Skocz do zawartości

Dźwiękofonia


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Do KeBe, który kończy właśnie gimnazjum, dołączył Widmo, młodszy kolega, założyli Dźwiękofonię. Jutro puszczamy EPKĘ, ale dziś mam urodziny, 40-te, a lepszego prezentu, nie mogłem sobie wymarzyć, zważywszy, że Gimnazjum a razem z nim moje GSN Records (Gimnazjalne Studio Nagrań) w którym nagrywamy, odchodzi w niebyt.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Gimnazja likwidują... to GSN Gimnazjalne Studio Nagrań też musi zniknąć. Akurat jest moje, także jestem niezależny. Ale 10 lat służyło jako GSN Records.

Niemniej Dźwiękofonia rekompensuje mi wszystko

Bity, dalej robi KeBe, Dźwiękofonia to w ich pełni autorski projekt, Widmo umie jechać Fokusem, Magikiem, itd, ale swój styl też już buduje.

Mam nadzieję, że chłopcy pokażą jeszcze na polskiej scenie restaurację starej szkoły (psycho)rapu, po swojemu, rzecz jasna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy młody człowiek musi dziś rapować... No tak, nawet żeby grać Punk , trzeba znać parę chwytów gitarowych. Bo perkusję można zastąpić automatem perkusyjnym.

wolałbym usłyszeć coś jak z filmu Drive, albo Siostrzyczek Miłosiernych. No ale lepiej rapować niż Browca tankować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Chłopak się ciągle rozwija. Progres jaki zrobił przez pół roku jest niesamowity. Widmo - jak młody Focus. 

Stylowo przypomina  mi troszkę "Pijani powietrzem". Brakuje jeszcze lekkości ale jest naprawdę dobrze.

Realizacja również na wysokim poziomie, to już Twoja zasługa @manuelvetro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden Widmo (14 lat, 192 cm wzrostu) do mnie mówi dzisiaj: "a wie Pan, czego młodzież dzisiaj słucha" ? Pytał mnie o rap... nie wiem - odpowiedziałem - to podał pare tytułów, nie pamietam, nie lubię rapu, ale zrozumiałem, ze lipa straszna, niewiele lepsza od Gang Albanii. Tak wiec oni - Dźwiekofonia - słuchają dobrego rapu, znają klasykę polskiego rapu (ja niestety nie, tylko kaliber i paktofonika, zatrzymałem się dawno, nie lubię rapu - z w.w. wyjątkami) - są wiec dla gimbazy - z jednej strony dziwakami - z drugiej - już im imponują - bo mają wiedzę o polskim rapie, jak się okazuje, wartościowym , nie będącym popularnym guanem. 

Nadto, to co robią jest autorskie. Muzyka, słowa, wykonanie, pomysły. To jest rzadkość, białe kruki. 2 i 3 klasa gimnazjum.  13 autorskich utworów KeBe, 3 - a jutro już 4 Dzwiekofonii. W rok. 

A ja? Ja tylko naciskam record. I wygłaszam kazania... będą nagrywali sami w wakacje, pożyczę im gsn records, mieści się w torbie...

Warto było się 10 lat męczyć z muzykoterapią, bo tym GSN było w zamierzeniu i istocie,  dla choć kilku takich młodych talentów, bo KeBe i Widmo nie byli jedyni, choć faktycznie, lat 10 działalności Gimnazjalnego Studia Nagrań, a na palcach jednej ręki można policzyć takie białe kruki.

Trzymam kciuki!

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w wirtualu oczywiście tylko jest.

Co bedzie dalej, ja więcej nic nie mogę, za niskie mam progi.

Sami mogą trochę jeszcze pocisnąć, planują zrobić album Defilada Dźwięków.

Kazałem im iść do burmistrza, bo obiecał KeBe, ze zagra na jarmarku (duża impreza, tv) a nie odezwał się jeszcze, 

młody zdążył wygrać w międzyczasie w naszym dużym  gimnazjum konkurs talentów piosenką negatywne myśli - na żywo wykon, rzecz jasna, założyć Dźwiekofonię, nagrać epkę... Mają iść do burmistrza i z jbl-em w łapie pocisnąć mu dźwiekozaka, czy dźwiekofonię,  żeby zaśpiewali te trzy, cztery numery na jarmarku, wystąpili w TV Poznań, daj Boże i co dalej, ja nie wiem. Ja umiem tylko nagrać , zmotywować, zainspirować, tudzież opierandus czy wykład dać. Nie mam pojęcia o promocji na skale większą niż szkolna.

 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności