Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Marketing szemrany na forum


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dajcie sobie po razie i bedzie spokój. Czy teorie spiskowe to wasza rozrywka? Jak mam jakieś podejrzenia to sprawdzam, jak coś nie tak ostrzegam resztę przed zawodnikiem konkretnym, a nie zasiewam ziarno nieufności. Na co dzień mamy to w realu, a tu człowiek przychodzi się odstresować a nie szukać trupów w szafie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę wyłożyc kawę na ławę. Wreszcie uzbierałem odpowiednie pieniądze żeby kupić coś z górnej półki. Niestety na Ultimę mnie nie stać (jeszcze -  pracuję nad tym) ale qp2r czy Kann to jak najbardziej mój zasięg. Cieszę sie i jaram od 3 tygodni tym, że wreszcie mogę ich posłuchać. Od dziecka kochałem grajki, jak widać w opisie mam takie pozycje o których część mogła nie słyszeć (ihp120). Zawsze stac mnie było żeby kupić sobie porzadnego grajka bo chciało mi się na nie pracować. Podczas gdy moi kumple łazili ze starymi walkmanami rozklekotanymi walkmanami na kasety, ja sobie chodziłem z discmanem philipsa :D xx lat temu.

Zamiast wypuszczać swój jad, weźcie sie w garść i zmieńcie coś w swoim zyciu tak, żebyście mogli wejść do sklepu i powiedzieć kupuję dzisiaj tę całą półkę :D

 

A swoja droga to na prawde, jak mi sie będzie chciało to będe robić taki szemrany marketing na forum że Wam gały wyjdą i wiecie co?? Zrobie to za darmo !!!

 

Swoja drogą gdyby nie to forum (pomimo tego że na pewno ma swoje wady)  to 15 lat temu pisalibyście o grajkach na naszej klasie !!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barl napisał:

Ja tam mogę wyłożyc kawę na ławę. Wreszcie uzbierałem odpowiednie pieniądze żeby kupić coś z górnej półki. Niestety na Ultimę mnie nie stać (jeszcze -  pracuję nad tym) ale qp2r czy Kann to jak najbardziej mój zasięg. Cieszę sie i jaram od 3 tygodni tym, że wreszcie mogę ich posłuchać. Od dziecka kochałem grajki, jak widać w opisie mam takie pozycje o których część mogła nie słyszeć (ihp120). Zawsze stac mnie było żeby kupić sobie porzadnego grajka bo chciało mi się na nie pracować. Podczas gdy moi kumple łazili ze starymi walkmanami rozklekotanymi walkmanami na kasety, ja sobie chodziłem z discmanem philipsa :D xx lat temu.

Zamiast wypuszczać swój jad, weźcie sie w garść i zmieńcie coś w swoim zyciu tak, żebyście mogli wejść do sklepu i powiedzieć kupuję dzisiaj tę całą półkę :D

 

A swoja droga to na prawde, jak mi sie będzie chciało to będe robić taki szemrany marketing na forum że Wam gały wyjdą i wiecie co?? Zrobie to za darmo !!!

 

Swoja drogą gdyby nie to forum (pomimo tego że na pewno ma swoje wady)  to 15 lat temu pisalibyście o grajkach na naszej klasie !!!

Sorry ale pitolisz gościu. Część ludzi na słuchawki czy grajka 300-400 pln zbiera jakiś czas. Fajnie, że ci się powodzi ale nie wkurzaj tych co są wyzyskiwanie przez rodaków i za jałmużnę pracują.

Fajnie że uzbierałeś, ale swoje farmazony zostaw sobie. 

Jest kilka forów o sprzęcie i każdy wybiera takie, gdzie znajduję fajnych kumpli. Na pewno nie jestem twoim fanem. I powinieneś się cieszyć, bo lepiej mieć 100 wrogów niż jednego fałszywego przyjaciela - przynajmniej wiadomo czego się spodziewać

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, powiedz mi jak byś sie czuł jak by na Twój temat założono taki jak ten i odpowiedz sobie teraz dlaczego moja reakcja jest jaka jest. O wytykaniu palcami nie wspomnę w najbardziej burzliwym temacie ostatnich tygodni. Chciałem zrobic coś dobrego a dostają mi się takie cięgi. Zobacz teraz ile osób patrzy na moją działalność na forum i wytłumacz sobie czy jesteście w porządku.

Edytowane przez barl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyjaśniliście sobie kwestie, wątek zamykam bo zaczyna się robić dziwnie, burza w szklance wody o szklankę wody. Nie wiem czy pełnia idzie, czy co innego, ale tutaj niebawem shitstorm po całości o nic, w wątku z żartami offtopem jadą. Może idźcie muzyki posłuchać albo co....

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SlawekR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności