Skocz do zawartości

Marketing szemrany na forum


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem że to forum sklepu i nie będę wytykał palcami ale od pewnego czasu strasznie irytują mnie (sam nie wiem czemu) wpisy z pewnych kont. Nie wiem czy to jedna osoba czy osoby powiązane ze sklepem ale postacie uaktywniają się się tylko w okresach wprowadzania nowych modeli, uczestniczą w rozmowach zachwalając sprzęty tylko z bardzo wąskiej grupy producentów oraz zapisują się do prawie kazdej przedsprzedaży która cieszy się nikłym zainteresowaniem. Przecież to aż tak bardzo kłuje w oczy że przestaje już być śmieszne. Ktoś jeszcze odnosi takie wrażenie czy tylko ja już wpadam w paranoje?

Edytowane przez Spawn
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Spawn napisał:

Ja wiem że to forum sklepu i nie będę wytykał palcami ale od pewnego czasu strasznie irytują mnie (sam nie wiem czemu) wpisy z pewnych kont. Nie wiem czy to jedna osoba czy osoby powiązane ze sklepem ale postacie uaktywniają się się tylko w okresach wprowadzania nowych modeli, uczestniczą w rozmowach zachwalając sprzęty tylko z bardzo wąskiej grupy producentów oraz zapisują się do prawie kazdej przedsprzedaży która cieszy się nikłym zainteresowaniem. Przecież to aż tak bardzo kłuje w oczy że przestaje już być śmieszne. Ktoś jeszcze odnosi takie wrażenie czy tylko ja już wpadam w paranoje?

od razu w paranoję, też mi się to rzuciło w oczy

wypada pominąć pewne tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

... niniejsze konto zostało założone przez ze mnie wczoraj. Również nie ukrywam tożsamości.Odpowiadam za marketing i PR w MP3Store i jeśli będę publikował cokolwiek, to w sposób absolutnie jawny - jako pracownik firmy.

 

 

Lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mykupyku napisał:

no ja to jestem audiobotem - biorę udział w co drugiej promocji i prawie wszystko mi się podoba ;)

 

Myku ... Ty to powinieneś mieć od Firmy 30% rabatu na wszystko, dożywotnio :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, paratykus napisał:

 

Myku ... Ty to powinieneś mieć od Firmy 30% rabatu na wszystko, dożywotnio :D

 

trzeba ankietę poparcia  zrobić

4 minuty temu, MARKETING_MP3 napisał:

pracuję od tygodnia, więc nie byłem aktywny

 

 

zupełnie nie rozumiem dlaczego nie zatrudniono długonogiej cycatej blondynki!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem w rozmowie z jednym z użytkowników już słyszałem takie podejrzenia (nie od Spawna). I patrząc na działalność na forum "szemrawca" nie da się nie zauważyć prawidłowości o której pisze Spawn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, paratykus napisał:

 

Myku ... Ty to powinieneś mieć od Firmy 30% rabatu na wszystko, dożywotnio :D

Tym bardziej, że potem dzieli się wszystkim w dobrych cenach.

Co do "szemranego marketingu", to nawet jeśli tu na forum istnieje - nie drażni mnie; przynajmniej coś się dzieje, można pomądrować, poszydzić, posnuć teorie spiskowe, czasem pochwalić, ponarzekać na ceny itp. Niech się kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mykupyku napisał:

 

 

zupełnie nie rozumiem dlaczego nie zatrudniono długonogiej cycatej blondynki!

 

Bo przy tej pracy porysowałaby klawiaturę długimi paznokciami :D

 

Do takiej roboty to inne przymioty raczej są ważne, a nie długie nogi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Inszy napisał:

Fakt faktem w rozmowie z jednym z użytkowników już słyszałem takie podejrzenia (nie od Spawna). I patrząc na działalność na forum "szemrawca" nie da się nie zauważyć prawidłowości o której pisze Spawn.

 

 

Ja tam się nie wypowiem, nie zauważyłem prawdę mówiąc, ale z drugiej strony prawda jest taka, że nie za często zaglądam do wątków "promocyjnych". Natomiast jeśli faktycznie by tak było, to raczej nie byłby to marketing najwyższych lotów, skoro u niektórych budziłby tego typu podejrzenia na dzień dobry. I od razu taki "marketingowiec" by się nadawał na zieloną trawkę, bo to cienki marketing jak babie lato by był.

 

2 minuty temu, Superata napisał:

Może wywołać osobę do tablicy? Niech wytłumaczy się. 

 

O, to, to. Po co mnożyć teorie spiskowe po próżnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

... uaktywniają się się tylko w okresach wprowadzania nowych modeli, ... zapisują się do prawie kazdej przedsprzedaży która cieszy się nikłym zainteresowaniem.

 

No pierwsze skojarzenie to myku, ale jak mówi, że to nie on to ja mu wierze. :D

Kupuje drożej, żeby potem koledzy z forum mogli taniej w komisie kupić, to jest postawa godna pochwały! Po tym jak zapisał się na pre questyle, zastanawiałem się czy sam się nie wypisać!

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie czasem zauwazyc niestety takie zachowania / wpisy.
Wojtek fajnie ze ma konto brandowane od pewnoego czasu co jest plusem. I tutaj zaczyna sie coraz lepiej rozrozniac prywatne opinie od oficjalnej komunikacji.
Ale dalej czasem sa kwoatki... vide moja dyskusja z mp3store w preorderze questyle. Gdzie przedstawiciel mp3store zrugal gustarda zachwalajac promowanego questyle... nigdy nie porownujac ich de facto. I takie rzeczy troche kluja...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie mówiąc: mnie się wydaje nieprawdopodobne, aby dorośli faceci mogli się eksajtować jak jakie rumiane dziewczęta dokładnie każdą flagową nowością danego producenta. I na dodatek prawie każda flagowa nowość bije na głowę poprzednika, który swego czasu też był "stellar".  Także ten... Trzeba mieć dystans i własny rozumek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, westberg napisał:

Na poważnie mówiąc: mnie się wydaje nieprawdopodobne, aby dorośli faceci mogli się eksajtować jak jakie rumiane dziewczęta dokładnie każdą flagową nowością danego producenta. I na dodatek prawie każda flagowa nowość bije na głowę poprzednika, który swego czasu też był "stellar".  Także ten... Trzeba mieć dystans i własny rozumek.

 

O, to,to, to - "własny rozumek" to podstawa.

Choćby ta laska z marketingu miała nogi jak stąd na Księżyc, a na jej biuście mogły się osiedlić trzy indiańskie wioski to i tak mnie to nie ruszy ;)

Zaś co do tego czy jest ów szeptaniec czy nie ma - dla mnie jest to najzupełniej obojętne, bo jak na czymś oko zawieszam to i tak Kolegów mądrzejszych od siebie w temacie zapytam na PW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, grubbby napisał:

Da sie czasem zauwazyc niestety takie zachowania / wpisy.
Wojtek fajnie ze ma konto brandowane od pewnoego czasu co jest plusem. I tutaj zaczyna sie coraz lepiej rozrozniac prywatne opinie od oficjalnej komunikacji.
Ale dalej czasem sa kwoatki... vide moja dyskusja z mp3store w preorderze questyle. Gdzie przedstawiciel mp3store zrugal gustarda zachwalajac promowanego questyle... nigdy nie porownujac ich de facto. I takie rzeczy troche kluja...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

 

A za dwa lata komunikat - MIP dystrybutorem Gustarda w Polsce. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o konta brandowane bo wtedy jest jasna sprawa. Nie chce też pokazywać palcami bo pewności oczywiście nie mam ale mam podejrzenia co do 2 kont. Ja rozumiem marketing marketingiem, ale akurat ten szeptany można określić że znajduje się gdzieś pomiędzy nieeleganckim zachowaniem a prostackim oszustwem i po prostu nie przystoi poważnej firmie. Więc apel o przystopowanie chyba że to moje przewidzenia to wtedy nie ma problemu, tyle że moge kiedyś pęknąć, będzie pyskówka i pokazywanie palcami ale to wtedy między użytkownikami.

 

PS

Mykupyku jest poza podejrzeniami bo dla mnie jest wiarygodny, szajbus ale jednak wiarygodny ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chetnie dowiem dlaczego jestem podejrzanym :) Mało postów?? Mało znany?? Nagle piszę w najbardziej popularnych postach na forum?? :D Spoko wybaczam Wam, Wulkan też był przeze mnie kiedyś podejrzany :D Dawaj Spawn, dawaj upust swoim emocjom :)

 

Ahh jeszcze cos, nie zapomnijcie Kupić Kanna XD

Edytowane przez barl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SlawekR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności