Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki zamknięte do 300zł


Misiol

Pytanie

Witam, poszukuję słuchawek zamkniętych do 300zł, oczywiście mogę trochę dołożyć, jeśli będzie warto, głównie mam zamiar używać ich w domu tak, że rozmiar słuchawek nie ma dla mnie znaczenia, słucham rapu więc w miarę dobry bas byłby wskazany, ale najważniejsze, żeby dobrze wytłumiały, bo nie chce przeszkadzać w nocy swoim współlokatorom. 
Posiadam ampa i daca którym napędzam HiFiMAN HE-400 więc myślę że ten problem mamy z głowy z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Znów sie potwarzam..znów buduje hajp ... Shure SRH440.Posiadam,mam również rebrand takstarów pro 80.Shure zjadają je pod każdym względem (lepsze zejście,lepsza scena i separacja).Jak w orginale nie będą dla ciebie wystarczająco ciepłe wyciągnij gąbkę z magnesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
22 godziny temu, mks46 napisał:

Dołóż 5 dych i na znanym portalu aukcyjnym kupisz ATH M50x w bdb stanie ;) 

Hmm w sumie nie zastanawiałem się nad kupnem używek jak z awaryjnością takiego sprzętu?

10 godzin temu, Kiss_ napisał:

Znów sie potwarzam..znów buduje hajp ... Shure SRH440.Posiadam,mam również rebrand takstarów pro 80.Shure zjadają je pod każdym względem (lepsze zejście,lepsza scena i separacja).Jak w orginale nie będą dla ciebie wystarczająco ciepłe wyciągnij gąbkę z magnesu.

Tak się składa, że znajomy tez polecał mi Shure SRH440 ale jego opinie są często mało wiarygodne, ale w tym wypadku chyba będę w nie celował. Do poniedziałku mogę zaczekać z zakupem tak więć może ktoś jeszcze coś zaproponuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja kupuję od lat używki. Najlepiej na gwarancji. Zawsze jakaś poduszka. 

 

Ale jak słuchawki nie mają was konstrukcyjnych jak na przykład hp150 to nie powinno być problemu. 

 

A takie m50 to czołgi. Nosiłem je dwa lata luzem w plecaku. Jak na nie nie usiądziesz to posłużą spokojnie

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Srh440 zagrają szerzej i jaśniej, m50x będą mieć lepsze zejście basu i ogólne więcej basu. Jeśli lubisz pomajsterkować to opisana jest metoda dowiercania bass-reflexow w srh440 :) w obu parach nausznice dość szybko twardnieją i wtedy (lub od razu) dobrze je wymienić na pady od hm5. M50 mają większy efekt imadła, przez to mocniej sie trzymają na głowie i trochę lepiej izolują, srh440 mniej pewnie się trzymają. Ogólnie m50 przy srh440 wydają się troszeczkę zamulone, ale z drugiej strony muzyka z przegietą, ostrą górą może być czasem trudna do słuchania na srh440. Też uważam, że srh440 są teraz trochę zapomniane, a staniały jakiś czas temu do okolic 300 PLN i współczynnik jakość/cena jeszcze wzrósł.   Kończąc jeszcze dodam, że srh440 sa bardziej "Trzeszczaco-plastikowe" i m50 sprawiają solidniejsze wrażenie. ;P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raz miałem z SRH440 kontakt i strasznie skrzypiały. Grały fajnie, zwinnie, zwiewnie, ale nie nadają się do muzyki wymagającej mięcha - gitarowa muzyka brzmi anemicznie, agresywniejsza elektronika też.
M50-tkom baaardzo robotę robią pady od HM5, komfort nieporównywalnie większy, granie minimalnie się poprawia przez oddalenie przetwornikóœ od ucha - ciut bardziej przestrzennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności