Skocz do zawartości

Fantastic 5: Denon D7200 vs Oppo PM-3 vs Focal Listen vs B&O H6 2 gen. + Fostex TH-610


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Soundman1200 napisał:

A długo miałeś Listeny u siebie?

Bo jak ja je miałem pożyczone, to też z początku cisnęły mi czaszkę jak imadła, choć pady super miękkie, ale ja mam łeb jak sklep...he,he

Lecz po kilku dniach nawet zaczynałem zapominać że je mam na głowie, przyzwyczaiłem się do nich.

Jak z początku pisałem że wygoda to 5/10 , to potem już nawet 8/10...tak mi te pady podeszły miękkie.

Może warto się z Listenami przeprosić i pocudować z rociąganiem pałąka?

Miałem raz kilka miesięcy i drugi raz jakieś dwa tygodnie. Pady są świetne, ale czubek pałąka wrzynał się w głowę. Niewiele dało się z tym zrobić. Może jak gdzieś znajdę za ok 400 zł to zrobię trzecie podejście :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

To w założeniu mają być słuchawki mobilne na 30-40 min aby przemieścić się po mieście z punktu A do B. Zrobili Listeny ze świetnym SQ i nasze oczekiwania się zwiększyły.

 

Czyli jadę do biura, a tam zakładam inne, wygodne? ;) Jeszcze rozumiem do szkoły, ale z kolei dla ucznia to trochę drogo, nawet biorąc pod uwage wyższe zarobki na zachodzie. Z resztą, jak pokazują inni producenci da się zrobic mobilne słuchawki po zdjęciu których nie muszę łykać ibupromu.

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zdzichon napisał:

 

Czyli jadę do biura, a tam zakładam inne, wygodne? ;) Jeszcze rozumiem do szkoły, ale z kolei dla ucznia to trochę drogo, nawet biorąc pod uwage wyższe zarobki na zachodzie. Z resztą jak pokazują inni producenci da się zrobic mobilne słuchawki, po zdjęciu których nie muszę łykać ibupromu.

W biurze zakładasz gąbkę na głowę i jeszcze dwie godziny wysiedzisz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zdzichon napisał:

 

Czyli jadę do biura, a tam zakładam inne, wygodne? ;) Jeszcze rozumiem do szkoły, ale z kolei dla ucznia to trochę drogo, nawet biorąc pod uwage wyższe zarobki na zachodzie. Z resztą, jak pokazują inni producenci da się zrobic mobilne słuchawki po zdjęciu których nie muszę łykać ibupromu.

 

Jak dojedziesz do biura to zdejmujesz Listeny i zakładasz Eleary :D tudzież utopie jak jesteś w zarządzie. Tak to sobie Focal wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Palpatine napisał:

I cała firma słucha z Tobą, czy chcą czy nie chcą ;)

 

Jak Cię stać na Eleary lub Utopie to zakładają, że masz swoje biuro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2017 o 12:53, zdzichon napisał:

Hehe, tak było. Po paru dniach, ludzie już nawet nie przewracali oczami. Tylko gąbka mi cały czas wypadała jak trzeba było z kimś porozmawiać.

 

Doczep headband od hd600 hd650 i masz po problemie o takie cudo... czy baeyra z dt 990 pro

 

productsennheiser-hd600-padding-549375.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope. Próbowałem. Nie pomaga. Cały pałąk by trzeba wymienić, bo jest źle zaprojektowany. Cała siła zamiast rozkładać się elegancko, skupia się w jednym punkcie na czubku głowy i dobry Boże nie pomoże, a co dopiero jakieś opaski. Jeśli w ogóle znajdzie się na nie miejsce, bo przy mojej średniej głowie nosiłem je w pełni rozsunięte.

 

Jak ktoś ma problem z bólem po listenach, to szybko sprzedać jest jedynym wyjściem. No chyba że ktoś LUBI migreny ;)

Nope. Próbowałem. Nie pomaga. Cały pałąk by trzeba wymienić, bo jest źle zaprojektowany. Cała siła zamiast rozkładać się elegancko, skupia się w jednym punkcie na czubku głowy i dobry Boże nie pomoże, a co dopiero jakieś opaski. Jeśli w ogóle znajdzie się na nie miejsce, bo przy mojej średniej głowie nosiłem je w pełni rozsunięte.

 

Jak ktoś ma problem z bólem po listenach, to szybko sprzedać jest jedynym wyjściem. No chyba że ktoś LUBI migreny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo jest z D7200, jakiś dziad nadpobudliwy zaprojektował nowy pałąk,bardziej szeroki...

Co to oznacza dla wielkich głów?...ano bólem pośrodku głowy, niby sporo regulacji ale to nic nie pomaga...za mały jest!

Najgorsza regulacja, pomysł na pałąk ode mnie ever w słuchawkach...nagroda złej maliny 2017...he,he.

Tak zepsuć perfekcyjny pomysł regulacji starych Denonów/ Fostexów, ten gość powinien dostać karę 2 lat pracy społecznej :ph34r:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Soundman1200 napisał:

U mnie tak samo jest z D7200, jakiś dziad nadpobudliwy zaprojektował nowy pałąk,bardziej szeroki...

Co to oznacza dla wielkich głów?...ano bólem pośrodku głowy, niby sporo regulacji ale to nic nie pomaga...za mały jest!

Najgorsza regulacja, pomysł na pałąk ode mnie ever w słuchawkach...nagroda złej maliny 2017...he,he.

Tak zepsuć perfekcyjny pomysł regulacji starych Denonów/ Fostexów, ten gość powinien dostać karę 2 lat pracy społecznej :ph34r:

 

To samo tyczy się th610?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Soundman1200 napisał:

A gdzie tam, Th610 to nadal szkoła starej regulacji pałąka od czasów D2000/D5000/D7000....wygoda i idealny kontakt z czaszką ,niemal ideał....9/10 dla ergonomii.

Szkoła..?

Dla 99% użytkowników ta "szkoła" regulacji pałąka nie będzie miała kompletnie żadnego znaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że jesteś w błędzie...dla większości europejczyków pałąki starej szkoły Denona/Fostexa to ideał...nowy pomysł D7200 strzał w pustkę...

Pamiętaj że głowy przeciętnego europejczyka są sporo większe od azjatów...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności