Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Duze AGD... pralki zmywarki itp


grubbby

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku roku kupiłem pralkę Boscha serii 6, świetnie pierze i jest bardzo cicha, o praniu przypominam sobie dopiero po dźwięku informującym o jego zakończeniu ;) narazie jedyny minus to że pralka składana w Niemczech była ok 250 PLN droższa od tej oferowanej na naszym rynku ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SlawekR napisał:

 

Nie dość że spamer, to analfabeta. Komu oni tam teraz płacą za nakręcanie reklamy.

 

Studentą :)

 

Doczytałem jeszcze że prawdziwe direct drive ma tylko LG i Whirlpool. Reszta ma owszem bezszczotkowe, ale na pasku. Ktoś się orientuje jeszcze czy wszystkie suszarki wypluwają rzeczy "wyprasowane" czy to dodatkowa funkcja?

 

A może pralko-suszarka?

 

Jezu słodki jak ja nienawidzę zbierać takiej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam lodówkę i pralkę ArIston Hotpoint i lodówka chodzi 6 rok bez problemu a pralka dopiero 3. I wcale nie najdroższe modele takie jak na fotkach 

IMG_20180629_170647.jpg

IMG_20180629_170407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam przed sobą zakup AGD i to pełen komplet. Pewnie Samsung i Bosch bo tak mam teraz i jakoś chodzi. Zmywarkę wymieniłem po 8 latach. Reszta odpukać działa. Teraz będę dom wyposażał, jako że wszystko to teraz pewnie jednorazówki to kierować się będę wyglądem i jak najmniejszym hałasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pralkę i lodówkę Electrolux-a, 4-5lat już będzie i póki co.. działają :ph34r::P. Przy wyborze pralki, ja bym brał najtańszą, mniejsza strata, jak wysiądzie, byle miała te 1000obr/min. A lodówka pojemna i z możliwie najgrubszymi plastikowymi półkami na drzwiczkach, żeby szybko nie popękały :D, i też po taniości, klasa A+ i gitara.

 

Aaa... i pralka ładowana od frontu, nie od góry, bo na tej drugiej nic nie postawisz, a jak będziesz ją zamykał, to pleśń się zalęgnie i fartuch do wymiany.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Oskar2905 napisał:

 

@Jaro54 wszystko fajnie ale mi chodzi o modele które są w sprzedaży teraz :P

Pralka na pewno 2-3 miesiące temu była a lodówka trochę lepsze parametry ale wygląd prawie identyczny też jest w sprzedaży. Pralka ok 1200 a lodówka ok 1700 

17 minut temu, Oskar2905 napisał:

Tylko jest taki szkopuł że ja muszę mieć ładowaną od góry bo tak jest łazienka zrobiona :P . Także ładowana od góry musi być a dodatkowo mają wymienne łożyska więc miły bonus :P . 

Ja miałem ładowaną od góry ale pomierzylem i znalazłem tego ArIstona i wlazl. Więcej miejsca w łazience 

Pralka  Lodówka

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, neonlight napisał:

No jak wąska, wszystkie mają standardową szerokość ok. 60cm, czy się mylę? 

Nie wszystkie. Głębokość od 350 mm a szerokość od 400 mm

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności