Lumperator

O2/ODAC + HD600... coś nie tak.

26 postów w tym temacie

Dałem dodatkową szansę O2/ODAC. Tym razem sprawdziłem z LM4562 oraz Muses 8820. Te pierwsze tak jak sądziłem, zagrały sztucznie. Ich brzmienie jest nadmuchane, środek mało naturalny. Sprawdziłem więc czy jako dodatkowe wzmocnienie w Gain będzie grać lepiej, ale też słabo to zabrzmiało. Zapomniałem, że miałem jeszcze schowany Muses 8820. Niestety tylko jedną sztukę, więc wsadziłem w Gain. Wraz z 2x LM4562 słabo. Po wsadzeniu standardowych 2x 4556 - dalej słabo. Dałem więc 2x 5532 - jakoś chudo i bez polotu, ale z niezłą holografią. No to na koniec jedyne co mi zostało 2x LME49860... znaczna poprawa. Znacznie zyskał środek pasma i ogólne wrażenie jednorodności dźwięku. Bas przesunął się trochę w dół.

Głosy mają energię, barwę i przyjemne w odbiorze pogłosy. W końcu zniknęła matowość, która tak mnie denerwowała. Detale łatwiej wyłaniają się z tła. Mimo to wciąż brakuje mi trochę więcej swobody w graniu i lepszej separacji instrumentów. Spróbowałbym jeszcze z LME49990, ale nie wiem czy warto dalej się w to bawić. Muszę faktycznie pomyśleć o tym Bursonie

Edytowane przez Lumperator

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta