Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audeze lcd 2 vs lcd 3


blackromek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, blackromek napisał:

Opcja dwa sprzedać he 500 dołożyć i kupić coś innego np he-6 , ether , th 900

A jedynie słuszne t1 to późne v1... no i podobne są do he 500 jak kuń do krokodyla.

Kabel w audeze należy wymieniać, ale imo do słuchawek to tylko miedź.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, decees napisał:

Nie mialem do czynienia z T1v1 ale jesli basu maja zdecydowanie mniej niz T1v2 to imo nie podejda do ciezkiego grania. No i brak odpinanych kabli tez boli biorac pod uwage ze inwestujesz w rozwiazania BAL

 

 

tapatalk by iphone

 

T1 r1 jaśniejsze sporo od T1 r2, ale za to bardziej detaliczne,zwiewne, skupione bardziej na górze i wyższej średnicy...To też się może podobać jak ktoś to lubi.

Tylko że góra potrafi nie być czysta w przekazie.

Jak dla mnie sporo lepsze do Rocka/Metalu będą T1 rev2, bardziej dociążone i przyjemne w odbiorze.

Ale jakbym miał kasę i na prawdę chciał odjazdu jak na koncercie to wiadomo TH900 i to lepiej już wersja MK2.

Choć jak pisze P.Ryka wymagają sporego wygrzewania, TH610 to samo...bo na początku jasne bardzo i ostre na górze.

LCD3 warto zaaplikować lepszy kabel,firmowy to lipa...ja miałem kabel 8 żyłowy na miedzi od J.Dragona i sporo lepiej mi LCD3 zagrały, Hybryda Forzy to też dobry wybór.

TH900 to jak motor wyścigówka co 300/h  wyciąga w 10 sekund...LCD3 to jak luksusowa limuzyna ze skórzanymi fotelami i barkiem z alkoholem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T1rev2 to jak super modelka, umie się zachować w każdej sytuacji, do tego mądra i wykształcona, gdy trzeba z chęcią pójdzie i na dyskotekę ale super czuje się w filharmonii.

Może zostać i żoną jak przymkniemy oczy na niektóre jej wady....he,he. 

TH900 to jak gorąca brazylijka, która woli głównie imprezy i taniec półnago na ulicy, z taką wyjechać można na urlop i z żadną nie będzie nam tak dobrze.

Ale czy się nadaje na żonę?...to zależy czy lubimy tylko imprezy i koncerty,wieczny urlop...Ale czy to nie zmęczy w końcu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, blackromek napisał:

Jak najlepiej zamówić kabel z forza aby jak najszybciej mieć go na chacie przez stronę ?

No ,niestety,czeka się czasem dosyć długo, ja chyba ze 2 tygodnie czekałem...ale to było ze 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiomagic i MP3Store też mają ale raczej procesu nie przyśpieszą. No i Q21 ale nie lubię tego sklepu. 

 

Jak zależy Ci na czasie to zrób tu kabel na forum. Jakość będzie równie dobra, a może nawet lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Panowie,

Mam takie pytanie odnośnie LCD-2 oraz 3: jakie zmiany w brzmieniu względem padów skórzanych wnoszą pady welurowe w obu modelach? Czy któreś zestawienia 2/3 z konkretnymi wersjami padów są, że tak powiem bardziej polecane? Chodzi mi oczywiście o najświeższe edycje z Fazorem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności