Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Micro zestaw lub wszystko-w-jednym do sypialni


yoGhurrt1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Poszukuję jakiegoś micro zestawu lub all-in-one do małej sypialni. Przekopując forum trafiłem m.in. na:
- Philips MCM2350

- Pioneer X-HM 11

- Panasonic SC-PMX5

- Sharp XL-HF202

 

Problem w tym, że nie trafiłem aby którykolwiek z tych sprzętów miał DAB+, a będzie mi na tym zależało.
Dlatego pytanie czy w ogóle dostanę coś warte dźwięku ale i z trochę rozszerzoną funkcjonalnością?

 

Oczywiście przewijają się Pianocrafty jako polecany sprzęt, ale to jednak powyżej mojego budżetu - chcę aby sprzęt grał "poprawnie" gdy rano robi za budzik lub gdy wieczorem przed snem słucham muzyki lub radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomyśl o Kruger & Matz. Polska firma i ma kilka fajnych zestawów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

To pomyśl o Kruger & Matz. Polska firma i ma kilka fajnych zestawów. 

 

Jaro co ma niby kruger coś tam coś wspólnego z Polską?

Pytam bo podobnie uważał kolo w trv euro co mojej matce wcisnął boomboxa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleca wykonanie w Czajna sprzętu wg własnych projektów. Podobnie jak kiedyś Vedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się mylę to z góry przepraszam ale gdzie ty projekty lechpola widzisz?

 

Wątpię żeby na jakimkolwiek produkcie był napis "design and engineered by k&m Poland"

 

Każdy ich produkt znajdziesz na aliexpress alibaba lub innym sklepie z chińskim electro.

Ze zmienionym logiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spark13 napisał:

Jeśli się mylę to z góry przepraszam ale gdzie ty projekty lechpola widzisz?

 

Wątpię żeby na jakimkolwiek produkcie był napis "design and engineered by k&m Poland"

 

Każdy ich produkt znajdziesz na aliexpress alibaba lub innym sklepie z chińskim electro.

Ze zmienionym logiem.

 

Sorry ale po co ten offtop? Masz inne zdanie to zaproponuj coś a nie rozwodź się nad pochodzeniem sprzętu

Wg mnie @yoGhurrt1 znajdzie w ich ofercie coś co spełni jego wymagania

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro54, ok, spojrzę choć podchodzić z kijem będę bo przyznam, że słyszałem jednocześnie dużo dobrych i złych opinii.

spark13, nie jestem pewien czy muszą pisać gdziekolwiek o tym oprócz umowy licencyjnej lub cokolwiek podobnego.
Burczyk, możesz się wtrącić. Dzięki.


Dodane:

Przejrzałem ofertę miniwież i niestety ale zupełnie jest to nieopłacalny zakup. DAB+ jest tylko w sprzęcie powyzej tysiąca złotych, a w takiej kwocie pole wyboru dobrego sprzętu jest już o wiele większe przez co Kruger&Matz już przestaje być brany pod uwagę.

Oczywiście są radiobudziki, ale nie ufam tutaj jakości dźwięku w porównaniu do konkurencji.

Edytowane przez yoGhurrt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności