Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

douszne | do 130 zł z mic


krzysiekdtg

Pytanie

Cena: do 130 zł
Typ: Słuchawki douszne (dokanałowe lub pchełki) z mikrofonem do rozmów
Źródło dźwięku:
-P9 Lite 2017 (telefon),
-GA-B85M-D3H (Realtek ALC892)
Preferowana tonalność: naturalne, mniej neutralne; wolałbym, żeby miały mniej basu, niż moje domowe Superluxy, ewentuanie “płynniej przechodzącego”; żeby nie były zbyt odczuwalnie gorsze od nich
Gatunki muzyczne: wszystko (najwięcej - electro house, rock; w ogóle - rap, disco polo)
Dotychczas posiadany sprzęt:
-pchełki z telefonu Microsoftu,
-pięcioletnie pchełki z telefonu Samsunga,
-Superlux HD681 EVO
-Sony MDR-V150
Własne propozycje:
- DZAT DF-10,
- MEMT X5,
- Tennmak Dulcimer,
- UiiSii HM7
 
Witam.
Pisałem już na innym forum, ale tam zbytnio nikt się nie zainteresował, więc piszę tu.
 
Obecnie używam pchełek od M$. Chcę je zmienić, bo gdy wychodzę poza dom i zmieniam moje Superlux-y na te właśnie pchełki, to różnica w dźwięku między nimi odbiera mi całą przyjemność ze słuchania muzyki.
 
Na poprzednim forum doradzono mi stronę https://audiobudget.com/leaderboard/iem. Co o niej myślicie? Prawdę mówiąc nie znam żadnego z tych producentów (poza Xiaomi)? Spodziewałem się bardziej Snab, Brainwavz, AKG itd.
Trochę się obawiam, ale spróbuję kupić na AliExpress, więc raczej z dostępnością problemów nie będzie.
Co myślicie o moich propozycjach? Plusem UiiSii jest zdecydowanie najniższa cena.
Pilot jest mi zbędny, ale mikrofon do rozmów musi być koniecznie.
 
Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Lub kup Remax RM610D. Bardzo fajne, wygodne słuchawki, tanie  i nieźle grają. Dostępne nawet w Polsce za kilkadziesiąt złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przez jakiś czas mnie nie było, bo byłem dosyć zajęty. Teraz chcę wznowić temat.

@Starh dzięki za odpowiedź.

Pisząc do 130 zł miałem na myśli max ile mogę wydać. Wolałbym coś w okolicach 15$.

 

Czy URBANFUN Hi-Fi na pewno się będą nadawały do electro house? Wg recenzji nie do końca się do tego nadają...

ZS5 i MEMTy wyglądają świetnie, tylko te pierwsze są trochę drogie...

 

Jeszcze jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Wolałbym kupić nowe słuchawki (kwestie higieniczne).

 

@Jaro54 szukam jednak czegoś w okolicach 15$.

 

Popatrzę i poczytam jeszcze, ale prawdopodobnie kupię ZS5 lub MEMTy. Jak ktoś ma coś jeszcze do dodania to śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szkoda że w sobotę wyjeżdżam bo mógłbyś posłucha przed zakupem kilka ciekawych modeli remax RM610D

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem od użytkownika forum KZ ZS5, brzmią świetnie (jak dla mnie, gdy po raz pierwszy miałem słuchawki dokanałowe w uszachB)). Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu, ale jest jedna rzecz: nakładki (bo chyba tak to się nazywa:D)w rozmiarze S są za duże, po kilku minutach zaczynają mnie uszy boleć.

Czy można coś takiego kupić? Jeśli tak, to muszę szukać do konkretnego modelu, czy mogą być dowolne?

EDIT: Pobawiłem się nakładkami i ułożeniem w uszach i jest ok. Nie było tematu:D

Edytowane przez krzysiekdtg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności