Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 250


Miras18

Pytanie

Witam serdecznie, poszukuje słuchawki do 200 maksymalnie 250 ogółem zależy mi na izolacji, ponieważ słuchawki czasem używam do odsłuchu na imprezach konferencjach etc etc. Jeżeli chodzi o specyfikę grania to lubię czasem tąpnięcie basu ogółem to słucham mellow beats, jazz, hip hop instrumental muzyka u mnie jest dość kluczową sprawą ponieważ służy do pracy (pracuje jako montażysta choć teoretycznie to można powiedzieć full stack) Słuchawki jakie posiadałem to M5 które okazały się kiepskim wyborem, następnie ProAlpha czyli wygoda jak i sama konstrukcja słuchawki to najważniejsze jej atuty dobrze trzymała się w uchu, była bardzo lekka, no i co także ważne dyskretna w użytkowaniu, następnie wybór padł na Meelectronics m duo skusiły mnie te 2 przetworniki. Jakość dźwięku względem ProAlpha lepsza aczkolwiek użytkowanie jak i sama konstrukcja słuchawki na minus także gorzej trzymała się w uchu, może w takiej sytuacji comply by pomogły ale nie sprawdziłem ponieważ chyba je zgubiłem podczas ostatniej realizacji ? i co ciekawego siadł w prawej słuchawce przetwornik no to chyba wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Widzę po sprzęcie że lubisz z sporym basem. Może spasują ci JVC FRD-80Z. Nieduże, metalowe, bardzo dobrze izolują i mają konkretny bas, ale nie wchodzący na resztę pasm. Dobrze trzymają się w uchu. Były na bazarku, a jak masz możliwość przez kogoś kupić w UK to można na amazonie za 27-28 funtów, niestety w Polsce drożej. Mam i mogę polecić z czystym sumieniem. @Lord Rayden miał je na odsłuchach i też mu sie podobały (a tak przynajmniej napisał :) )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

W tej cenie są Beyerdynamic DTX 102, pamiętam że kiedyś ich słuchałem i grały fajnie, rozrywkowo i z dobrym basem, były też wygodne i nie wypadały mi z ucha. Ponoć warto też wziąć pod uwagę Hifimany re300a, ale na temat tych Ci więcej nie napiszę, bo nie słuchałem. Powinno być trochę o nich za to w internecie. Oba modele bez problemu do dostania na naszym rynku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Faktycznie słuchawki zbierają dobre opinie aczkolwiek prawie niedostępne na Polskim rynku a powiedz mi proszę skąd różnica FRD a FXD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FDX nie mają mikrofonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
40 minut temu, Miras18 napisał:

Faktycznie słuchawki zbierają dobre opinie aczkolwiek prawie niedostępne na Polskim rynku a powiedz mi proszę skąd różnica FRD a FXD

Tak jak pisałem na naszym bazarku (też je brałem z bazarku - nówki zapakowane oryginalnie) albo z UK taniej ale musisz mieć kogoś na miejscu. 

I na pewno nie zawiedziesz się

41 minut temu, second napisał:

W tej cenie są Beyerdynamic DTX 102, pamiętam że kiedyś ich słuchałem i grały fajnie, rozrywkowo i z dobrym basem, były też wygodne i nie wypadały mi z ucha. Ponoć warto też wziąć pod uwagę Hifimany re300a, ale na temat tych Ci więcej nie napiszę, bo nie słuchałem. Powinno być trochę o nich za to w internecie. Oba modele bez problemu do dostania na naszym rynku.

Mają te Bayery dużo słabszy bas pod względem kontroli, potrafi włazić na średnice i zamulić. Wykonanie też odstaje od JVC. Gdyby za 100 pln to jeszcze byłyby godne polecenia, ale za cenę w Polsce nie mają szans w starciu z JVC pod żadnym względem

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności