Recommended Posts

to może należałoby zmienić formułę zbiorówek bo sytuacja co rok się powtarza - z dopiskiem "dla klientów o mocnych nerwach i nieokreślonym terminie realizacji" ;) 

komis też czeka i się denerwuje 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, hibi napisał:

to może należałoby zmienić formułę zbiorówek bo sytuacja co rok się powtarza - z dopiskiem "dla klientów o mocnych nerwach i nieokreślonym terminie realizacji" ;) 

komis też czeka i się denerwuje 

Prawdopodobne, że w nowym roku 2018 zrezygnujemy z takich akcji, a przynajmniej ja. Będzie towar na magazynie ogłosimy rabat dla użytkowników forum  np. 10% nie będzie czekania, ja będę miał mniej pracy i na forum będzie mniej przypadkowych osób. Jest też pomysł abyście zbiorówki organizowali sobie sami na zasadzie grupy osób negocjującej z nami cenę produktu w większej ilości. Zobaczymy. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Superata napisał:

Chcecie kogoś szczypać i bonusy to najlepszym adresatem będzie pan Morawiecki. 

Tak jak pisałem, kto chce może zrezygnować z preorderu w każdej chwili. Nie robimy nikomu problemu. Pisałem też wcześniej, że towar wg opinii urzędników powinien być nam przekazany w piątek - ale zaznaczyłem, że to raczej optymistyczna wersja. Bardziej stawiałbym na początek tygodnia. 

A MIP nas nie szczypie? Dostaliście kupę kasy, możecie nią obracać, zarabiać na niej. W sumie spoko, pewnie i miałbym to w d... gdyby nie fakt opóźnień.

Chcecie coś sprzedać, dać nam taniej to nie róbcie tego bez przynajmniej pewności +/- 2 tygodnie bo to są cyrki. Jaja już w sumie były...

Wracając do urzędników. Zapytam się konkretnie. Wy to robicie przez agencję czy wysłaliście do tego pracownika zatrudnionego miesiąc temu? Jak są jaja to się po towar zap... i już. Gdyby towar był na jakieś wdrożenie to ładnie byście popłynęli...

Tak nawiasem, mp3store kojarzy mi się z pasjonatami i zdania nie zmienię, lecz do biznesu powinniście zatrudnić handlowców z jajami którzy są prawnikami. To jest opinia z życia wzięta.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Superata napisał:

Chcecie kogoś szczypać i bonusy to najlepszym adresatem będzie pan Morawiecki. 

Nie przypominam sobie, żebym coś kupował u Morawieckiego. Kupiłem w mp3store. Miałem już nic nie pisać, ale to naprawdę przekracza totalnie granice braku odpowiedzialności za swój biznes i swoje działania. Każdy w tym kraju ma pod górkę, nie warto się żalić.

10 godzin temu, Superata napisał:

Jakby to nie była akcja forumowa tylko zwyczajna sprzedaż na sklepie w pełnej cenie

To również Wasza decyzja, żeby ten produkt sprzedać w ten sposób, a nie inny i w tej cenie. To jest takie samo zamówienie, jak wszystkie inne w mp3store, z podanym terminem wysyłki. Wysyłki przez Was, nie przez Morawieckiego ani urząd celny.

Rozmawiałem z pracownikiem sklepu, i mówił, że teraz to już będzie na 100% i stwierdziłem, że poczekam, bo podobno fajnie grają. Ale wasze tłumaczenia, w stylu: "to nie nasza wina, urząd się na nas uwziął, zły rząd..." są naprawdę poniżej poziomu krytyki. Bo ja naprawdę rozumiem, że przyszły do Polski na początku listopada i zaległy w UC. Nie zmienia to jednak faktu, że to Wy jesteście sprzedawcą, my kupującymi, którzy wpłacili pieniądze dwa miesiące temu. To Wy macie nasze pieniądze na koncie, nie wicepremier, więc to Wy powinniście czuć odpowiedzialność i starać się to nam, klientom, wynagrodzić. 

PS. Usuńcie sobie ze stopki Public Relations, bo nie pasuje do pracy wykonanej przy tym zamówieniu. Ciekawe, czy tak samo by wyglądała dyskusja w Social Media co na Waszym forum. Jako osoba pracująca w eCommerce jest mi po prostu smutno, że sklep, który ceniłem (bo zawsze wszystko było ok), w ten sposób podchodzi do takich sytuacji.

Edytowane przez FantOm
  • Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie też wszystko jest po prostu bez komentarza. Jestem cierpliwa, ale pewna granicę zostały przekroczone. Gratulacje w umiejętnym zwalaniu winy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 - Paczki jednak nie będzie dziś. 

2 - Takstar prawdopodobnie dziś lub w poniedziałek wysyła do nas drugie zamówienie. 

Jeszcze raz napiszę z naszej strony jak i producenta wszystkie procedury zostały dotrzymane zgodnie z tym co od lat praktykujemy. Co miesiąc idą przez nas dziesiątki paczek. Dlaczego ta akurat została zatrzymana? Nie wiem - chcecie znać szczegóły macie dane centrali w Warszawie, dzwońcie, piszcie i wpadajcie. Pytajcie dlaczego tak jest. Każdy może zrezygnować z zamówienia nikomu nie bronimy. Zresztą w każdej chwili zamówienia możecie i mogliście zrezygnować. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Superata napisał:

1 - Paczki jednak nie będzie dziś. 

2 - Takstar prawdopodobnie dziś lub w poniedziałek wysyła do nas drugie zamówienie. 

Jeszcze raz napiszę z naszej strony jak i producenta wszystkie procedury zostały dotrzymane zgodnie z tym co od lat praktykujemy. Co miesiąc idą przez nas dziesiątki paczek. Dlaczego ta akurat została zatrzymana? Nie wiem - chcecie znać szczegóły macie dane centrali w Warszawie, dzwońcie, piszcie i wpadajcie. Pytajcie dlaczego tak jest. Każdy może zrezygnować z zamówienia nikomu nie bronimy. Zresztą w każdej chwili zamówienia możecie i mogliście zrezygnować. 

Dnia 21.08.2017 o 17:30, Superata napisał:

PRO82_BannerMP3_MINI.png

Takstar PRO82 

Pro80 to słuchawki kultowe, miałem je i ja :) 

Mam nadzieje, że nowy model pójdzie tą samą drogą :) 

-mają 3 stopniową regulacje basu

-odłączany kabel

-oczywiście twardy i miękki case jak w PRO80

-świetne wykonanie

-wygodne i lekkie

-pady przyjemne w dotyku

-dobra regulacja padów

Promocja czasowa zapisy tylko do końca września - realizacja w październiku. 

Jak zawsze najpierw lista, potem zamawiamy produkt przez dodany w przyszłości link dopisując w uwagach nasz nick z forum i hasło promocji: Preorder Pro82

Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt wysyłki. 

Lista:

1

2

3

W tej cenie słuchawki mogą zamieszać na rynku. Już sa porównywalne do ATH M50 :) 

IMG_9095.JPG

IMG_9096.JPG

IMG_9098.JPG

IMG_9099.JPG

IMG_9104.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak ktoś chciałby z Trójmiasta rezygnować z zamówienia to chętnie bym je przejął (chociaż jest to również zależne od ceny i innych czynników)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Przemi - srebrne
2. michalkorona - czarne
3. FunGD - czarne
4. Griffith - czarne
5. MPM - czarne - wpłacone
6. Ega - czarne
7. Rafi_AT286 -  czarne Wpłacone (15.10)
8. minejtor1 - czarne 
9. Winnetou - srebrne Wpłacone
10. joseff - czarne
11. Barthuss - czarne
12. slawek1077 - czarne
13. LuQi - srebrne - Wpłacone (13.10)
14. ilov3 - czarne
15. Bialy_Wilk - czarne - WPŁACONE (14.10)

17. Aragorth - czarne
18. Vermer czarne
19. monza - czarne | Wpłacone (18.10)
20. Dailir - czarne - Wpłacone
21. Baele - srebrne - wpłacone
22. Pudel - srebrne - WPŁACONE 13.10
23. Sheffunio - srebrne
24. Stenzo - Srebrne
25. Abazur - czarne WPŁACONE (14.10)
26. pixxar - srebrne
27. exotic86 - czarne WPŁACONE (14.10)
28. e1mo - czarne, jeśli nie będą dostępne to srebrne WPŁACONE (13.10)
29. PioPia - czarne
30. Levson – czarne WPŁACONE (16.10)
31. zypek - czarne
32. wojtekc - srebrne
33. Kafziell - czarne Wpłacone 15.10.17r.
34. ikar - czarne
35. pewu - czarne, wpłata dnia 13.10.2017
36. Artaz - czarne, jeśli nie będzie to srebrne
37. szyna49 - czarne
38. bondaree - czarne
39. inerkoma - czarne
40. tusia13pl - czarne WPŁACONO 17.10.17 r.
41. Laciu - czarne
42. Archangel87 - czarne
43. bumbumpst - czarne Wpłacone
44. iaudiofan - srebrne WPŁACONO (14.10.17r.)
45. atmato - srebrne
46. hafis - czarne wpłacone
47. jamesik - czarne
48. cherubim - czarne
49. loathe - czarne WPŁACONO (30.10.2017)
50. M_T - srebrne (WPŁACONO 19.10.17 r.)
51. kubas1971 - czarne (WPŁACONO 16.10.2017)
52. Pavvlo - czarne (WPŁACONO 13.10.17 r.)
53. Tay009 - czarne (WPŁACONO 13.10.17 r.)
54. piwo007 - czarne
55. ganjilla - czarne
56. ArcyBebok - czarne
57. jawakusi – czarne
58. hit the road - 2 sztuki: 1 srebrna - pierwsza tura październik , 2 czarna - druga tura - grudzień.
59. decayed - czarne (jeżeli zabraknie w pierwszym terminie to srebrne) WPŁACONE (13.10)
60. random - czarne (jeżeli zabraknie w pierwszym terminie to srebrne)  wpłacone(15.10)
61. gurken czarne
62. Yekoss - srebne (2 szt.) (WPŁACONO 13.10.17 r.)
63. jaor - czarne
64. MaZ - czarne
65. Ky0sHiR0 - czarne
66. Karbon315 - czarne
67. Muffin - czarne
68. VIZZARD - czarne
69. Solon - czarne  WPŁACONE 18.10
70. visjerr - czarne jak nie będzie w pierwszym terminie to srebrne WPŁACONE 13.10
71. darkwork - srebrne - WPŁACONE 16.10
72. Ath - czarne WPŁACONE
73. na1l - czarne
74. fyodor - czarne - WPŁACONE (14.10)
75. areoslaw - srebrne - WPŁACONE (25.10)
76. MelancholicMan - czarne WPŁACONE 13.10
77. der_joschi - czarne
78. qbsti - czarne WPŁACONE 14.10
79. Beh0lder - czarne WPŁACONE 19.10
80. dobran1980 - czarne WPŁACONE (07.11)
81. piron - czarne WPŁACONE 16.10
82. NieMy – srebrne
83. statistica - czarne wpłacone 14.10.2017
84. Zaan - srebrne
85. kondzio937 - preferowane czarne, jak nie będzie w 1 terminie to srebrne
86. ogqozo - czarne WPŁACONE 13.10
87. shaped_noise - czarne wpłacone
88. riantej - srebrne
89. Pioze - czarne WPŁACONE (25.10)
90. rishion - czarne
91. z3piq - Dopisuje się jeszcze raz - chodzi mi o jedną parę ,srebrną
92. Valaiath - preferowane czarne
93. Adri - CZARNE z walizeczką - może być grudzień (WPŁACONE 13.10)
94. czesiu89 - czarne WPŁACONE (13.10)
95. ArteQ_PL - preferowane czarne jak zabraknie w pierwszym terminie to srebrne  WPŁACONE (14.10)
96. memixii - czarne (3 szt.) WPŁACONE (16.10)
97. woltron - preferowane czarne
98. laocy - czarne(1szt)-WPŁACONE(26.10.17r)
99. JimmiB - czarne (1szt)    WPŁACONE (13.10)
100. Lakota - czarne (2 sztuki) WPŁACONE  (27.09)
101. enfaude - czarne, a jak zabraknie w pierwszym terminie, to srebrne - WPŁACONE 16.10
102. Majsterinho – Czarne - WPŁACONE 22.10
103. RIH – srebrne (1 sztuka)
104. zaq1 - czarne WPŁACONE (15.10)
105. Yedi - srebrne
106. Vangass - srebrne
107. verinix - czarne - WPŁACONE (13.10)
108. miodzin-srebrne
109. alchemik - czarne WPŁACONE (13.10)
110. bruno63 - srebrne - wpłacone (16.10)
111. zieloczek100 - czarny
112. Monkeer - czarny
113. SpikyAndrew - srebrne
114. DRAGONPRO - czarne
115. pwn - czarne
116. suchy0011 - srebrne
117. pepperuser - czarne, jeśli nie będzie to jakiekolwiek WPŁACONE 21.10
118. Brychu - czarne WPŁACONE (13.10)
119. zbrojny1- czarne WPŁACONE (13.10)
120. lacher - srebrne
121. matwyr - 3 sztuki: 1 srebrna - pierwsza tura (w miarę możliwości) ,2 czarne WPŁACONE (16.10)
122. rcgoofy - czarne (uzgodnione z Wrocławiem) - WPŁACONE (13.10)
123. sebbol - czarne
124. Grow - czarne (WPŁACONE 15.10)
125. artp - srebne (WPŁACONE 15.10)
126. fantom - srebrne (WPŁACONE 15.10)
127. drXz0r - srebrne (WPŁACONE 15.10)
128. Ochik - czarne, jeśli nie będzie to jakiekolwiek WPŁACONE (13.10)
129. Adamik - czarne 
130. Adam 76 - srebrne 
131. Wolffiq - czarne - WPŁACONE (16.10)
132. AdoeM - czarne

133. Motal - czarne

134. Jaro93 - czarne x2

135. marcin7126 - czarne - WPŁACONE (01.11)

136. kubacy-czarne

137. bartiz12 - 2 pary czarnych słuchawek. Przelew nadany 6.11.2017

138. Falkolm - czarne 1szt.

139. dreamer7ka - czarne 1szt. - WPŁACONE (10.11.2017)

140. wisnia5715 - czarne 1 szt. - przelew nadany 14.11.2017

141. woza -czarne 1szt. (uzgodnione z Wrocławiem) WPŁACONE 18.10.2017

142. Rojes - czarne 1szt.

143. Jaari - srebrne 1szt. - WPŁACONE (04.12.2017)

144. korelTikTak - czarne 1 szt.

145. k0rzi - czarne 1 szt.

146. ullL - czarne 1szt. wpłacone, data nadania przelewu 11.12.2017

Edytowane przez ullL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serdecznie zazdroszczę ludziom, którym nigdy celnicy nie przytrzymali towaru i którzy nie musieli się bujać z urzędnikami pisząc kolejne odwołania, doprecyzowania i co tam sobie jeszcze wymyślą. Może komunikacja mp3store mogłaby być lepsza, ale że nie jest z nią najlepiej to wiadomo nie od dziś (z wyjątkiem @Superata, którego jako właściciel firmy był ozłocił za cierpliwość i walkę o klienta). Można zrezygnować, można poczekać, może kupować sprzęt gdzie indziej a tu być jedynie dla forum i działu "Kupię/Sprzedam". Pouczanie firmy, która miesiąc w miesiąc sprowadza sprzętu liczonego zapewne w tonach jest jednak pewną aberracją - myślę, że chłopaki wiedzą co i jak się robi. Przechodziłem podobną sytuację, na szczęście w znacznie mniejszym zakresie, więc rozumiem zespół @MP3store. Poza tym od czasu gdy paczka z Chin, na skutek błędu wysyłającego, okrążyła kulę ziemską i szła drobne 4 miesiące nic mnie nie zaskoczy. 

Tu przynajmniej jest do kogo napisać i odpowiada po Polsku, a nie Chinglishem albo po mandaryńsku. Zawsze coś.

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, JimmiB napisał:

@ullL a numer 16, @rgomez się wypisał?

Wziąłem ostatnią wklejoną tutaj listę po tym, jak ktoś się wypisał, więc chyba tak.

/edit

sprawdziłem - wypisał się, lista aktualna

Edytowane przez ullL
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, pepperuser napisał:

Jednak nie dziś to kiedy???

Jak celnikom znudzi się zabawa :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jak celnikom znudzi się zabawa
Jak MIP w końcu ruszy 4 litery po sprzęt, inaczej będą pisma wymieniać aż do Wielkanocy.
Na żadne moje pytanie sklep odpowiedzieć nie chce. Pytałem jakie są dokładnie powody to cisza. Pytałem też czy ktoś był po towar to jeszcze większa cisza. Czas pogodzić się z tym że gdy sprzedaż jest dla zwykłej jednostki to wyjaśnień nigdy nie będzie. Zwykła umowa sprzedaży powoduje że każdy sklep olewa kupującego w każdym innym aspekcie poza samym dostarczeniem towaru.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 29.11.2017 o 17:34, MP3store napisał:

Gdybyśmy byli ponad prawem albo mieli większą moc to byłby już dawno. A tymczasem na cle zeszło się chyba ze 3 tygodnie.

ZESZŁO więc wnioskuję że towar przynajmniej o 29.11 nie jest na cle? Co teraz opóźnia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli ktoś z pierwszej partii by się rozmyślił i chciał sprzedać swoją parę za cenę zakupu + dobre piwo to chętnie przyjmę. Najlepiej Kraków/Katowice, ale wysyłka też wchodzi w grę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, FantOm napisał:

@MP3store, @Superata,

Konkretne informacje:

1. Czy przesyłka opuściła urząd celny?

2. Konkretny termin dostawy

Przydałaby się również informacja jakie osoby dostaną słuchawki w kolorze czarnym. W moim przypadku są to trzy pary. Jeżeli nie dostanę w pierwszej turze słuchawek w kolorze czarnym to zdecyduje się na kolor srebrny. Możemy liczyć na taką informację?

1 minutę temu, JimmiB napisał:

@FantOm ja od sklepu dostałem info, że we środę ma być ostateczna decyzja urzędu celnego

Czyli najwcześniej w środę słuchawki dopiero będą w sklepie?

Edytowane przez memixii
Odpowiedź na wcześniejszy komentarz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Superata @MP3store
Również poproszę o konkretne informacje, bo pomimo tego, że zależy mi na tych słuchawkach, gdyż nie widzę sensownej alternatywy w tej cenie, którą mogę dostać na już, to jednak śmiesznym będzie czekanie dłużej na słuchawki niż odkładanie na źródło do nich, więc jeżeli nie będę mieć do końca tego tygodnia, ew. początku następnego pewności, że słuchawki dojdą przed świętami, to niestety będę musiał anulować zamówienie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4.12.2017 o 11:43, Superata napisał:

Urząd najpierw zakwestionował kilka spraw, wysunął względem nas kilka pytań na które odpowiedzieliśmy. Potem zakwestionował sprawę techniczną i wstrzymał działania względem naszej dostawy do czasu rozstrzygnięcia sprawy przez odpowiedni inspektorat. Inspektorat nakazał nam wykonanie pewnych działań, które zrobiliśmy. Potem wydał opinie i teraz czekamy jak ta opinia dotrze do urzędu. Jest szansa, że jeśli szybko papierki znajda się w odpowiednim urzędzie i urzędnicy nie wymyślą czegoś innego to sprzęt znajdzie się u nas w piątek - to bardzo optymistyczna opcja. Mniej optymistyczna to przyszły tydzień. 

Najlepsze jest to, że my wszystko co trzeba opłaciliśmy już 6 -11 i towar powinniśmy mieć u siebie od tego terminu.  Urząd na każde swoje działanie ma 3 dni, inspektorat 14 dni z tego takie poślizgi. Szukanie pieniędzy i próby drążenia naszych kieszeni - takie moje zdanie. 

Mogę jedynie kolejny raz was przepraszać i prosić o cierpliwość. Ja też zamówiłem te słuchawki. Też się denerwuję. 

Ja nic więcej nie wiem niż to co napisałem 04-12 czekam na nowe info od Mp3store

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Pavvlo spróbuj napisać notatkę do zamówienia wchodząc w nie na mp3store.pl, odpowiedź od sklepu otrzymasz za dnia nawet kilka minut później :) ja właśnie w ten sposób się dowiedziałem, że istnieje naprawdę spora szansa, że słuchawki dotrą w tym tygodniu do odbiorców. @memixii w W-wie pewnie tak, natomiast jeśli chodzi o resztę miast to myślę, że najwcześniej we czwartek (jeśli od razu uwiną się z rozparcelowaniem paczki na mniejsze i przekazaniem kurierowi/-om ), a jeśli chodzi o czarny kolor słuchawek, to tak jak wcześniej pisał chyba @Superata ma być około 50, przelicz, jeśli mieścisz się w 50, to powinno być "all good" ;)

Edytowane przez JimmiB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta