Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Spotify Web, lepsza jakość niż apka na kompa


red77783

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎29 o 19:45, red77783 napisał:

Witam, mam premium Spotify i na kompie w aplikacji ma być 320kbs, oczywiście włączyłem w opcjach dźwięk lepszej jakośći, ale jak włączam Spotify Web to tam muzyka gra żywiej i dużo głośniej niż apka Spotify czy Tidal HIFI. Dlaczego na Web Spotify lepiej się słucha ? 

A jaką masz przeglądarkę? Na innych niż Chrom np. Tidal nie pozwoli ci słuchać w jakości hifi niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 7.07.2017 o 14:51, Jaro54 napisał:

A jaką masz przeglądarkę? Na innych niż Chrom np. Tidal nie pozwoli ci słuchać w jakości hifi niestety

A aplikacja mobilna jak i pc-towa Tidala normalnie odtwarza HiFi? Nie ma żadnych ograniczeń ze strony przegladarki czy aplikacji Tidala, bo słyszałem teorie, że np. aplikacja na urządzenia mobilne nie pozwala na wyciągnięcie 100% z jakości HiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o słuchaniu na kompie przez przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale tak pytam dodatkowo czy Ty lub ktoś inny ma na ten temat jakieś informacje bo sama aplikacja mobilna ma w opcjach odtwarzanie HiFi tak jak aplikacja PC i jak pisałeś Chrome tylko czy są jakieś różnice czy to słyszalne czy to tylko na papierze.

A pytam bo niedługo się przesiądę na HiFi i warto wiedzieć czy ma znaczenie z czego się odtwarza( mówie tu tylko o samym Tidalu nie mieszając już w to jakości sprzętu z jakiego słuchamy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7.07.2017 at 2:51 PM, Jaro54 said:

A jaką masz przeglądarkę? Na innych niż Chrom np. Tidal nie pozwoli ci słuchać w jakości hifi niestety

nie mam chrome a mam hifi w przeglądarce :P 

13 minutes ago, Nehero said:

Wiem wiem ale tak pytam dodatkowo czy Ty lub ktoś inny ma na ten temat jakieś informacje bo sama aplikacja mobilna ma w opcjach odtwarzanie HiFi tak jak aplikacja PC i jak pisałeś Chrome tylko czy są jakieś różnice czy to słyszalne czy to tylko na papierze.

A pytam bo niedługo się przesiądę na HiFi i warto wiedzieć czy ma znaczenie z czego się odtwarza( mówie tu tylko o samym Tidalu nie mieszając już w to jakości sprzętu z jakiego słuchamy).

nie ma znaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak jest z jakością na papierze, bo można mieć muzyke w formacie .flac i ".flac". To gdyby był miernik jakości Tidala, to czy pokazałby on identyczną jakość w przypadku Chrome jak i przegladarki z jakiej korzystasz.

A niestety pomoc techniczna Tidala jak zwykle gadka szmatka, kopiuj, wklej a i tak nie dowiesz się tego co chcesz.

Edit: Nieważne już, odpowiedź jest powyżej, zauważyłem po napisaniu tego posta.

 

Edytowane przez Nehero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności