Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne za ok. 300zł


Siwy001

Pytanie

Witam,

Poszukuje słuchawek półotwartych/zamkniętych za ok. 300zł. Źródło dźwięku to Realtek ALC-892 (mobo MSI B150M mortar). Do muzyki ( Pop, rock, hiphop/rap, disco, elektroniczna etc) , gier, filmów. Na basie aż tak mi nie zależy. Poprostu czysty, wysokiej jakości dźwięk (na ta cenę). Moje poprzednie słuchawki Steelseries 4H, Razer Carcharias, Superlux HMC631. Muszą być wygodne do noszenia z okularami. Myślałem nad czymś z Sennheiser lub innej porządnej firmy. Budżet ewentualnie mógłbym trochę zwiększyć zależy od propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ISK 9999+ w przyszłości jakiś mały amp. Ewentualnie otwarte Somic v2.

Edytowane przez Tsukinowaguma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez zwiększenia budżetu Bosshifi b8. Wokół uszne, dobrze wykonane i nieźle grające 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Akurat tego nie musisz się bać. Możesz zapytać @perul modował kilka sztuk i może wyrazić opinie o wnętrznościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
31 minut temu, Siwy001 napisał:

Ciężko z dostępnością tych słuchawek. Wiesz gdzie je kupić i gdzie można przeczytać dobrą recenzje na ich temat ? ISK 9999 znalazłem i poczytałem trochę.

BossHiFi B8 można kupić na eBay, alliexpress itp.

Jaro54 w którymś z tematów o tych słuchawkach napisał króciutką recenzję o tych słuchawkach.

Pozatym było już pare tematów o tych słuchawkach tak że możesz przejrzeć też i je.

Mnie Jaro54 przekonał do nich i tylko jak dozbieram fundusze, to je zamawiam.

Można zauważyć, że Jaro54 stara się przekonać wiele osób chcących kupić słuchawki w podobnej cenie właśnie do zakupu B8 i patrząc na opinie ludzi którzy już je mają to można wnioskować że Jaro54 nie wpuszcza w maliny nikogo z nas polecając te słuchawki.

Poza tym że chińskie to chyba warto patrząc że zmieścili metal i drewno w słuchawkach za 300, o dźwięku się nie wypowiadam bo są specjaliści w dziedzinie BossHiFi B8 a sam ich jeszcze nie posiadam.

Edytowane przez Nehero
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po co za 89$? Są poniżej 60$. Wejdź na stronę główną i wpisz nazwę a potem filtruj wg ceny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Siwy001 napisał:

Wie ktoś co to za dziwna rozbieżność cenowa Bosshifi b8 ? Aliexpress 89$ ( niedostępne aktualnie ), na ebayu 156 $ i 67 $ ? I jeszcze mam pytanie co sadzicie o m40x ?

Wszędzie są rozbieżności cenowe, popatrz u nas na różne rzeczy w różnych sklepach też są różne ceny, każdy sklep ustala własną cenę.

Przykład moje słuchawki AKG K240 Studio w jednych sklepach cena poniżej 300, w innych zbliżona do 300, a jeszcze inne sklepy serwują ceny z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności