Skocz do zawartości

Słuchawki z największą sceną


markdover

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ od jakiegoś czasu szukam słuchawek, które zrobiłyby na mnie wrażenie w kwestii sceniczności - i z racji faktu, że na razie nic takiego nie znalazłem - pomyślałem sobie że może na fali ostatnio powstających rankingów może chcielibyście się podzielić swoimi prywatnymi klasyfikacjami słuchawek właśnie pod względem rozmiaru generowanej sceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa scena to HiFi Man HE-1000 ale ta scena nie jest idealnie spójna. Nr 2 to Mrspeakers Ether Flow, scena też wielka, minimalnie mniejsza niż w HE-1000 ale za to spójna, jednorodna, świetnie poukładana. Nr 3 to cała seria otwartych Audio Technica, scena wielka, ale brakuje dociążenia niskiej średnicy i basu. Generalnie słuchawki otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ,odpowiedź prosta ...HD800 i potem długo nic...

Na szerokość sceny rządzą HD800 ,potem HE1000...

Na głębokość sceny chyba T1 rev2....

Mówili i chwalili U5...że scena jak z innego wymiaru,ja nie poczułem tego ale może i jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Soundman1200 napisał:

No cóż ,odpowiedź prosta ...HD800 i potem długo nic...

Na szerokość sceny rządzą HD800 ,potem HE1000...

Na głębokość sceny chyba T1 rev2....

Mówili i chwalili U5...że scena jak z innego wymiaru,ja nie poczułem tego ale może i jest....

A co do tych T1v2 orientujesz się może czy T90 odziedziczyły tę głębię sceny po starszym bracie czy są w tej materii sporo okrojone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoooro okrojone...T1 rev1 i rev2 w tym temacie dla mnie najciekawsze....

Wolę scenę głębszą niż szerszą , na dłuższą metę robi to większe wrażenie, mniej się nudzi niż ta szersza,

która na początku Wow! wywołuje...

W zamkniętych jakbyś szukał to wiadomo TH900 mają scenę sporą...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wygrywają HD800. Absolutna popisowa i robiąca niemałe zamieszanie.
Trochę mniejszą ale na głębokość i gęstość lepszą mają heki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem kilka razy w sumie zaraz po tym jak się ukazały. Byłem rozczarowany. Owszem, przestrzeń fajna ale tylko to. Dźwięk jakiś taki odchudzony, trochę techniczny, czasem agresywny. Dla mnie to był niewypał. 

Edytowane przez Sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eternal Seeker napisał:

Dobry kabel słuchawkowy, dobry wzmacniacz i żródło i od razu inna ocena tych słuchawek .

HD800 sa czesto zle oceniane przez osoby ,ktore nie daly im mozliwosci rozwinac skrzydla. One sie tak pieknie skaluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk to prawda, że zmiana kabla zwłaszcza na miedziany, sporo daje, one też potrzebują czasu,

aby stracić trochę z tej ostrości, warto sprawdzić je teraz (niska seria) jak mają za sobą te kilkaset godzin.

Pamiętam jak byłem na jakim meetcie i założyłem nówki HD800 nie dało się słuchać.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna jest też synergia ,te słuchawki są wybredne i nie chcą grać z bele czym :-)

Miałem M-DAC-a z zasilaczem Tomanka ,HD800 nie dało się się słuchać z tym Audiolabem a takie Beyerdynamic 990Pro

jak najbardziej.

Mam model z niskim numerem seryjnym ,kilka razy zbierałem się go sprzedać bo grało to jak opisuje Sly30 ale z Lebenem

na kablu Cardasa już to nieżle zabrzmiało ,,z Bakoonem HPA-21 profesjonalnie a z Eternal Arts OTL bajecznie .

I to jest właśnie ta legendarna synergia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Noah napisał:

 AKG seria 7setek 

Właśnie,po co daleko i drogo szukać....K701/702, K712pro...i mamy małe HD800, w dodatku przyjemniejsze o wiele w odbiorze, świetna średnica i detal.

Scena w tej cenie zjawiskowa,nie ma konkurencji właściwie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności