Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Uniwersalne słuchawki dokanałowe do 100 zł


Krisol

Pytanie

Witam
Potrzebuję w miarę uniwersalne słuchawki dokanałowe, słucham głównie rocka wszelkiego rodzaju i rapu, czasami jakiejś orkiestry, jazzu czy bluesa, gram też w CS: GO, ale to raczej podrzędna sprawa, byłyby podłączane głównie do Samsunga Galaxy A3, czasami do X-Fi Gamera, dotychczas posiadałem:
Sennheiser HD201 - zdecydowanie zbyt płaskie brzmienie, za mało basu
Panasonic HJE120 - prawie idealne dźwiękowo, jednak za mało wysokich tonów, bardzo wygodne
Philips SHE3590 - nieco zbyt jazgotliwa góra, mniej wygodne, czasami wypadały mi z uszu
Mogę wydać powiedźmy 100 zł razem z wysyłką, jednak im tańsze tym lepiej, nie wiem czy powiniem iść w stronę neutralnych Brainwavz Delta, czy bardziej Philipsów SHE3700 o charakterystyce V, więc proszę o jakieś rady i przyzwoite modele do podanej wyżej kwoty. Wolałbym raczej takie z możliwością kupna na naszym rynku. Na oku mam następujące modele:

1. Brainwavz Delta
2. Philips SHE3700
3. SoundMagic ES18
4. Edifier H280
Pozdrawiam

Edytowane przez Krisol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Philips Flite hyprlite słuchawki douszne z mocnym basem o niezwykle niskiej wadze. Włożone do ucha pozostają niemal niewidoczne, dla dodatkowego wzmocnienia niskich tonów, posiadają kanalik wentylacyjny.

12.2-milimetrowy głośnik emituje czysty dźwięk i mocny bas. Słuchawki produkowane są w dwóch zestawach kolorów: czarne z ciemno chromowym wykończeniem oraz białe z różowozłotym metalicznym połyskiem. Douszne Hyprlite kupimy za ok. 110 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ubranfuny - gniotą wszystko co możesz kupić w Polsce do 150zł. Słuchawki o zbalansowanej strukturze dźwięku z niesamowitą wręcz separacją dźwięku w tej cenie.

Akurat na bazarku jest nówka sztuka za 70 czy tam 80zł.

 

Testowałem w CS:GO - pozycjonowanie spoko (scena nie jest tak duża jak w moich shp9500 czy yamach eph100, ale słychać skąd dochodzi dany dźwięk).

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tych z Chin wcale nie musisz z Chin sprowadzać. Według mnie @Starh przedstawił Ci rozwiązanie najciekawsze na tą chwilę, i możliwe do zrealizowania - te rewelacyjnie grające doki są w forumowym komisie (nowe, wystawione po kosztach). I są do 'dobrego odtwarzania muzyki' :) 

13 godzin temu, Starh napisał:

Ubranfuny - gniotą wszystko co możesz kupić w Polsce do 150zł. Słuchawki o zbalansowanej strukturze dźwięku z niesamowitą wręcz separacją dźwięku w tej cenie.

Akurat na bazarku jest nówka sztuka za 70 czy tam 80zł.


Edit: na audiofanatyku doradzono dobrze, ale te polecone RHA MA350 stają słabo przy Urbanfun Hi-Fi.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra, ale nie chce mi się trochę wydawać tyle na słuchawki, nawet te Delty są 70 zł są już dosyć drogie, wolałbym więc coś tańszego, z podanych przeze mnie któreś są czegoś warte? Albo inne w podobnej cenie do ~50 zł?

Edytowane przez Krisol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności