Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FLΛRES PRO


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Flare Audio właśnie pokazało nowy, długo wyczekiwany model - Flares Pro!

 

 

 

097bc89e8f1a6b790711ed7d19705c43.jpg

 

ba6d120a037c1c0c7b28c019beba7fac.jpg

 

ded21709779aa802c092cada6ebff7d9.jpg

 

42bc0f74250986645a6e2ac776ce48e3.jpg

 

20a38153f54a1d2aea9b117c06e025f1.jpg

 

638296dae1d3383fc8157691564578b9.jpg

 

 

https://www.flareaudio.com/products/flares

 

Cena 349£

 

 

booklet do zdarcia.

 

https://cdn.shopify.com/s/files/1/1721/0649/files/Flares_booklet_FINAL.pdf?856555224213357023

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez all999
na prośbę autora zmieniam nazwę tematu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena w stosunku do tego, co jest w zestawie to śmiech na sali. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. 

Zdecydowanie szykuje się kolejny zakup. 

Ciekawe czy nie za bardzo poszli w stronę neutralności i techniki. To, co najbardziej podoba mi się w R2A to ten ciepły czar analogu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Starh napisał:

Cenowo trochę drogo

 

Jeżeli zagrają przynajmniej na takim poziomie jak R2pro/R2A z dobrze dobranym źródłem, to za taki zestaw to kapitalna cena.

Także czekamy :)

 

Teraz, digitalimported napisał:

Moim zdaniem cena w stosunku do tego, co jest w zestawie to śmiech na sali. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. 

Zdecydowanie szykuje się kolejny zakup. 

Ciekawe czy nie za bardzo poszli w stronę neutralności i techniki. To, co najbardziej podoba mi się w R2A to ten ciepły czar analogu. 

 

R2pro grają bardziej "analogowo" i pełniej niż R2A, więc oczekiwałbym raczej lepszej wersji R2pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja z możliwością podczepienia pod kabel albo pod adapter BT. Ciekawe jakie będą różnice w brzmieniu. Ale zestaw robi wrażenie, cenowo i z opisów to chyba celują w Etymotic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karmazynowy napisał:

Fajna opcja z możliwością podczepienia pod kabel albo pod adapter BT. Ciekawe jakie będą różnice w brzmieniu. Ale zestaw robi wrażenie, cenowo i z opisów to chyba celują w Etymotic.

 

W pełni zbalansowany adapter BT - coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jakoś tak średnio design splitera i blututu pasuje

 

kabel nieodpinany, własnego ani bal. nie podepnę

 

cenowo nieco taniej niż kiedyś r2pro... z drugiej strony właśnie kupiłem r2pro i mam r2s i raczej na oku gr09...

 

więc flare mogą poczekać, jakoś mnie ciśnienia nie podniosły - jakbym często słuchał z telefonu to może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mykupyku napisał:

mnie jakoś tak średnio design splitera i blututu pasuje

 

kabel nieodpinany, własnego ani bal. nie podepnę

 

cenowo nieco taniej niż kiedyś r2pro... z drugiej strony właśnie kupiłem r2pro i mam r2s i raczej na oku gr09...

 

więc flare mogą poczekać, jakoś mnie ciśnienia nie podniosły - jakbym często słuchał z telefonu to może

 

Jezus Maria mykupyku nam sie tlumaczy dlaczego nie jest pierwszym kupujacym! Wezwac lekarza! ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mykupyku napisał:

mnie jakoś tak średnio design splitera i blututu pasuje

 

kabel nieodpinany, własnego ani bal. nie podepnę

 

cenowo nieco taniej niż kiedyś r2pro... z drugiej strony właśnie kupiłem r2pro i mam r2s i raczej na oku gr09...

 

więc flare mogą poczekać, jakoś mnie ciśnienia nie podniosły - jakbym często słuchał z telefonu to może

 

Kabel odpinany na spliterze - możesz sobie dorobić własny i po balansie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kabel odpinany to jest wtedy jak się odpina od słuchawki, a tutaj to chyba bym musiał zamówić kabel ze spliterem z którego wychodzą jeszcze dwa kable z... gniazdami... i byłoby bal. ale sonicznie i tak grałby nadal kabel od flare... bez sensu

 

@Spawn: bywają rzeczy, których nawet wcale nie kupuję! takie papierosy, o

 

wolałbym wersję bez blututu i splitera, jak zatrzask do teczki

 

nie do końca design mi gra, nie przepadam za tym jak gra blututu - jutro all999 posłucha to się dowiemy jak to gra :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułem wstępu...

Zestaw prezentuje się pięknie - samo opakowanie robi już ogromne wrażenie, a potem jest już tylko lepiej. W zestawie oprócz słuchawek, kabla, etui, modułu bluetooth i kabla do ładowania, znajdują się również 3 zestawy tipsów w 3 rozmiarach - pianki "audiofilskie" ;) , silikony i pianki uniwersalne (wszystko produkcji Flare). Tulejka to T200.

Jakość wykonania - same kopułki są świetnie wykonane i wyglądają znakomicie, kabel i jack są ok, splitter trochę zbyt "plastikowy" jak na mój gust, ale za to lekki (podobnie w przypadku modułu bluetooth - bardzo lekki i dobrze wykonany, ale bez szału).

Póki co słuchałem na Galaxy S8+ przy połączeniu kablowym oraz bezprzewodowo.

O ich graniu więcej napiszę po dłuższych odsłuchach, ale tak na szybko... W porównaniu do R2pro grają szerzej, tak samo na głębię; najniższego basu jest odrobina więcej, średniego odrobina mniej, jest też ogólnie lepiej zdefiniowany, bardziej sprężysty i czystszy, ciągle jednak nastawiony trochę bardziej w kierunku rozrywki i muzykalności niż analityki. Średnica bardzo podobna, ale też jakby delikatnie wyostrzona, czystsza, bardziej konturowa (niemniej zmiany są subtelne); góra pozostaje gładka, przyjemna w odbiorze. Jestem zadowolony :) choć myślę, że dla @all999 średniego basu może ciągle być odrobina za dużo - zobaczymy...

Moduł bluetooth kapitalny - leciutki i gra bardzo dobrze, bez szumów i na wyższym poziomie jakościowym niż np. A&K XB10.

 

Na razie tyle po 1 godzinie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności