Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 600 zł


Ojcanausz

Pytanie

Witam
Poszukuje słuchawek dousznych tak do ok 600 zł. Źródło to samsung s6 edge, więc jakoś dźwięku nienajgorsza. Co do muzyki słucham dużo muzyki elektronicznej, zdarza się też, czasami muzyka poważna.Lubie bass ale nie do przesady.  Miałem juz akg k-518 i beyerdynamic custom one pro, a teraz przyszła pora na bardziej przenośne słuchawki :D  
Na razie zastanawiam się nad HiFiMAN RE-400, dość dużo pozytywnych recenzji jest na ich temat. Druga opcja to Yamaha EPH-100. W tym przedziale cenowym widziałem jeszcze :

Sennheiser IE60

Sennheiser  MM 80i
Denon AH-C710

Jest coś jeszcze  godnego uwagi  na tej półce cenowej ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
2 godziny temu, sn4ke napisał:

Nie wiem jak gra ten Samsung, ale JVC woli ocieplone źródła. Na neutralnym DX50 było trochę sucho, na Cowonie jest lepiej.

Na X5 III i M1 świetnie JVC sobie radzą, nie ma żadnej suchości, a trudno nazwać je ciepłymi. I nie z pamięci piszę tylko mam w uszach te JVC popiete do X5 III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

No ja tez nie pisze z pamięci, bo mam je od kilku lat ;) JVC brzmiały mi świetnie z FiiO X1, potem z DX50 wypadły z obiegu na rzecz m.in. Ostry KC06A i Audeo 012, które grały mi z w miarę neutralnym DX50 bardziej dociążonym dźwiękiem (JVC brakowało trochę masy jaką pamiętałem z FiiO), a z ocieplonym Plenue D znowu odżyły. JVC określałbym jako nieco chłodne słuchawki z dobrym basem, dlatego wole je parować z czymś ocieplonym. No i nie wiem czy to dobry pomysł polecać te słuchawki jeśli nawet na rynku wtórnym dostępne są w znikomych ilościach (widziałem jedynie ofertę kolegi z forum).

 

BTW: gdzie R2S i bas? Przecież to ma basu porównywalnie z Etami. Już szybciej bym polecił Audeo z szarymi filtrami (także towar deficytowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JVC dadzą i bas i resztę pasma a do tego super seal na stokowych tipsach. A są wykonane z metalu ale małe i dobrze w uchu leżą. i cena :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak jest jakiś odzew :D Zainteresowały mnie te Vsonic gr07 bass od Chińczyka xD maja dobre recenzje plus są to słuchawki jakich szukam tyle, że one maja tam impedancje 50 Ohm. Telefon nie będzie grał za cicho?  Co do tych JVC, zauważalna jest różnica pomiędzy tymi słuchawkami? I czy przy tej różnicy cenowej w ogóle można je ze sobą stawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedyś jak były na polskim rynku to kosztowały prawie 500 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Ojcanausz napisał:

wybór padł na Vsonic gr07 bass,  słuchawki grają ******scie,  polecam :D dzieki Arturos1967 za propozycję :)) 

 

Pamiętaj, że potrzebują z 200h wygrzewania. Potrzeba sporej cierpliwości, ale się opłaca. Właśnie słucham z pionkiem i jest świetnie a momentami to muzyczny kosmos, czyli kres :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności