Recommended Posts

Dostałem maila, że gotowe do odbioru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

timecage - czepiasz się ;), poza tym boli i nawet nie wiesz jak  :D:P .

Karmazynowy - są :) prosto z fabryki :) . Ale na urlopie pewnie i tak byś nie słuchał :P  albo pewnie inne zajęcia ;) , choć rozumiem, że chciałbyś móc podotykać  :P , ale życzę, żeby trafiły najszybciej jak się da do Ciebie :) , bo cma400i to zajefajny sprzęt sobie myślę :) .

Edytowane przez Introverder
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no są i też aeon jest... i ja też na wakacjach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Introverder napisał:

timecage - czepiasz się ;)

Owszem. Jako jeden z chyba bardzo nielicznych nawołuję do zachowania na tym forum jakiegokolwiek porządku.

Ale faktycznie, nie moje forum, nie mój problem. Każdy jest przecież special snowflake i rany boskie brońcie przed zwróceniem komuś merytorycznej uwagi.

A żeby nie był offtop - skoro dzisiaj dostałem maila do odbioru, to być może dzisiaj też powysyłali kurierów i wtedy na jutro dotrze do niektórych :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

timecage, spoko, nie obraziłem się, a czasem porządek się przydaje :) , byle nie przesadzać, bo każda przesada jest niedobra ;). Dzisiaj porządku pilnowała w komunikacji miejskiej b. do rzeczy babka, do tego stopnia, że na chwilę polubiłem kontrolerów biletów na ten moment :D . Ta wiem, poszło offtopem jak nic poszło :D , ale właśnie staram się nie przesadzać z tym porządkiem  ;):D . I niech Questyle będą z Wami  :) (may the Questyles be with you :) ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, Introverder napisał:

timecage, spoko, nie obraziłem się

Uff, a już się bałem ;) . Po nocach bym spać nie mógł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja myślę że nie ;) . A przy okazji w innym wątku coś skrobnąłem nt. pierwszych wrażeń z cma400i - w sensie nową - moją sztuką :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie dostałem wiadomość o tym, że kurier Tomasz podejmie próbę dostarczenia przesyłki.....  czyli CMA600i w moim przypadku ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, wpadło powiadomienie z DPD, będzie dziś. A wszystkie słuchawki w rozjazdach. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie się nawet nic w ten upał słuchać nie chce teraz ;) . Szjp tropiki, upały u nas jak na południu Europy.. Ja miałem dzisiaj jakiegoś kuriera z DPD chyba, jakaś firma naciągająca wybiera sobie chyba adresata wysyła mu paczkę pobraniową licząc że pobierze. Wprawdzie czekam na coś - już prawie o tym zapomniałem (bo opóźnienie jest jak cholera) - od Canona, ale jakby było od nich to chyba by poinformowali i firma byłaby Canon Polska a nie jakieś Ycoś tam chyba (firma się tak nazywała, że ciężko było w ogóle zapamiętać w głowie - zwł. w ten upał), bo czekam od już nie pamiętam kiedy na tablet w promocji od nich.. Ale to tak na marginesie, bo ten upał działa mi już na nerwy, bo móżg się lasuje :P .

No tyle, że ja swojego Q cma400i już mam przynajmniej..

A jutro jak mnie nie będzie w mieście ochłodzenie, ale i deszcze - f. logic :):P . Ale chyba biorę wszystko byle chłodniej było.

P.S. Stand do Qcma400i fajna sprawa - mniej miejsca i stojak w jednym - jedynie słuchawki niepotrzebnie podgrzewa, no i jego jakość jednak jest dosyć tandetna myślę (nie wygląda to drogo i porządnie) a tej okładziny mi się nawet nie chce wyklejać, bo się potem coś czuję, że odklei jak w tej sztuce sklepowej i naklej źle, to się nie będzie trzymać ;).

Ale ogólnie jeśli przymknąć oko na tę podstawkę to zestaw się ładnie prezentuje - tonacja czerni zawsze ładnie wygląda na tle srebrno-czarnych Sonorous 6. Nie to co ta wata, wełna mechacąca się tzw. "welur" w HE400S.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"P.S. Stand do Qcma400i fajna sprawa - mniej miejsca i stojak w jednym - jedynie słuchawki niepotrzebnie podgrzewa, "

Jak to niepotrzebnie podgrzewa,to przemyślana polityka Questyle...od razu nam słuchawki będzie wygrzewać...he,he.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Soundman ;) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Preorder się już zakończyła prawda? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkie firmy wprowadziły swoje nowości pora i na Questyle.

QP2R to następca a zarazem rozwinięcie świetnego modelu QP1R. Praktycznie wszystko uległo ulepszeniu, choć ograniczono niektóre rzeczy to uzyskane w ten sposób miejsce przeznaczono na wyśrubowaną jakość audio. 

Questyle konsekwentnie trzyma się założenia: jakość dźwięku oraz dostarczane z nim wrażenia u słuchacza ponad wszystko. O perfekcyjnej budowie oraz obsłudze nawet nie wspominamy. QP2R zachował i odziedziczył charakterystyczne, profesjonalne cechy Questyle, które dojrzewają wraz z upływem czasu.

QP2R nadal korzysta z Linuksa. Linux posiada unikalne cechy użytkowe oferujące wydajność i stabilność przewyższające możliwości Androida.

Pełny opis ze strony producenta: http://m.questyleaudio.com/up_files/QP2R手机英文版.jpg

QP2R – cena regularna 4999 PLN  - cena w przedsprzedaży: 3800 PLN

Link do produktu

Gold.jpg

Cała akcja realizowana jest jak wszystkie poprzednie. Najpierw ze względów marketingowych lista. Gdy już będzie produkt w sklepie online podam wam linki do konkretnych zamówień. W uwagach do zamówienia wpisujemy nick z forum i hasło akcji Questyle Preorder 

Realizacja zamówień w okolicach końca pierwszej dekady lipca. Czas trwania akcji do odwołania.

Nadal możemy zapisywać się na QP2R - model testowy krąży po naszych sklepach teraz zdaje się jest we Wrocławiu. O szczegółach będę was informował.

Link do produktu: http://www.mp3store.pl/search/simple/qp2r/0

QP2R:

1-

2-

3-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poproszę o cynk jak QP2R - model testowy będzie w Warszawie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta