Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-300R


barl

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie ma jeszcze tematu poświęconego temu playerowi, zakładam go. Ciężko się bowiem przekopywać przez tony postów Pioneer XDP-100R w poszukiwaniu informacji o nim. Prosiłbym o bezpośrednie porównanie Pioneer XDP-300R do XPD-100R, AKczy, Ibasso. Warto wydać 2 kafle wiecej od brata?

Edytowane przez barl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest po prostu dokładny xdp100-r wzbogacony o elementy onkyo dp-x1?Precyzując buda,branding,apka,pioneera xdp-100r,bebechy(oprócz wzmacniacza) pionka/onkyo bo to to samo w tym zakresie,gniazda onkyo,wzmacniacz onkyo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo to to samo co Pioneer - wyjście niezbalansowane jest identyczne w obu DAPach. Różnią się tylko wyjściem zbalansowanym - które w testach syntetycznych wypada tragicznie, duuużo gorzej od niezbalansowanego.

Jeżeli XDP-300 to przebrandowany Onkyo to dopłatę ciężko uzasadnić. Chyba, że ktoś potrzebuje dodatkowej mocy w zbalansowanym wyjściu... Ale czy to jest warte 2 tys. zł dopłaty?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Jestem tutaj nowy, jestem osobą słabowidzącą, wszystko wskazuje na to, ze będę niewidomy całkowicie. interesuje mnie ten odtwarzacz (jeśłi tak to możńa nazwać) PIONEER XDP-300R.

Uwielbiam muzykę i musi być ona w dobrej jakości, do tej pory korzystam z odtwarzacza COWON M2, niestety jest dotykoway więc nie będę mógł lada momen z niego korzysatć. PIONEER XDP-300R jest na androidzie i według opisu posiada możliwość instalowania apek ze sklepu google. 

 

Pytanie:

Czy ktoś mógłby dla mnie sprawdzić czy jest możliwe zainstalowanie na nim programu "zamiana tekstu na mowę" lub "ShinePlus" - jest to tzw. czytnik ekranu (screen reader) udźwiękawiający urządzenie pod androidem - program ten "mówi" co dotykam, czyta dosłownie ekran.

Chodzi o to, czy ktoś z Was, posiadaczy PIONEER XDP-300R mógłby sprawdzić czy to da się zainstalować i czy "gada"?

RAczej nie stać mnie na taki test wydając prawie 3000 zł kiedy okaże się, że program ten nie funkcjonuje na tym urządzeniu.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za info. Mile widziane info na emaila kazjar@outlook.com - trudno mi się poruszać po forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2017 o 20:25, Lowca Androidow napisał:

Witam

Jestem tutaj nowy, jestem osobą słabowidzącą, wszystko wskazuje na to, ze będę niewidomy całkowicie. interesuje mnie ten odtwarzacz (jeśłi tak to możńa nazwać) PIONEER XDP-300R.

Uwielbiam muzykę i musi być ona w dobrej jakości, do tej pory korzystam z odtwarzacza COWON M2, niestety jest dotykoway więc nie będę mógł lada momen z niego korzysatć. PIONEER XDP-300R jest na androidzie i według opisu posiada możliwość instalowania apek ze sklepu google. 

 

Pytanie:

Czy ktoś mógłby dla mnie sprawdzić czy jest możliwe zainstalowanie na nim programu "zamiana tekstu na mowę" lub "ShinePlus" - jest to tzw. czytnik ekranu (screen reader) udźwiękawiający urządzenie pod androidem - program ten "mówi" co dotykam, czyta dosłownie ekran.

Chodzi o to, czy ktoś z Was, posiadaczy PIONEER XDP-300R mógłby sprawdzić czy to da się zainstalować i czy "gada"?

RAczej nie stać mnie na taki test wydając prawie 3000 zł kiedy okaże się, że program ten nie funkcjonuje na tym urządzeniu.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za info. Mile widziane info na emaila kazjar@outlook.com - trudno mi się poruszać po forach.

 

Hej. Udało mi się zainstalować aplikacje Shine Plus. Wygląda na to, że działa - po kliknięciu na coś funkcja jest opisywana głosowo - pokracznie, ale jest. 

Z tego co widzę aplikacja Zmiana tekstu na mowę jest już preinstalowana.
EDYTA: Mam XDP-100R, jakiś link z tamtego wątku musiał mnie tu przenieść.

Edytowane przez wdwdr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję barezo za pomoc, za odpowiedź w kwestii syntezatora mowy. Za info tutaj i na emaila.

Tu mi ciżko się ogranąć :) Mam parę pytań, ale o to zapytałem w innym dziale.

Myślę, że na pewno kupię to "maleństwo" - tak na 99% choć nie ukrywam, że będzie mi trudno rozstać się z moim COWONem M2 :( - ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Pioneer 300 vs x5 III

-Interface i szybkość po stronie pioneera-

Śmiga jak dobry smartphone

-moc po stronie fiio

-jakość dzwięku- ok naturalny wygładzony detaliczny, ale trochę brak mi tu dymiki. Może polecilibyście jakiś dobry amp by ożywić ten sprzęt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności