Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cayin N3


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Cayin to taka marka, która specjalne miejsce na mojej półeczce z fajnymi rzeczami. Od dawna użytkuję Cayin C5 DAC, który dzielnie opiera się kolejnym falom rewelacyjnych urządzeń redefiniujących brzmienie. Miałem tez zestaw stacjonarnych klocków, przetestowałem (a nawet mocno się śliniłem) całą gamę urządzeń przenośnych. Od pewnego czasu chodzi też za mną zakup lampowego wzmacniacza od Cayina do moim Zensorów. A w międzyczasie wyszedł kolejny odtwarzacz, tym razem bardzo kompaktowy N3.

http://audioivoodoo.blogspot.com/2017/08/cayin-n3.html

IMG_20170816_101538.jpg

Edytowane przez Fatso
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł do poprawy :)
Sama recka bardzo fajna, treściwa, szybko się czyta.
N3 bardzo fajny grajek, choć stricte brzmieniowo mi bardziej Shanling M1 pasi, mniej midbasu, lepsza kontrola. Ale M1 który to znów mniej mocy ma. Wsio się rozbija o to, jakie słuchawki i preferencje mamy.

6h grania? Producent drugie tyle podaje chyba.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te 12 godzin jest zapewne przy słuchaniu muzyki bez bawienia się menu czy włączonym BT.  Więć wcale się nie dziwię że z bluetoothem wytrzymują 6 godzin.

A czy Shanling M1 czy Cayin N3 to tak jak @bachankas napisał, wszystko zależy od naszych upodobań dźwiękowych i pod jakie słuchawki potrzebujemy DAP'a.


PS. Dobra recka Fatso.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Fatso i @maciux - sprawdzaliście może jeszcze raz wydajność baterii po Bluetoothie? Rozumiem, że te 6h podane przez Ciebie, Fatso, to nie odtwarzanie muzyki po Bluetoothie, a normalnie po jacku, tylko z włączonym modułem BT, tak? W takim razie czy jest szansa, że przy graniu jedynie po BT osiągnie się dłuższy czas pracy? Podejrzewam, że stosunkowo duża moc, jaką oferuje N3 po wyjściu słuchawkowym jest tu głównym czynnikiem wpływającym na stosunkowo krótki czas działania na baterii, dobrze myślę? Po samym BT powinno być nieco lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wrzucam tu pytanie, bo w wątku Xduoo nie otrzymałem odpowiedzi ?

 

Cayin przy modelu N3 podaje moc wyjściową 130+130mW/32Ohm.

Natomist Xduoo X3 250mW/32Ohm. Czy jest to równoważne czy w Xduoo jest moc 2x większa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam problem ze swoim playerem który dość cicho i anemicznie gra po Bluetooth. Parowałem go z dwoma sprawdzonymi słuchawkami które fajnie zgrywają się z telefonem czy komputerem ale nie z N3.

Sprawdzałem opcje, wgrałem najnowsze sterowniki, próbowałem wygooglować jakieś informacje i dalejnic :( 

Może tylko w ustawieniach muszę coś zmienić ale nie potrafię do tego dojść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności