Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Doki z chin na kablu [100]


Patriq6

Pytanie

Dobra panowie, krótko.

Jakieś doki, najlepiej na kablu. Do metalu zarówno pokroju Metallicy jak i np. Death. Fajny i wyczuwalny bass, jasna i wyraźna góra oraz nie zawężona scena - takie brzmienie by mnie interesowało :)  Coś poza KZ ZST? Zaznacze jeszcze, że w ZST kabelek nie wygląda na jakiś specjalnie trwały, a miło by było żeby taki był :D

Źródło: smartfon/integra.

 

Edit. Zależy mi na scenie, nawet kosztem czegoś innego!

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A kto ci bzdur o nietrwałym kabelku w KZtach nagadał? Mam ZST, ED9, ZS5 i kabelek od wielu markowych słuchawek dużo lepszy. Nie oceniaj na podstawie zdjęć, lepiej recenzje. Na audiobudget.com masz opisy każdego elementu słuchawek z Chin. Remax RM610D też są porządne i kabelek również niezły. A dźwięk jak na cene bardzo przyzwoity, spora przestrzeń jak na ten budżet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dobra panowie, krótko.

Jakieś doki, najlepiej na kablu. Do metalu zarówno pokroju Metallicy jak i np. Death. Fajny i wyczuwalny bass, jasna i wyraźna góra oraz nie zawężona scena - takie brzmienie by mnie interesowało   Coś poza KZ ZST? Zaznacze jeszcze, że w ZST kabelek nie wygląda na jakiś specjalnie trwały, a miło by było żeby taki był

Źródło: smartfon/integra.

 

Edit. Zależy mi na scenie, nawet kosztem czegoś innego!

Zaznaczam że to moje odczucia, ale mi Metallici super się słucha na ZS 5. Dużo lepsze id ZST, scena szeroka, rozdzielczość instrumentów bardzo fajna , wokale i bas są moim zdaniem bardzo ok. Nie ma zlania, zmulenia jak w ZST które ogólnie są gorsze technicznie od piątek. Kable są jakie są, ani pancerne ani porcelanowe. Nie rozlecą się i są wymienne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Jaro54 napisał:

A kto ci bzdur o nietrwałym kabelku w KZtach nagadał? Mam ZST, ED9, ZS5 i kabelek od wielu markowych słuchawek dużo lepszy. Nie oceniaj na podstawie zdjęć, lepiej recenzje. Na audiobudget.com masz opisy każdego elementu słuchawek z Chin. Remax RM610D też są porządne i kabelek również niezły. A dźwięk jak na cene bardzo przyzwoity, spora przestrzeń jak na ten budżet

Co więc polecasz w takim razie? Bo z tego co napisałeś już sam nie wiem, które tak, a które nie :D

Btw. Nie napisałem, że kabelek jest nie trwały, ale na taki wygląda :)!

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ZS5 lub Remaxy bo mają dużo większą scenę. A jaki smartfon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To powinny ci podejść te słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
LG Magna aktualnie, zwykła budżetówka... Mam jeszcze SGS 4 do małej naprawy, której się podejmę i telefon będę mieć do słuchania muzyki a z tego co mi wiadomo SGS mają całkiem fajne układy dźwiękowe

Ja słucham na SGS3 i ZS5 i jest gitara. I zamów dodatkowo kabel srebrny. Koszt nie duży a wg. mnie i nie tylko, dźwięk jest lepszy, bardziej detaliczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 minut temu, rgomez napisał:

Ja słucham na SGS3 i ZS5 i jest gitara. I zamów dodatkowo kabel srebrny. Koszt nie duży a wg. mnie i nie tylko, dźwięk jest lepszy, bardziej detaliczny.

 

Ten? :) Bo nie bardzo wiem o co dokładnie Ci chodzi... :/

 

 

20170608170352_36535.jpg

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności