Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki Spadły na podłogę i zepsuł się balans.


kmicic123

Rekomendowane odpowiedzi

Moje słuchawki spadły na podłogę i zepsuł się balans.Są to słuchawki studyjne Scarlett HP60 mkll.Jestem pewien że problem jest w słuchawkach i nie wiem czy po upadku nie zmieniło się bżmienie.Po upadku działały normalnie przez jakąś godzinę potem usłyszałem pisk po prawej stronie i się zaczęło :(.Jeśli będzie trzeba lutować to wolę wysłać na gwarancję.co do balansu to na prawa strona jest głośniejsza od lewej.Pomocy!

Edytowane przez kmicic123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się odrapały, bo były białe, stąd balans bieli :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Dla mnie brzmienie jest ważne bo jestem producentem muzycznym (robię muzykę).Nie wiedziałem że będę musiał zniżać się do takiego poziomu ale jakbyś nie wiedział to w słuchawkach np.gammingowych,kolumnach i innych takich dźwięk jest podkoloryzowany (podbite są pewne częstotliwości).A w słuchawkach studyjnych dąży się do uzyskania jak najczystszego dźwięku.

 

 

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Po prostu się odrapały, bo były białe, stąd balans bieli :):)

Autouzupełnianie xD, musiałem przeoczyć.

Edytowane przez kmicic123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kmicic123 napisał:

Adrian Dla mnie brzmienie jest ważne bo jestem producentem muzycznym (robię muzykę).Nie wiedziałem że będę musiał zniżać się do takiego poziomu ale jakbyś nie wiedział to w słuchawkach np.gammingowych,kolumnach i innych takich dźwięk jest podkoloryzowany (podbite są pewne częstotliwości).A w słuchawkach studyjnych dąży się do uzyskania jak najczystszego dźwięku.

Jeszcze jedna taka wypowiedź i będzie to odpowiednio "nagrodzone". To Ty potrzebujesz pomocy, a nie ja, Ardian, czy inni użytkownicy, zatem trochę pokory przydałoby się mieć. Nikomu łaski nie robisz.

 

Upominam także osoby, które napisały nic nie wnoszący post. To nie jest HydePark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można te HP60 w ogóle otworzyć bez zrywania jakiejś plomby pod padami? Przypominają one Superluxy, a w nich z tego co pamiętam, nie dało rady otworzyć bez śladu. Warto zauważyć, że zerwanie plomby = utrata gwarancji. Jeśli jest plomba, słać na gwarancję. Jeśli nie, ciężko cokolwiek mówić, nie widząc problemu. Lutowanie niewykluczone.

Rozumiem, że problem występuje ten również na innych źródłach i na 100% tyczy się słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/4/2017 o 15:12, kmicic123 napisał:

Po upadku działały normalnie przez jakąś godzinę potem usłyszałem pisk po prawej stronie i się zaczęło

 

Mechaniczne uszkodzenie drivera. Na pewno nie kabelka.

 

Dnia 8/4/2017 o 17:44, bakus1233 napisał:

Tylko nie przyznawać się, że spadły :D

 

Dokładnie. Raczej będzie to coś w stylu decentryzacji cewki czy inne niewidoczne gołym okiem uszkodzenie więc ANI MRU MRU ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności