Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do rocka


Xyliz

Pytanie

Cześć, jestem fanem rocka. Słucham zespołów takich jak: the police, sting, the beatles, dire straits, queen i rhcp.

Jestem w stanie przeznaczyć 400zł +/-. Moim odtwarzaczem jest Iphone 5s.

Dodam jeszcze że chcę używać ich na rowerze więc nie mogą być jakie nie wiadomo wielkie.

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Najlepsze byłyby używane Listen, świetnie izolują od otoczenia...czasem po 450zł widać było oferty.

warte są wydania 500zł? Czy znajdę coś równie dobrego w tej cenie?

I dodam że mam dość małą głowę, nie będzie to stanowić problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ha,jak mała głowa to ideał do Listen bo one nieźle cisną do głowy ale za to pady mają super miękkie.

Takiego detalu i wyrazistości grania nie znajdziesz w tej cenie ...ale.

No właśnie są jasno grające i bas mają super dobry ale tylko ten najniższy,średniego prawie nie ma...

Za to wielka zaleta zero sybilacji...Puścisz Metallice i będzie super ..krew z uszu nie poleci.

Najlepiej wybrać się do sklepu i posłuchać najpierw...bo Listen to albo miłość albo hate...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za szybkiego posta. Jak kiedyś tutaj pisałem to odpowiedź dostałem po paru dniach, dlatego napisałem sporo przed zakupem. 

Nie znam się za bardzo na tym co jest średnim basem, a co niższym. Powiedzmy takie the police/sting. roxanne/message in the bottle/every breath you take. 
Jaki to jest bas? Będzie to dobrze słyszalne w tych słuchawkach? Wspominam akurat o tych bo przed koncertem będę to dość mocno katować. Z góry dziena za odpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To poszukaj Klipsch Reference on ear. Jak dobrze poszukasz za 399 pln nowe dostaniesz. Do rocka jak znalazł. Konkretny bas ale bez zalewania reszty i niezła izolacja jak na nauszne, spokojnie w dużym mieście w ruchu ulicznym zdają egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minut temu, Jaro54 napisał:

To poszukaj Klipsch Reference on ear. Jak dobrze poszukasz za 399 pln nowe dostaniesz. Do rocka jak znalazł. Konkretny bas ale bez zalewania reszty i niezła izolacja jak na nauszne, spokojnie w dużym mieście w ruchu ulicznym zdają egzamin

te słuchawy cenowo już mi bardziej pasują. I jeszcze jedno. Czy jak puszczę dosyć głośno to czy ludzie z otoczenia będą to słyszeć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie, mają dobre tłumienie w obie strony. Parę osób tu z forum kupiło i są zadowolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie Listeny nie zachwyciły, ale to sprawa gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli Klipsch lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam. Za to Listeny miałem dwa razy. Nowe kosztują 537 zł, a grają w zupełnie innej lidze. W zamknietych ciężko znaleźć lepsze do 1500 zł. Ale ucisk na czubek głowy powodował, że po miesiącu nie mogłem na nie patrzeć. A szkoda bo to bardzo dobre technicznie słuchawki, z krystaliczną nigdy nie sybilującą górą, świetnym subbasem i fają sceną. Trzeba dać im tylko ciepłe źródło.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A Klipsche i dołu więcej mają (bardzo dobrej jakości) i wygoda bardzo dobra oraz ok 200 pln w kieszeni zostaje


Jedna drobna uwaga - nie zagrają dobrze ze źródłem typu Aigo Z6, dźwięk bardzo zamulony niesłuchalny. Ale to jedyny przypadek gdzie nie dało się ich słuchać. Słuchałem ich na Fiio X1 I gen, Fiio X5 III gen,  Schanling M1, Pioneer 100R, Samsung Note 4 (Snapdragon), Xiaomi Mi3, HTC E8. Lg G4 i G5. A więc na różnych urządzeniach o różnym stylu grania. Im lepsze źródło tym lepsze efekty

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do rocka na pewno. Bas jest potężny i dobrze kontrolowany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz bas konkretny ale bardzo dobrze kontrolowany to Klipsch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności