Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

słuchawki 500-600 zł które najlepsze


wujekproca

Pytanie

witam
mam karte podarukowa 100 zł na sklep rtv euro agd

 i potrzebuje wybrac najlepsze sluchawki z listy nizej podanej

LISTA

 

do tej pory jestem na słuchawkach hd 202 i karta integra
słucham duzo muzyki i postanowiłem zainwestowac w te sfere domowego wyłączenia się
gatunki muzyki:
szeroko-pojętne EDM od electro house, przez fidget, dupstep, trap po deep house, experimental i masa innych subgatunków
dotego bede musiał dokupić karte dzwiekowa maks 200 zł (nie wiem ktora lepsza zew. czy wew.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak masz stacjonarkę, to śmiało możesz brać wewnętrzną. zewnętrzna jest fajna, jak chcesz sobie ją gdzieś przenieść bądź używać laptopa

 

fajnie by było znaleźć AIM SC8000, ale widzę, że niedostępny. chyba, że byś się skusił na tę używkę, to miałbyś już konkret kartę z możliwośćią upgrade w rpzyszości

http://allegro.pl/aim-sc808-i6828242634.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

uuaa duzy budzet, jesli chodzi o upgrade w przyszlosci, raczej nie wydam kolejny raz na słuchawki wiecej niz 600 zł, zwłasza ze teraz bede mial ogromny przeskok z miernych HD202 i zintegrowanej karty
po zastanowieniu celuje w zewnetrzna, bo duzo korzystam z lapka na lozku, a stacjonarke do gier dez posiadam, na liscie rowniez kupno telewizora i jakies nienaganne glosniki 2.1


mysle do 200 zł karta zewnetrza, nowa lub uzywana zeby rok gwarancji chociaz był; jakas propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

http://www.euro.com.pl/wzmacniacze-sluchawkowe/fiio-olympus2-usb.bhtml

to bedzie robilo robote
tak sie zastanowilem skoro ma to byc zakup na lata to stowke wiecej mozna dolozyc (utnie sie na piwie :D)

 

dodam ze mam mozliwosc znizki na kolejne 100 zł i wyszlo by mnie to 249 zł
 

Edytowane przez wujekproca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do źródła weź SMSL M3 - bardzo dynamicznie gra, ta poprawa między M3 a integrą Realtek ALC1150 już na takich Ultrasone hfi580 łeb urywa. Mam na myśli to jak duża jest poprawa. Z płasko grających słuchawek M3 dał mi fajne, dynamiczne brzmienie, z bardzo dobrze kontrolowanym basem. Testowałem już Fiio E10, Fiio E10K a także Audioquesta Dragonfly Black v1.5 i M3 po prostu zjada te 3. E10K to jest taki specyficzny DAC jak dla mnie - na "Bass Off" jest strasznie płasko, nie ma żadnych emocji a na "Bass On" robi z słuchawek mułki. Nie mam tu na myśli, że przesadnie grają tym basem, ale po prostu ten bas nie ma żadnego uderzenia ani zejścia, tylko leje się po tych wysokich i średnich. E10 ma bas mocniejszy niż wersja z K, ale jeszcze bardziej schowane są wysokie, ale na środek narzekać nie narzekałem. Dragonfly gra ogólnie płasko, ale chociaż ma coś tam sceny, nie tj. E10K co według mnie nie ma żadnych argumentów.

Jeszcze raz to napiszę - celuj w SMSL M3 i np. połącz go soibie z słuchawkami Soundmagic hp151/ custom one pro lub ultrasone hfi580 i ciesz się dynamiką, bo M3 naprawdę zwiększa o lata świetlne dynamikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności