Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 250zł


Wootps

Pytanie

Cześć, 

Szukam słuchawek dokanałowych do muzyki. Będę je podpinał do telefonu, czasami zdarzy się też do PC. Wcześniej używałem Mee m-duo. Generalnie byłem z nich zadowolony, jedynie do czego miałbym zastrzeżenia to zbyt wyostrzone wysokie tony(czasami aż dawało to po uszach przy większej głośności), średnica też mogła by być minimalnie mniej wycofana. Generalnie preferuję słuchawki z dużą ilością głębokiego basu, jednak nie chcę też, żeby ten bas za mocno przykrywał pozostałe tony i był zbyt nachalny. Kwotę jaką chciałbym przeznaczyć to około 250-300zł(nowe), oczywiście im mniej tym lepiej. Z tego powodu też zastanawiam się nad chińczykami, a konkretnie nad KZ ZS5. Ciekawe też są REMAXy 800MD. Może jeszcze jakieś inne ciekawe propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

@Wootps O zgrozo, wyższy model jest imo gorszy.
E2000 mają więcej jędrnego jak wyćwiczony poślad basu, i chyba łagodniejszą trochę górę (ale to mi się zdaje, już nie pamiętam dobrze)
Ogólnie E2000>E3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, bachankas napisał:

Bodajże kablowych Beyerdynamiców Byron kiedyś słuchałem. Bardzo fajne słuchawki pod warunkiem, że lubisz względnie dużo góry.

"Wcześniej używałem Mee m-duo. Generalnie byłem z nich zadowolony, jedynie do czego miałbym zastrzeżenia to zbyt wyostrzone wysokie tony(czasami aż dawało to po uszach przy większej głośności)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dużo góry i ostra Góra to dwie różne rzeczy. W Byronach było raczej sporo, ale wygładzonej. Jednak piszę z pamięci, więc odbiór obecnie może być zakłamany.

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

NE-700M ciężko wyrwać nowe, do tego nie są zbyt wytrzymałe, więc raczej odpadają. Generalnie zastanawiam się nad E2000, Remax 800d oraz re-400. W przypadku tych ostatnich zastanawia mnie impedancja 32Ohm. Czy ma to jakieś realne znaczenie mając niezbyt mocne źródło(telefon)? Pierwsze dwie pozycje można zakupić w Polsce bez problemów, za to te ostatnie nie bardzo, więc @Sound John czy na tej stronce jest możliwość płatności kartą via paypal? W porównaniu do tych trzech słuchawek nie ma co brać pod uwagę wytworów typu ZS3 ZST, ZS5?

Edytowane przez Wootps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zagłębiłem się trochę w temat E3000 i E2000 .Koniec końców wybrałem  E3000, z opinii jak i recenzji jednoznacznie wynikało, że ich charakterystyka będzie mi bardziej odpowiadać(cieplejsze brzmienie, trochę więcej basu). Nie wiem czy to najlepszy wybór w tej cenie, bo nie mam porównania z innymi słuchawkami, ale zaryzykowałem i jestem zadowolony w 100%. Zaskoczyłem się pozytywnie szczególnie wokalami i głębią, które są co najmniej poziom wyżej od m-duo. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to kabel, który mógłby być trochę lepszej jakości. Jeśli ktoś by się nad nimi zastanawiał to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności