Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X7 II


all999

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Palpatine napisał:

Jakim dźwiękiem grał X7I? Myślicie, że II to będzie rozwinięcie tamtego grania czy zupełnie skok w bok?

Z każdym modułem amp troszkę innym :). Także ciężko ocenić bez odniesienia się do modułów wzmacniacza. Na pewno @mykupyku gdzieś wszystkie porównywał. Tutaj ranking modułów - 

 a tutaj troszkę od @Inszy - 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Większość od nas czeka chyba na dostawy od mp3Store. Ja w każdym bądź razie nie dostałem info, że jest już do odbioru, więc prawdopodobnie jeszcze nie ma.

Część Head-Fi userów już ma i wypowiadają się bardzo pozytywnie bardzo na temat MkII. Pozostaje czekać xD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PM'ka do Superaty wyjaśniła problem z dostępnością FiiO X7 MkII

Okazuje się, że od kilku dni MkII siedzi na cle w Warszawie. Jak napisał, "Celnicy dobrze się bawią".

Czyli sprzęt jest tylko nasze kochane państwo nam go aktywnie odmawia xD

 

Jak "rzyć" panie premierze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Coyotex83 napisał:

Jak "rzyć" panie premierze?

 

Odpowiem: krótko.

 

Faktycznie zacząłem się już niepokoić. Dzięki za info, bo temat o preorderze zniknął i nie było gdzie pytać (nie chciałem zawracać głowy Wojtkowi).

Thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, znowu wychodzi na to, że będę tym co drze mordę...

 

Wiadomo coś na temat sytuacji z MkII? Ktoś z Was czytających może kontaktował się z Wojtkiem? Ja się boję kolejny raz, bo się na mnie zdenerwuje i "zgubi" mój preorder...

 

Zdaję sobie sprawę, że pewnie powinienem siedzieć cicho. Przykro mi, nie daję rady już. Czy wiecie może czy są jakieś sposoby (legalne - ustalmy) na przyspieszenie działania aparatu celnego? A najlepiej w przychylnym dla nas tonie? Ja znam parę legalnych-nie-do-końca ale żona zabroniła mi o nich pisać, bo smutni panowie po mnie przyjdą i zostanie sama na parę(naście) lat :(.

 

Ja tylko chciałbym dostać już swoją grającą cegłę, nic więcej.

 

Wojtek - RATUJ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Coyotex83 napisał:

Kurde, znowu wychodzi na to, że będę tym co drze mordę...

 

Wiadomo coś na temat sytuacji z MkII? Ktoś z Was czytających może kontaktował się z Wojtkiem? Ja się boję kolejny raz, bo się na mnie zdenerwuje i "zgubi" mój preorder...

 

Zdaję sobie sprawę, że pewnie powinienem siedzieć cicho. Przykro mi, nie daję rady już. Czy wiecie może czy są jakieś sposoby (legalne - ustalmy) na przyspieszenie działania aparatu celnego? A najlepiej w przychylnym dla nas tonie? Ja znam parę legalnych-nie-do-końca ale żona zabroniła mi o nich pisać, bo smutni panowie po mnie przyjdą i zostanie sama na parę(naście) lat :(.

 

Ja tylko chciałbym dostać już swoją grającą cegłę, nic więcej.

 

Wojtek - RATUJ!!

Znieczul się przynajmniej na weekend szklaneczką dobrego łyskacz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

To już jest 2 tygodnie w Polsce.  Niestety opieszałość firmy kurierskiej oraz służby celne w Polsce to jest katastrofa.

Akurat trafiło na tę przesyłkę.  Należy podziękować  Wszystkim tam na lotnisko, że mają wszystko w dupie, a szczególnie chyba swoją pracę.

Po weekendzie powinna być już u Nas.  Ale rzeczywistość polska w tej kwestii jest smutna !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2017 o 20:14, MP3store napisał:

To już jest 2 tygodnie w Polsce.  Niestety opieszałość firmy kurierskiej oraz służby celne w Polsce to jest katastrofa.

Akurat trafiło na tę przesyłkę.  Należy podziękować  Wszystkim tam na lotnisko, że mają wszystko w dupie, a szczególnie chyba swoją pracę.

Po weekendzie powinna być już u Nas.  Ale rzeczywistość polska w tej kwestii jest smutna !! 

Po którym weekendzie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MP3store napisał:

Do mp3store. Tak więc paczka nie jest na cle, co wynika z tego linku. Natomiast od 9 października jest w Warszawie !! Może powinniście zwrócić się do kuriera, co się dzieje z paczką, która prawie dwa tygodnie jest w Warszawie, natomiast brak jest danych z przewidywanym terminem doręczenia ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Porfiriusz napisał:

Do mp3store. Tak więc paczka nie jest na cle, co wynika z tego linku. Natomiast od 9 października jest w Warszawie !! Może powinniście zwrócić się do kuriera, co się dzieje z paczką, która prawie dwa tygodnie jest w Warszawie, natomiast brak jest danych z przewidywanym terminem doręczenia ??

 

Jak nie jest jak jest. WER Warszawa to właśnie pocztowa agencja celna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaro54 napisał:

Jak nie jest jak jest. WER Warszawa to właśnie pocztowa agencja celna

Przepraszam poprawcie mnie  jeśli się mylę ale ja widzę,  że przesyłka od 9 października jest w trakcie przewozu i nie ma tam słowa o pocztowej agencji celnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności