Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

beyerdynamic BT czy BTA ???


andrewpl

Pytanie

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

I po co kolejny temat? 

Moim zdaniem nie warto...za bluetooth 4.2 i AAC?...Podejrzewam, że czułość bluetooth będzie taka sama. To nie tak, że nie da się korzystać z byron bt...mają pewne ograniczenie związane z bt. Jeśli się o tym pamięta to dają radę. Myślę,  że na rowerze pilot będzie "zwisał" na tyle swobodnie, że nie będziesz go przysłaniał. Kup, spróbuj i najwyżej oddasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak kończąc temat...może komuś się przyda :

Kilka dni temu kupiłem Beats by Dr. Dre  BeatsX .Porażka.

standardowe AKG z zestawu z Galaxy S8 biły je na głowę.

W domu zagościły niecałą godzinę i oddałem je do sklepu.

Zakupiłem byrony BT.

Moje odczucia : rewelacja. Mam to czego oczekiwałem : głęboki mięsisty bas, czyściutka góra.......

Nie mam porównania do jeszcze innych słuchawek ( bardzo mnie korciły  SENNHEISER Momentum In-Ear Wireless (M2 IEBT) - przepiękne- ale raz ,że ponad 2x drożej, 2- podkowa na szyi, choć pewnie jakbym miał możliwość bezpośredniego odsłuchu byronów i sennheiserów, zakładając dużąc różnicę na + na korzyść sennheiserów , to pewnie bym je wziął  :D  )

Tak więc są to tylko i wyłącznie moje odczucia co do jakości byronów.

Robiłem test stabilności BT : wychodząc z biura z słuchawkami ( ok 8 -10 m), szklane grube drzwi i wchodząc do pomieszczenia obok ( ściana dzieląca   z płyty karton gips ) nawet przez chwilę nie było zacięcia/ zerwania muzyki . Czyli słuchawki spełniły swoje zadanie w 100 % ( fakt ,że telefon leżał na biurku a słuchawki nie były niczym zasłonięte ).

Zgodnie z oczekiwaniami. Przeznaczenie : głównie na rower ,siłownię i relaksik.....Z galaxy  S8 grają wyśmienicie. Powtarzam : to są tylko i wyłącznie moje odczucia.

Ogólnie : polecam i jestem cholernie zadowolony ,że nie przepłaciłem np. za wersję BTA.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności