Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 400zł z nisko schodzącym basem i dobrą, szeroką sceną


Xyranvor

Pytanie

Witam. Szukam słuchawek nausznych lub ewentualnie wokółusznych do 400zł do telefonu z nisko schodzącym basem, dobrą, szeroką sceną, detalicznoscią. Słucham głównie Houseu, Trapu i nowinek (najnowsze piosenki). Myślałem nad audiotechnicami M40X lub AKG Y50. Mógłby ktoś mi polecić jakieś i porównał z innymi? Dzieki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://allegro.pl/sluchawki-ultrasone-hfi-580-i6581364338.html

Dasz 100 a basu dostaniesz ile chcesz.

Edytowane przez Tsukinowaguma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, Vaiet napisał:

 Soundmagic HP150 :D Super sub-bas, szeroka scena. Jest zacnie

Teraz to są HP151.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie widziałem w wymaganiach aby słuchawki rozpadały się w ręku więc odradzam takowe. Zarówno serwis jak i jakość wykonania są badzo słabe.

W to miejsce polecam Philips Fidelio L2. Używane spokojnie kupi się w tej cenie a jakością wykonania/wyglądem miażdzą niedopracowany produkt firmy Soundmagic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, kazikson91 napisał:

Nie widziałem w wymaganiach aby słuchawki rozpadały się w ręku więc odradzam takowe.

Podobno HP151 są "poprawione" ;) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz bas i dobre, a nawet bardzo dobre wykonanie to oszczędzając trochę kasy bierz Bosshifi B8. Mają konkretny bas ale jest i reszta. Wykonanie premium i do tego można łatwo modować co pokazał Perul. Jeszcze nikt kto kupił te słuchawki nie narzekał. Są duże i wygodne (miałem okazję 5,5 godziny w nich spędzić i nie zameczyły ani dźwiękiem ani wygodą 

Lub poszukaj na allegro Musical Fidelity MF 200. Można nowe znaleźć za 399 PLN. W tej cenie a nawet sporo wyżej nie znajdziesz konkurencji dla nich (oficjalnie kosztują 1400 PLN). Mam od prawie roku MF 100 (wolę zamknięte ze względu na miejsca w których słucham) i muszę powiedzieć że nie zamienilbym na Listeny, banery i inne sennheisery do 1500 PLN. Sluchawki zamknięte grają taką przestrzenią jakich niejedne otwarte by mogły się powstydzic. Jak Ci nie przeszkadza że otwarte to bierz MF 200 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

400zł to max jakie moge dac :/ . Szukałem waszych propozycji ale przekraczają mój budżet, Bossy są niedostępne. Może znacie jakieś dobre marki, które możecie polecic, których nie znam?

Zapomnialem dodac, że chciałbym zamknięte i scene: żeby było czuć te przyjemne drgania basowe i miec poczucie bycia w kinie w czasie sceny strzelania. Uwielbiam rowniez (nie jestem pewnien czy to to) midbas gdzie nie czuc tego szumiącego basu(niczym z subwoofera), ale słychać lekkie, przyjemne drgania, szarpanie ( jesli sie nie sprecyzowalem to podobny bas jakby sie wymawiało głoskę " RRRRRRRRRRRR")

Co sądzicie o moich propozycjach? Audiotechnica M40X, AKG Y50? Dziekuje za zainteresowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kto powiedział że B8 niedostępne? Masz Bosshifi b8 do wyboru do koloru 

A tu MF 200

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

399 PLN to chyba twój budżet w linku. A za ile na Amazonie? 

Już znalazłem. Parę $ i raczej pewne opłaty celne z Ameryki 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chciałbym sprowadzac z ameryki bo to czas, a zalezy mi na szyybkosci, czasami klopoty z oplatami. MF 200 podobno są półotwarte, czesto slucham w busie, acie itd wiec potrzebuje tez zeby nie bylo slyszec dzwieku na zewnatrz. Moglbys mi jakies dobre firmy polecic?

Edytowane przez Xyranvor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szybko i tanio? Albo szybko albo tanio. Tanio - Chiny, szybko - drogo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To raczej sprawa konkretnego modelu. Mam nauszne MF 100 i pchełki Dunu Alpha, które grają przestrzennie, masz wrażenie że słuchasz z głośników a nie słuchawek. Muzyka jest wokół ciebie a nie w środku głowy. Jest to granie w stylu słuchawek otwartych dobrej jakości. MF 200 mają jeszcze większą scenę. A po za tym mają bas bardzo konkretny ale punktowy. Wg mnie chyba jeden z lepszych basów. Na Fiio X5 III Gen pokazały na co je stać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem ja dorwalem w zeszłym roku za 250 PLN MF 100 i jestem bardzo zadowolony z nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności