Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Campfire Audio


all999

Rekomendowane odpowiedzi

w promkach txt znikni, to przeklejam:

 

Comet

 

1. kabel firmowy zubaża brzmienie, lepiej wymienić na hybrydę albo srebro

2. ergonomia bardzo dobra, chyba że ma się bardzo wąskie kanały - wąskie jest ok, na OTE takie sobie

3. wykonanie bardzo solidne, pikne suszarki, izolacja powyżej średniej

4. brzmienie to muzykalność plus energia, takie ułagodzone i ocieplone ciut er4xr, brzmienie lekkiej v, ale średnica wcale nie ginie i brzmi bardzo efektownie - nie ma jednak fajerwerków w stylu uuuu to talerze tej firmy zagrały, albo oooo pińc faktur na midbasie, czyli i rozdzielczość i holografia dobra ale nie bardzo dobra, scena też, ale dobrze te braki maskuje fajne napowietrzenie/transparentność i lekkie rozjaśnienie góry - naprawdę summa summarum to bardzo dobrze zestrojona pojedencza armatura grająca trochę jak dynamiki

5. grają w sumie ze wszystkiego - dobre jako uniwersalne podstawowe słuchawki, nie męczą ale też nie nudzą

6. zabawa z tipsami wpływa na brzmienie, pianki mulą i o dziwo najlepiej spinfity z zestawu - nie mam pod ręką, ale spróbowałbym jvc spiral dots i symbio

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mykupyku napisał:

w promkach txt znikni, to przeklejam:

 

Comet

 

1. kabel firmowy zubaża brzmienie, lepiej wymienić na hybrydę albo srebro

2. ergonomia bardzo dobra, chyba że ma się bardzo wąskie kanały - wąskie jest ok, na OTE takie sobie

3. wykonanie bardzo solidne, pikne suszarki, izolacja powyżej średniej

4. brzmienie to muzykalność plus energia, takie ułagodzone i ocieplone ciut er4xr, brzmienie lekkiej v, ale średnica wcale nie ginie i brzmi bardzo efektownie - nie ma jednak fajerwerków w stylu uuuu to talerze tej firmy zagrały, albo oooo pińc faktur na midbasie, czyli i rozdzielczość i holografia dobra ale nie bardzo dobra, scena też, ale dobrze te braki maskuje fajne napowietrzenie/transparentność i lekkie rozjaśnienie góry - naprawdę summa summarum to bardzo dobrze zestrojona pojedencza armatura grająca trochę jak dynamiki

5. grają w sumie ze wszystkiego - dobre jako uniwersalne podstawowe słuchawki, nie męczą ale też nie nudzą

6. zabawa z tipsami wpływa na brzmienie, pianki mulą i o dziwo najlepiej spinfity z zestawu - nie mam pod ręką, ale spróbowałbym jvc spiral dots i symbio

 

Ze SpiralDots nie jest źle. Jest i dół i mocniej zaznaczona, ale trzymana w ryzach, góra (ciut wyższa szerokość). Ale gorzej się w uszach trzymają u mnie. Symbio idą do mnie, więc dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2018 o 09:54, mykupyku napisał:

w promkach txt znikni, to przeklejam:

 

Comet

 

1. kabel firmowy zubaża brzmienie, lepiej wymienić na hybrydę albo srebro

 

 

W Andromedach stwierdziłem to samo. Na firmowym kablu dźwięki nie wybrzmiewają do końca na górze, bas nie schodzi tak nisko jak mógłby. Warto z kablami poeksperymentować. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 31.05.2018 o 09:54, mykupyku napisał:

 

Comet

 

1. kabel firmowy zubaża brzmienie, lepiej wymienić na hybrydę albo srebro

 

Mam problem. O ile firmowy siedzi solidnie to trzy chińczyki, które testowałem, są luźne. Campfire ma wtyki mmcx bez tych "rozcięć na okręgu" 😀 Jakie kable wtykałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiatrak napisał:

Mam problem. O ile firmowy siedzi solidnie to trzy chińczyki, które testowałem, są luźne. Campfire ma wtyki mmcx bez tych "rozcięć na okręgu" 😀 Jakie kable wtykałeś ?

 

alo litz od andromedy

 

i coś jeszcze ale już nie pamiętam :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki model, ale chciałbym się podzielić swoją obserwacją, a raczej działaniem SpinFitów z Cometami na mój kanał słuchowy. Otóż wkładając je mam wrażenie, że zaraz wyssą mi bębenki w uszach, jest to baaardzo nieprzyjemne. Dźwięk jest wtedy beznadziejny, da się to wyregulować, ale kto by chciał ustawiać tips 10 minut, żeby później się znów "zepsuło". Co ciekawe, Final E1000 na SpinFitach nie sprawia takich problemów. Ogólnie, tragedii nie ma, bo i tak słucham ich na piankach, ale zacząłem się zastanawiać, co ma na to wpływ, szerokość, a może długość tulejki. Mam nadzieję, że szerokość, bo chce kupić Ety (na przymiarkę na razie MC5, bo tańsze) i bardzo będę nieszczęśliwy jeśli będę sprawiały takie kłopoty. Spotkał się ktoś z tym? Potwierdźcie co myślę, czy to coś jeszcze innego.

 

EDIT:

Mniejsze tipsy i dużo głębsza aplikacja zmniejszyły problem do minimum. Choć kuszą mnie teraz custom tipsy do nich (i do IO ;) )

Edytowane przez StAc
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

[News] Silicone cover for Campfire Audio IEMs

http://www.aboutaudio.org/news-silicone-cover-for-campfire-audio-iem/

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 5.11.2020 o 14:21, imbryk82 napisał:

a łódzkim sklepie są dostępne Campifire Audio IO w cenie 850. Czy warto? Ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi?

Jedne z najbardziej odrzucających mnie IEMów jakie miałem okazję słuchać. Puste, szkieletowe, nienaturalne i jasne brzmienie z wywalonymi do przodu wokalami, które nie mają w sobie ani krztyny naturalności. IMO jakby ich na rynku nie było, to rynek audio nic by nie stracił. Mnie kompletnie się nie spodobały, ale wiem, że swoich fanów mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności