Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe BT do 350 zł


domino1

Pytanie

Aktualnie jestem posiadaczem JAYS One+. Wytrzymały 2,5 roku, ale ostatnio zaczęły szwankować.

 

Szukam słuchawek dokanałowych Bluetooth do 350 zł. Nie jestem audiofillem, w JAYS-ach jakość dźwięku była ok, choć mogłoby być lepiej.

90% czasu spędzam w komunikacji miejskiej, więc zależy mi na dobrej izolacji (tutaj mogę dokupić sobie pianki Comply - zawsze się sprawdzały.

Chciałbym, aby pilot był kompatybilny z IPhone 7 Plus.

Słucham głównie electro-house, popu i rapu.

 

Co sądzicie o SoundMAGIC E10BT? Są wygodne w użytkowaniu?

Co możecie polecić mi do 350 zł (wolałbym do 250, ale 350 to górna granica).

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez domino1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A ja proponuję takie cóś i do tego dowolne słuchawki i możesz zmieniać kiedy dusza (i kieszeń pozwoli) :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
23 minuty temu, Jaro54 napisał:

A ja proponuję takie cóś i do tego dowolne słuchawki i możesz zmieniać kiedy dusza (i kieszeń pozwoli) :)

 

wg. mnie dość średnie rozwiązanie, ponieważ standardowe słuchawki mają długie kable.

 

@Seler666 dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co to za problem? Ja używam od 5 lat Sony SBH52 i do tego dowolne słuchawki. Długość kabla redukujesz klipsem od @bigmaras i po problemie. Wkurza mnie stado młodzieży, która przewraca się o kable i potem narzeka na jakość słuchawek. Rozwiązanie sprawdzone i daje ci jeszcze jedną możliwość - możesz podpiąć DAPa jak ma BT i telefo. Słuchasz spokojnie muzyki a jak zadzwoni telefon odbierasz a po zakończeniu wracasz do słuchania muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie odczuwam, ale  to może być spowodowane wiekiem?.Z czasem człowiek gluchnie. Niestety byrony mają inną "wadę". ..słaby odbiornik bluetooth. I nie mówię o odległości od źródła. ....ich naturalne ułożenie to przewód z tyłu głowy. ..skręcenie głowy w prawo o jakieś 90 st.bądź "przytulenie" pilota do ramienia zrywa sygnał. Sytuację poprawia puszczenie przewodu przodem, . Trochę tez zależy od nadajnika. Z Dałem pioniera jest dużo gorzej niż ze smartfonem. 

Edytowane przez alvent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mam Byron BT i nie odczuwam takich problemów, ba nawet powiem, że całkiem spoko sobie radzą.. u mnie spokojnie telefon (iPhone 7 jesli ma to komus pomoc) moze sobie lezec gdzies w oddali i nie ma problemow z lącznoscią. a u Ciebie wystepuje nawet po obroceniu glowy? może masz jakiś wadliwy model? 

Edytowane przez luffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak myślałem,  że może wadliwy egzemplarz..wymieniłem na inny i to samo. To nie tak, że każdy obrót głowy w prawo zrywa połączenie. Ale tak około 70-90 stopni i jak się pilot "przytuli"do twarzy to jest problem....chyba za duża głowa u mnie ?. Znalazłem nawet sposób. ..trzeba nos wysoko unosić ? to i problem mniejszy. ..i jak tu nie zadzierać nosa?. ...da się  z tym żyć ...słuchawki zostały zakupione bardziej jako odcięcie się od hałasu na halach produkcyjnych i do tego będą głównie służyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, alvent napisał:

Tak myślałem,  że może wadliwy egzemplarz..wymieniłem na inny i to samo. To nie tak, że każdy obrót głowy w prawo zrywa połączenie. Ale tak około 70-90 stopni i jak się pilot "przytuli"do twarzy to jest problem....chyba za duża głowa u mnie ?. Znalazłem nawet sposób. ..trzeba nos wysoko unosić ? to i problem mniejszy. ..i jak tu nie zadzierać nosa?. ...da się  z tym żyć ...słuchawki zostały zakupione bardziej jako odcięcie się od hałasu na halach produkcyjnych i do tego będą głównie służyć. 

kurcze to nie wiem, a próbowałeś z innym urządzeniem? bo ja absolutnie nie jestem w stanie doprowadzić tych słuchawek do utraty połączenia poprzez ruchu głową, czy też przytulani do twarzy pilocika. testowałem je nawet na siłowni, na rowerku i podczas biegania, zero problemów, a czasem zostawiałem telefon nawet do kilku metrów dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, alvent napisał:

Tak myślałem,  że może wadliwy egzemplarz..wymieniłem na inny i to samo. To nie tak, że każdy obrót głowy w prawo zrywa połączenie. Ale tak około 70-90 stopni i jak się pilot "przytuli"do twarzy to jest problem....chyba za duża głowa u mnie ?. Znalazłem nawet sposób. ..trzeba nos wysoko unosić ? to i problem mniejszy. ..i jak tu nie zadzierać nosa?. ...da się  z tym żyć ...słuchawki zostały zakupione bardziej jako odcięcie się od hałasu na halach produkcyjnych i do tego będą głównie służyć. 

Bo ludzkie ciało jest bardzo dobrym izolatorem dla fal radiowych. Jeśli odtwarzacz masz w kieszeni i muszą fale przejść przez twój korpus to niestety nie wada urządzenia tylko technologii.Pomyśl o czymś takim jak Shanling M1, zakładasz opaskę na ramię i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również brak problemów z łącznością u mnie. Grają przyzwoicie, nie mam porównania do innych doków BT, ale jakość do spaceru, tramwaju ok.

 

Natomiast mam problem z ich stabilnością w uchu, nie trzymają się za dobrze. Dość gruby gumowany kabel zahacza się o skórę na karku i wyrywa słuchawkę z ucha. OTE nie da się ich założyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności