Skocz do zawartości

Fostex TH610 - hmmmm....


KaszaWspraju

Rekomendowane odpowiedzi

No no wychodzi na to że muszę jeszcze raz posłuchać TH610, będziesz może w W-wie 29-go a Audiomagic? Chętni bym posłuchał "calych" fostexów z lepszym sprzętem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Palpatine napisał:

1100 zł za kabel? To już jest taki poziom abstrakcji, którego ja nie ogarniam. Za tyle można kupic Nighthawki. Ale kto bogatemu zabroni. Najważniejsze, że gra ;)

 

No i po co? Zostaniesz z tymi nighthawkami a kabla do th610 nadal nie będziesz miał ;)

32 minuty temu, Compton napisał:

A tego kabelka od Jimmiego nie dało się naprawić??

 

Żartujesz? Soundman go własnymi zębami popsuł żeby móc kupić nowy kabel i mieć alibi że stary zepsuty..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
 

Witam serdecznie.Jakiś czas temu stałem się posiadaczem owych słuchawek i przyszła pora na wymianę kabli.Nie mam w planie kupna oryginalnego kabla na miedzi 7N,bo uważam że jest za drogi.Zlecę to osobie która jest znana z Polskich drogich wzmacniaczy jak i kabli które robi na zamówienie i owe posiadam.Chcę we własnym zakresie to zrobić,tylko jest jeden szkopuł,jak dobrać wtyki HPSC,bo do sennheiser jest ich spory wybór,a czytałem że Fostex robi w tym temacie trochę problem,ponoć nie do końca wszystkie pasują.Czy ktoś z forumowiczów mógłby pomóc mi w tej kwestii i konkretnie polecić w 100% pasujące.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u BigMarasa te najtańsze. (ło te ło http://allegro.pl/wtyk-do-sennheiser-hd650-hd600-hd565-hd580-hd414-i7027635309.html ) Wylądają dość tendetnie, wchodzą na ścisk, trzeba je trochę podciąć, ale to nie jest duży problem.

Ale trzymają się ładnie, nic nie przerywa już parę miesięcy. 

Tylko pamiętaj żeby zmierzyć oryginalny kabel, bo tam jakoś odwrotnie niż w HD600

Edytowane przez roger987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Dzięki.Roger987,tak z czystej ciekawości zapytam,jaki Ty używasz  kabel do Fostexa.Mi generalnie pasuje dźwięk z tych słuchawek,ale ciągle odczuwam brak na basie,nie ma tej stopy perkusyjnej,powinien o kapkę schodzić niżej i byłoby idealnie.Pewnie to wynika z tego że słucham z dziurki na marantz sa 15 s1,a z wzmacniaczem pokazałby zdecydowanie więcej.Liczę że jak odbiorę swój kabel,a znam możliwości kabli z tej firmy to będzie tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kabel zrobiony na miedzi z Audeosa 7OCC i poprawa jest znaczna, ale w klarowności. Natomiast faktycznie TH610 rozpędzaja się na wzmacniaczu, to jedne z tych słuchawek w których słychać co im podasz. Jak podasz ****o, to będziesz miał ****o :) Napewno potrzebują trochę prądu, ale czy bas sie poprawi to tego nie jestem w stanie ci obiecać.

Kup dowolny wzmak, a odczujesz poprawę we wszystkim. Jakiś czas temu sprzedawałem np klona Lehmana za 300 PLN, jak chcesz po zupełnej taniości, to jest to jakaś opcja. 

Edytowane przez roger987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś użyłem tego OCC7N do interkonektu i spisał się wybornie,ale to już inna historia .Jednak uważam że taki kabel do słuchawek powinien być ekranowany,jest to podstawa przed zakłuceniami.Więc czeka mnie trochę eksperymentów i zabawy w kablarskie tematy:)

Czym napędzasz swoje fostex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michael1976 napisał:

Jednak uważam że taki kabel do słuchawek powinien być ekranowany,jest to podstawa przed zakłuceniami.

Czym napędzasz swoje fostex?

 

Też tak uważam, dlatego podłaczam je po xlr :) 

Cayin IHA-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności