Recommended Posts

Niedawno dostałem telefon od MP3Store odnośnie zamówienia i koloru słuchawek oraz że słuchawki dzisiaj będą u nich. Także wszystko jest na dobrej drodze. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
43 minuty temu, FantOm napisał:

W końcu. Czekam na informacje kiedy będą do odbioru we Wrocławiu.

Dzwoniłem dzisiaj do mp3 store Wrocław - słuchawek możemy się spodziewać w pn/wt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MP3store Witam. Czy ludzie, którzy wybrali opcję z wysyłką, mogą oczekiwać słuchawek w bieżącym tygodniu czy raczej w przyszłym?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj wysyłamy. Czy do wszystkich wyjdzie dziś. tego nie wiemy. Ale na pewno jeszcze jutro będą realizowane wysyłki. Zatem można się spodziewać jeszcze w tym tygodniu

Ale przynajmniej w tym wypadku będziemy robić co w Naszej mocy

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, JimmiB napisał:

@mp3storeBDG w jaki sposób będą się kontaktować? telefonicznie, czy jakoś przez forum?

Telefon/mail , więc mam prośbę o cierpliwe czekanie na kontakt, żeby nie było bałaganu przy wydawaniu zamówień, z góry dziękuję, pzdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchawki przyszły (w końcu)
Dziwi mnie tylko fakt, że mimo zamówienia czarnych, otrzymałem srebrną wersję
Byłem 52 drugi na liście, biorąc pod uwagę ilość osób zamawiających przede mną srebrne i fakt, że pierwsza dostawa miała zawierać 50 par czarnych, to według moich obliczeń powinienem się spokojnie załapać na czarną wersję
Ale no cóż XD

Ponadto tracking podany w mailu był błędny
Nie wiem, może się trochę czepiam, ale to w sumie dosyć istotne XD

Edytowane przez Pavvlo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że nie wcisną mi srebrnych.. Jakbym chciał srebrne to kupił bym je sobie miesiąc temu jak byłem w Chinach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie do sklepu: Jakie są kryteria kolejności wysyłki !!!

Niektórzy z dołu listy już maja słuchawki w domu a ja na liście 15. jeszcze nie mam wysłanych !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, cherubim napisał:

Mam nadzieję, że nie wcisną mi srebrnych.. Jakbym chciał srebrne to kupił bym je sobie miesiąc temu jak byłem w Chinach.

Gdyby nie fakt, że zamówiłem ifi idsd le nano, które jest srebrne + nie chce mi się już użerać i czekać kolejny tydzień na słuchawki, to pisałbym o wymianę na czarne, bo jeśli faktycznie mieli w 1 turze 50 par czarnych i wysyłali je według listy i wpłat, to nie ma realnej możliwości, żebym się na czarne nie załapał XD
Ale niech już będą te srebrne, przynajmniej się jakoś z ifi zgrają kolorystycznie :v 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Pavvlo napisał:

1 turze 50 par czarnych i wysyłali je według listy i wpłat, to nie ma realnej możliwości, żebym się na czarne nie załapał XD

Obudź się... z tą promocja w sklepie jest taki bur*el ze nikt nie wie o co chodzi. Sklep nie wysyła według listy. Ty byłeś 52. na liście i już masz słuchawki w domu a ja 15. i jeszcze nie mam wysłanych !!! 

W poście wcześniejszym zadałem pytanie i czkam na odpowiedź !!!

"Pytanie do sklepu: Jakie są kryteria kolejności wysyłki !!!

Niektórzy z dołu listy już maja słuchawki w domu a ja na liście 15. jeszcze nie mam wysłanych !!!"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To raczej pracownicy mp3store powinni się obudzić, a nie ja XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rownież dołączę sie do pytania... Jestem 25 na liście, nie dostałem zadnego info mailowo/telefonicznie na temat wysyłki - czy dowiem się kiedy mogę się jej spodziewać? Wpłaty dokonałem 14.10.2017, po informacji, że słuchawki dotarły miałem nadzieję, że otrzymam je do końca bieżącego tygodnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta