a, dubstepu - masz podane powyżej na tacy - świetne, tanie doki z podkreślonym basem (w rozsądnych ilościach):
- VJJV K4 - (midbas),
- MEMT X5 - (subbas),
- Xiaomi Pro zwane też Xiaomi Piston v4 - (midbas i subbas) od razu z linkiem do zakupu.


Remax RD610 są bardzo tanie i przy tym dobrze grające ale mają dużo mniej basu (subbasu) potrzebnego do powyższych muzycznych gatunków.

Dzieki wielkie :) 

Nurtuje mnie to od dawana jak oceniasz te TRUST URBAN REVOLT DUGA IN-EAR

Edytowane przez KATZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności