Skocz do zawartości

AKG K702 jaki wzmacniacz z integrą?


nowmat

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Tylko trzeba pamiętać, że to tylko DAC i wzmacniacz i tak trzeba kupić do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Soundman1200 napisał:

 

Dobrze rozumiem konwerter podłączam po przez złącze RCA do Cayin Ha-3 potem konwerter optykiem do ps4?

Czy ten konwerter czasem nie będzie ograniczał możliwości Ha-3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2017 o 15:22, Soundman1200 napisał:

 

To wydaje się już że z X1s   scenowo by przegrał, a szkoda by z K702 ograniczać ich największą zaletę jaką jest wielka scena.

 

 

To ciekawe, w recenzji na zakupku napisano: "Aune X1S był zdecydowanie bardziej płaski od Mojo – nie miał tak rozbudowanej i dużej sceny", również AIM SC808 (bez wymiany opampów) przegrywa ponoć z Mojo pod tym względem, więc może jakoś przesadnie Chord nie ogranicza? Sam jestem ciekaw, jak to jest. Chętnie bym przesłuchał tę zabaweczkę z moimi słuchawkami, bo sam się zastanawiałem nad jakimś mobilnym urządzeniem do telefonu i konsoli. 

@nowmat, podziel się wrażeniami, jak już przetestujesz sprzęt. ;)

A co do konsoli, to może jakiś DragonFly Black na USB by podziałał. Dźwięk (stereo) z konsoli jest też w ten sposób przesyłany. Sam muszę sprawdzić to połączenie z PS4. AKG K712 fajnie z tym gra, K612 Pro też całkiem spoko, więc pewnie i sprawdziłby się z K702. Wiadomo, że to nie będzie optimum, ale do takiego rozwiązania może wystarczyć. 

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krótko słuchałem Mojo i tylko z dwoma słuchawkami, nie miałem też X1s do porównania,tak że pewnie się mylę.

Z pamięci X1s wydawał się szerzej grać z TH610 niż z Mojo, na znanych mnie utworach, ale nie ma jak jednak bezpośrednie porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Soundman1200 napisał:

 

Pewnie, że wystarczy (no i do tego wzmacniacz by wysterować słuchawki). Dla mnie to charakterem idzie w stronę Icon HDP czyli trochę ciemniejsze i lekko cieplejsze brzmienie. Może w porównaniu do wyżyłowanych DACów utnie jakieś micro-detale, ale mówię - nie porównując łeb w łeb tego tak nie odczujemy, a powiedziałbym że zyskuje na tym głębia i wrażenie separacji dźwięków. Jakbym nie miał podobnego DACa na PCM1793 to sam bym go łykną do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie śmieszna kwota za tego DAC-a, chyba sam zaryzykuję, bo też szukam czegoś do PS4, żeby szło po optycznym. Z trochę cieplejszym Aunem S2 będzie dobrym połączeniem? A jak nie, to chociaż do głośników będzie. Da radę go jakoś połączyć z PC? Optycznym albo koaksjalnym do AIM-a/karty zintegrowanej?

D3=D03K? Niby są różnice, ale na Allegro mieszają te symbole. 

 

A tak się trochę podpinając pod temat, znajdzie się jakiś ciekawy mobilny dac/amp z optykiem w niższej półce cenowej niż Chord Mojo, a jakoś tam zagra z AKG 7xx? Tak żeby było i i do konsoli, i telefonu. :)

 

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, qjin napisał:

W sumie śmieszna kwota za tego DAC-a, chyba sam zaryzykuję, bo też szukam czegoś do PS4, żeby szło po optycznym. Z trochę cieplejszym Aunem S2 będzie dobrym połączeniem? A jak nie, to chociaż do głośników będzie. Da radę go jakoś połączyć z PC? Optycznym albo koaksjalnym do AIM-a/karty zintegrowanej?

D3=D03K? Niby są różnice, ale na Allegro mieszają te symbole. 

 

A tak się trochę podpinając pod temat, znajdzie się jakiś ciekawy mobilny dac/amp z optykiem w niższej półce cenowej niż Chord Mojo, a jakoś tam zagra z AKG 7xx? Tak żeby było i i do konsoli, i telefonu. :)

 

 

Audinst HUD-MX 1 ma optyczne... ale wyjście :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dokonałem zakupu... Zastanawia mnie coś jeszcze.

Gdybym kupił daca bez wejścia optycznego jak np. Cayin HA-3, podłączył go przez wejście AUX do tv, a konsolę jak zawsze pod HDMI, to wszystko działałoby jak po optyku?

 

To znaczy słuchawki podłączam do daca, uprzednio podłączonego do tv i mam dźwięk nie gorszy niż gdybym podłączał poprzez optyka do konsoli, tak?

Edytowane przez nowmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności