Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe, do telefonu, max 100zł + bieganie


Zeuskk

Pytanie

Witam.

Poszukuję słuchawek dokanałowych, gdzie obecnie korzystam z Xiaomi Piston v3, które już mi się znudziły i nie spełniają moich oczekiwań. Jako jestem laikiem w tych sprawach to chciałbym poprosić o pomoc Was :) 

Ze słuchawek korzystałbym tylko przy użyciu telefonu (Oneplus 5) z zainstalowanym potężnym modem dźwiękowym z tego wątku: ARISE Sound Systems (jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć co nie co o tym, polecam dla tych co słuchają na telefonach).

Na ogół słucham muzyki elektronicznej (Daft Punk, The Glitch Mob itp) przez odchyłki (zależnie od humoru) na funk, house, disco aż po stary, dobry rock (kiedy muszę rozbudzić się w pracy lub kobieta denerwuje). Dobry basik też lubię. Trochę szeroka gama, ale ten typ tak ma :P

Interesuje mnie model z wbudowanym mikrofonem lub z możliwością przeczepiania między kablami (coś jak silver cable?), bo nie raz muszę poprowadzić rozmowę w czasie pracy.

Dodatkowo szukam czegoś, co nadawałoby się do biegania i było bezprzewodowe, może to być w ramach tych samych słuchawek (przeczepianie na kabelek z bluetooth) albo osobny tani, ale dalej świetny dobrze się trzymający ucha model (ktoś kiedyś wspomniał o QKZ W1 Pro, że fajnie mu się z nimi biega).

Jestem otwarty na wszelkie propozycje oraz jeśli czegoś zapomniałem to z chęcią dopowiem. Jeśli są rekomendacje, co do gumek w danych modelach to z chęcią też się czegoś dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ZS5 plus QKZ W1Pro zestaw niewiele przekraczający budżet. W1 Pro bardzo wygodne, ale trochę gorzej grają , za to kosztują 20 % ZS5. Wymienny kabel (można pomyśleć o kabelku bt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A tu sobie poczytaj, bardzo dużo jest na forum opisane na temat różnych modeli Kz
Chodzi o to, że ktoś kiedyś wspomniał że ZS5 mają przetworniki armaturowe, z którymi słabo sobie radzą smartfony, a ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego chciałbym się upewnić czy coś w tym jest?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no w tym problem, że sam nie pamiętam jak to dokładnie było, bo nie drążyłem tak tematu. dlatego zaproponowałem lekturę tamtego tematu ;) na pewno ktoś coś na ten temat wyjaśnił bądź wyjaśni w razie pytań. a w temacie dedykowanym zdecydowanie więcej osób się udziela, niż w dziale 'co kupić'

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności