Recommended Posts

20 minut temu, Abazur napisał:

Rownież dołączę sie do pytania... Jestem 25 na liście, nie dostałem zadnego info mailowo/telefonicznie na temat wysyłki - czy dowiem się kiedy mogę się jej spodziewać? Wpłaty dokonałem 14.10.2017, po informacji, że słuchawki dotarły miałem nadzieję, że otrzymam je do końca bieżącego tygodnia.

ja tak samo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lista listą liczy się kolejność wpłat. Kto pierwszy wpłacił powinien pierwszy otrzymać. Pytajcie sklepu w @ jeśli zamawiałeś czarne powinny dojść czarne. Jak pisałeś: czarne, ale jak nie da rady to srebrne - przy małej ilości czarnych mogłeś dostać srebrne. 

Szczegóły sklep. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wpłacałem 13.10, czyli praktycznie jako jeden z pierwszych, także nadal nie wiem jakim cudem, jeśli mieliście 50 par czarnych, ale mniejsza już o to XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Pavvlo napisał:

Słuchawki przyszły (w końcu)
Dziwi mnie tylko fakt, że mimo zamówienia czarnych, otrzymałem srebrną wersję
Byłem 52 drugi na liście, biorąc pod uwagę ilość osób zamawiających przede mną srebrne i fakt, że pierwsza dostawa miała zawierać 50 par czarnych, to według moich obliczeń powinienem się spokojnie załapać na czarną wersję
Ale no cóż XD

Ponadto tracking podany w mailu był błędny
Nie wiem, może się trochę czepiam, ale to w sumie dosyć istotne XD

Myślę, że to jakieś zamieszanie. Ja byłam 50 na liście i dzisiaj odebrałam w Wawie takie jak chciałam - czarne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, jak już pisałem, będą przynajmniej do ifi pasować, a nie chce mi się znowu czekać tydzień na słuchawki, także jakoś to przeżyję. 
Tylko po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że macie jakieś zamieszanie i to raczej niemałe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dotarły, mam je właśnie na uszach i zaczynam się poważnie zastanawiać czy oddać je żonie jako prezent jak planowałem pierwotnie czy też nie okłamać i powiedzieć że grają słabo. W swojej kategorii cenowej - bez konkurencji, podbicie basu działa porządnie więc jak ktoś lubi, ma znajdzie to co lubi. Zaskoczeniem było dla mnie, że musiałem nieco pogłośnić AIM SC 808 w ustawieniach (z 8 na 16), czego nie muszę robić ani dla Yamah MT220, których używam normalnie ani dla starych, sprawdzonych Sennehaiserów HD555. 

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, warto było czekać. Takstary PRO-82 sporo namieszają na rynku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej, liczy się data wpłaty.. 
Proszę w takim razie podać listę kolejności wpłat, bo ta co pojawiała się na forum była dziesiątki razy zmieniana i według aktualnej, ja wcale nie wpłaciłem..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, cherubim napisał:

Okej, liczy się data wpłaty.. 
Proszę w takim razie podać listę kolejności wpłat, bo ta co pojawiała się na forum była dziesiątki razy zmieniana i według aktualnej, ja wcale nie wpłaciłem..

Wyjaśnij ze sklepem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po takim czasie oczekiwania radość z otrzymania słuchawek podwójna, niestety w moim przypadku krótkotrwała bo nie działa prawy kanał więc wracają na gwarancję 😅

• Sad 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
56 minut temu, Superata napisał:

Wyjaśnij ze sklepem

Co ja mam wyjaśniać ze sklepem, skoro chodzi mi o listę z forum?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Proszę w takim razie podać listę kolejności wpłat, bo ta co pojawiała się na forum była dziesiątki razy zmieniana i według aktualnej, ja wcale nie wpłaciłem..

Twoją wpłatę? Lista tu jest robiona przez was. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, Superata napisał:

Proszę w takim razie podać listę kolejności wpłat, bo ta co pojawiała się na forum była dziesiątki razy zmieniana i według aktualnej, ja wcale nie wpłaciłem..

Twoją wpłatę? Lista tu jest robiona przez was. 

To ten wasz sklep nie ma własnego wykazu tylko bazuje na tym spartolonym przez forumowiczów?

No bez jaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, cherubim napisał:

To ten wasz sklep nie ma własnego wykazu tylko bazuje na tym spartolonym przez forumowiczów?

Nie no co TY,  mamy swój wykaz ;) z tego co mi wiadomo to zapłaciłeś, więc teraz Wojtek z Łodzi musi dać Ci znać kiedy możesz wpaść po odbiór, pzdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchawki właśnie odebrałem i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, warto było czekać, dzięki za preorder! :)

PS. Czy można zamówić jeszcze jedną sztukę w preorderowej cenie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, cherubim napisał:

To ty się czepiłeś listy tu. Tu nikt jej nie weryfikował. Dostałeś @?  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchawki dotarły , są mega wygodne i mega lekkie .. Ale 2 razy przemyślę następny preorder jeśli tyle to ma trwać .. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wygląda kwestia zapisów na dzień dzisiejszy i ile trwałaby realizacja w przypadku czarnej wersji?

Edytowane przez buhert

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta