Skocz do zawartości

Co po Sony NWZ-A82X?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

 

Panie i Panowie aktualnie jestem posiadaczem sonego nwz-a826 (to już mój 2 taki player, pierwszy niestety ktoś sobie pożyczył) jestem z niego ogromnie zadowolony, jako że wypłata była powiedzmy znośna postanowiłem zakupić sobie nowego grajka tak do kwoty 600-700 zł (powiedzmy czym taniej tym lepiej, zostanie więcej $ na jakieś doki) moją uwagę przykuły 3 egzemplarze :

1 xDuoo X3

2 Fiio X1 II gen

3 Hifiman hm-700

 

Trochę poczytałem i najbardziej się skłaniam ku zakupowi hifimana (lepiej go brać w zestawie z dokami więc musiałbym dopłacić bądź polować za granicą) 2 na liście jest Fiio a na końcu zostaje xDuoo

 

Moje pytanie jest proste któremu z tych grajków będzie najbliżej do mojego poczciwego soniacza pod względem barwy i specyfiki dźwięku/grania?

 

Słucham najczęściej muzyki klubowej, jazzu (ale innymi rodzajami wpadającymi w ucho też nie gardzę) , lubię bas ale nie przesadzony bez rozlewania, miękki, odrzuca mnie "walenie pałą w oponę", scena najlepiej jak jest dość bliska i szeroka, instrumenty wyraźne.

 

Doki jakie aktualnie posiadam to nic nadzwyczajnego Panasonic RP-HJE125 które są nie do zdarcia, i nieszczęsne MME Universe (tragedia jeśli ktoś będzie miał możliwość zakupu niech sobie daruje, już 3 razy na gwarancji były wymieniane i po 2-3 miesiącach zawsze siadają, zaraz będą odsyłane 4 raz) stacjonarnie posiadam Sennheisery HD 360 PRO i Hyperxy Cloud.

 

PS. Wiem że mojego soniacza można przerobić za pomocą menu serwisowego na różne sposoby ale wolę się w to nie bawić.

 

Wasze propozycje innych grajków bądź zestawów z dokami, z dobrymi argumentami "za" też chętnie rozważę.

 

Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedzi

 

 

EDIT: Można zamykać, zakupiłem Cowona Plenue D z Shure SE215

 

 

 

Edytowane przez rafik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności