Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Sluchawki BT na silownie ~250


znajder

Pytanie

Siema, potrzebuje porady w kwestii  sluchawek bezprzewodowych. To czy beda nauszne/zauszne/dokanalowe(jedynie w wersji z jakimis zabezpieczeniami przed wypadaniem) nie robi mi roznicy. Glownie uzywane beda na silowni . Musza miec dobry miesisty bas, przelacznik glosniej ciszej/poprz/nastepny utwor. Slucham na silowni roznych gatunkow glownie rap,trash metal,jakies lupanki. Musza sie dobrze trzymac glowy, zeby nie spadaly podczas cwiczen. Na sluchawki mam z 250 zl(ewentualnie jestem sklonny dorzucic do 300 w przypadku znacznej roznicy), ale jak wiadomo im mniej wydam tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
58 minut temu, Szrostki Krulik napisał:

Samsung Level U Bezprzewodowe

+ długo wytrzymują na baterii

+ bardzo wygodne 

+ aplikacja na telefon

https://www.al.to/p/259705-sluchawki-bezprzewodowe-samsung-level-u-bezprzewodowe-czarne.html

 

Nie polecam tego typu konstrukcji na trening. Robi je kilku producentów i bardzo niewygodne są te pałąki szczególnie podczas intensywnych ruchów. Poza tym brak informacji o zabezpieczeniu przed potem zatem przy wysiłku a co zatem idzie intensywnym poceniu się. Polecam konstrukcje typowe over the ear z powłokami zabezpieczającymi przed potem. Zerknij na mee audio x6 plus lub jeżeli możesz nadwyrężyć budżet to x7 plus - sam używam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolega wyżej dobrze radzi. Mee będzie najlepsze. Ja je używam już ponad rok, a trenuję 6 do 8 razy w tygodniu. Wszystko działa jak należy bez żadnych komplikacji. bardzo wygodne rozwiązanie, a dźwięk ? hmm dla mnie to drugorzędna sprawa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tzn aktualnie posiadam arctic p311 i oddawalem je na wymiane, teraz drugie cos brzecza i graja slabo w porownaniu do wczesniejszej wersji modelu. Strasznie irytuje mnie w nich ze jak ustawie wysoko glosnosc zaczynaja trzeszczec a bas jest plaski. Dlatego wlasnie szukam czegos co chociaz posiada dobry miesisty bas, poniewaz lepiej mi sie wtedy cwiczy. A za propozycje dzieki juz czytam o nich. A i czy te mee lepiej trzymaja sie ucha? Bo u mnie wszystkie dokanalowki wypadaja niezaleznie od koncowek.

Edytowane przez znajder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, cysio528 napisał:

Level U Pro ma niestety problemy z zasięgiem i przy jeździe na rowerze czy bieganiu potrafi przerywać.
Podłączę się do tematu, jak wypadają x6 plus, x7 i x7 plus pod względem zasięgu i jakości dźwięku? 

 

Bez względu na markę i model słuchawek zasięg to w dużej mierze zależy od urządzenia nadawczego czyli telefonu. Kiedyś robiłem testy i najgorzej wypadały zawsze samsungi galaxy i sony xperie. Najlepiej, bezdyskusyjnie apple, lg i huawei. Jeżeli telefon ma włączone wifi to zazwyczaj jest osłabiony zasięg bt. Jak jest dużo zakłóceń wokoło to mogą się zdarzyć przerwy bez względu na markę i model. Jak telefon ma podłączone inne urządzenia bt jednocześnie - będą problemy pewnie bo chip mu nie wydoli.

 

Osobiście używam X7 plus od pierwszych wersji i na sali kłade telefon ip7+ i nawet na granicy zasięgu (ponad 10m) nie mam jakichkolwiek problemów. W mieście będzie zasięg oczywiście dużo mniejszy ze względu na zakłócenia elektromagnetyczne w szczególności w okolicach słupów energetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A mozecie polecic mi sluchawki nauszne/zauszne ( aby dobrze trzymaly sie uszu), poniewaz dokanalowe w kazdej postaci i z kazdymi koncowkami (naprawde testowalem ich sporo), zawsze mi wypadaja. 

 

# Te zaczepy do dokanalowych, ktore mozna zamowic na alliexpress, daja duzo w kwestii trzymania sie w uchu? Mial ktos doswiadczenie z tym wynalazkiem? Daja rade podczas ruchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności