Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki Wokółuszne | Od 300 Do 500zł


Szymszon19882012

Pytanie

Ostatnie słuchawki które miałem to TAKSTAR HD6000. Byłem z nich bardzo zadowolony, a ich brzmienie odpowiadało mi w 100%. Jedynym ich mankamentem (skądinąd istotnym) był słaby kołpak, który po kilku tygodniach pęknął podczas normalnego zakładania.

 

Chodzi mi o jak najbardziej podobne w brzmieniu - do wyżej wymienionych - słuchawki, które będę używał w warunkach domowych, głównie do muzyki elektronicznej jak i metalu, oraz  rocka. Sporadycznie zdarza mi się słuchać także muzyki klasycznej.

 

Poza tym co wymieniłem powyżej muszą być solidne i wytrzymałe. Mogą być zarówno zamknięte jak i półotwarte.

 

Głośniki jakich używam to Edifier C3, które posiadają mini wzmacniacz o mocy 30 wat.

 

Z góry dziękuję za pomoc i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wg mnie najlepsze co możesz dostać w tej cenie, to Focal Listen. Co prawda nowe znacznie przekraczają Twój budżet (kosztują około 800-900 zł), ale jak rozejrzysz się u nas na bazarku, to spokojnie dorwiesz jakąś mało używaną sztukę za 400-500 zł. Swego czasu była promocja na te słuchawki, kosztowały nieco poniżej 600 zł, trochę ludzi kupiło i stąd tak niska cena używek. Mogę też polecić Shure SRH840- mój nr 2 w tej cenie. Używam ich już prawie 5 lat i nie było nigdy z nimi żadnego problemu. A życia łatwego nie mają, uwierz mi. ;) Metal,  rock i elektronika na nich bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko Listen to trochę inna charakterystyka grania. Bardzo fajne słuchawki, genialna góra, jedyna wada to lekki dołek w gitarach, co się może odbić czkawką w rocku i metalu.

M50x próbuj używane znaleźć, dla mnie sporo "bezpieczniejszy" krok naprzód względem Takstarów.

Wysłane z mojego XT1032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności