Recommended Posts

Miał ktoś styczność z nowym modelem ZX-300? Wydaje się być świetną opcją podróżną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka ciekawostka użytkowa którą zauważyłem w wm1a. Odtwarzacz pamięta głośność jak się odpina słuchawki i wpina z powrotem, za to automatycznie ją zmniejsza jak się przepina między niezbalansowanym 3,5mm a zbalansowanym 4,4mm dbając o nasz słuch i sprzęt. To samo się dzieje jak się zmienia z normal na high gain i z powrotem. Sam odtwarzacz poza odtwarzaniem plików nie ma żadnych innych funkcji ale ta jego jedna jedyna funkcja jest przemyślana i dopracowana do perfekcji. Mam go już kilka miesięcy i jak dla mnie nie ma żadnych użytkowych minusów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja jeszcze dodam rzecz, która mnie zdziwiła. Po podpięciu do kompa zauważyłem że soniacz robi zrzuty ekranu..... nie wiadomo po co i dlaczego, no i w jaki sposób....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i w końcu dotarły do mnie EX800ST - co za synergia z WM1A!!!

• Like 4
  • Confused 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 13.12.2017 o 22:47, MPM napisał:

Dla porządku dopisuje się do klubu WM1A....... W fazie testów.  B)

@MPM słuchałeś WM1A z D7200? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, LuQi napisał:

@MPM słuchałeś WM1A z D7200? 

Pewnie, wersja azjatycka/"turystyczna" :) daje radę, zwłaszcza na high gainie, na moje kaprawe uszy wszystko jest ok, a bas jest jeszcze lepszy a to już zasługa odtwarzacza a nie słuchawek. Nie podejmę się opisywania szczegółowo wrażeń. A i nie miałem jescze okazji słuchać po balansie, jeszcze nie mam właściwego kabelka a może być tylko lepiej....

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby ktoś szukał fajnego etui na swojego WM1A to to wygląda całkiem ciekawie :ph34r:

etui.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, LuQi napisał:

Gdyby ktoś szukał fajnego etui na swojego WM1A to to wygląda całkiem ciekawie :ph34r:

etui.jpg

Prawie go kupiłem kiedyś. To seria limitowana i do tej pory były chyba tylko dwie serie, obie sprzedały się w kilkanaście godzin.

http://shop2.dignis.cafe24.com/product/midas-dignis-x-sony-nw-wm1-limited-case/175/?cate_no=85&display_group=1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.12.2017 o 14:09, Spawn napisał:

Posiadanie takiego combo er4 i ex800st jest mega dobre, jedynie co mnie gniecie to czy kupować też kabelek zbalansowany do ex800. Problemy pierwszego świata :D

@Spawn i jak, kupiłeś finalnie balans do EX800ST?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Finalnie moze i kupie, ale poki co audio zeszlo u mnie na niski priorytet w zwiazku z powiekszeniem rodziny ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oooo gratulacje :)

A jaki konkretnie kabelek planujesz do nich kupić? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta