Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jako nowy użytkownik witam wszystkich.

Otóż sprawa wygląda następująco, poszukuję odtwarzacza mp3 do około 200zł. Obecnie za odtwarzacz służy mi telefon LG G2 Mini, jednak jego kres zbliża się nieubłaganie, prawdopodobnie nowym wyborem bedzie Xiaomi z linii Redmi:) Na jakość odtwarzanej muzyki nie narzekałem, jednak wczoraj dokopałem się do swojej starej "empetrójki" Grundig MPaxx 600 FM i wydawało mi się, że muzyka na Grudnigu brzmi nieco bardziej "soczyście", tak jakby na telefonie jednak czegoś brakowało. Dlatego więc szukam odtwarzacza. Lubię słuchawki dokanałowe, służą mi Panasonic HJE-125, ale czekam na chińskie KZ ATR i ZST. Od 7 lat słucham tylko "wydrzyjryjów" a konkretniej wszystkiego co kończy się na -core (metalcore, deathcore, post-hardcore, hardcore). Co do preferowanego dzwięku to tak nie koniecznie się znam niestety, ale liczę na to, że ktoś jednak coś doradzi. Czytałem conieco na forum i skłaniam się ku Sandisk Sansa, Benjie lub Xduoo :) Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :) 

 

PS. Ostetecznością mógłby być nowy telefon inny niż obecnie przeze mnie upatrzony, przesłuchałem Xiaomi Redmi 4X i tam muzyka jakoś mnie drażni..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xduoo X3 używany moze się trafi do 200 zł, z basowymi słuchawkami typu KZ się dobrze dogaduje, bo sam z siebie jest kapkę jasny, lekko chłodny, dobrze sobie radzi z gęstą sieką w metalu. 2 sloty microSD, potwierdzone działanie z dwiema kartami po 256 GB na head-fi, jeden warunek - zainstalowany Rockbox.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallnut to brak jakiejkolwiek funkcjonalności ;-). Z wcześniej proponowanych to touch 5g o sensownej pojemności (jak dla mnie 16GB i więcej) i w przyzwoitym stanie jest raczej poza budżetem. Poza tym do Twojej muzy to nie wiem czy byłby dobrym wyborem, bo metalowa sieczka wypada na nim dość chudo, oczywiście można to podreperować słuchawkami, ale generalnie jakiegoś wielkiego kopa nie uświadczysz.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności