Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

A jak cię zaskoczą pozytywnie i to Vsonic poleci do pudła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawki są lekkie, całkiem wygodne, nic nie uwiera mnie w uszach. Pierwsze wrażenia po podłączeniu do odtwarzacza bardzo pozytywne. Przyjemna i czysta góra, basu jest sporo ale nie jest dudniący czy zalewający inne pasma, jak dla mnie to przyjemne naturalne brzmienie. To oczywiście tylko moje pierwsze subiektywne wrażenia ale myśle, że osoby które zamówiły te słuchawki nie powinny żałować wydanej kasy.

23 minuty temu, pawkos napisał:

Są całkiem duże. Większe od ZST.

hm, chyba nie są większe

 

DSC09505.jpg

DSC09507.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawki są lekkie, całkiem wygodne, nic nie uwiera mnie w uszach. Pierwsze wrażenia po podłączeniu do odtwarzacza bardzo pozytywne. Przyjemna i czysta góra, basu jest sporo ale nie jest dudniący czy zalewający inne pasma, jak dla mnie to przyjemne naturalne brzmienie. To oczywiście tylko moje pierwsze subiektywne wrażenia ale myśle, że osoby które zamówiły te słuchawki nie powinny żałować wydanej kasy.
hm, chyba nie są większe
 
DSC09505.thumb.jpg.fdabc28c03c19031b93cabe6c491e199.jpg
DSC09507.thumb.jpg.8746d397320dd494afca88cf90278994.jpg

Bądź tak miły i sprawdź, czy kabelki pasują wzajemnie, co by rozwiać wątpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co dostali: w jakich pudełkach, na bogato czy ubogo i z jakiego sklepu brali :) Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lolomanolo napisał:


Bądź tak miły i sprawdź, czy kabelki pasują wzajemnie, co by rozwiać wątpliwości.

 Mam taki posrebrzany kabelek i pasuje 

DSC09508.jpg

15 minut temu, Jaro54 napisał:

Pytanie do tych co dostali: w jakich pudełkach, na bogato czy ubogo i z jakiego sklepu brali :) Dzięki za odpowiedź

Jaro, ja zamawiałem od NiceHCK i moje dotarły w wersji ubogiej czyli słuchawki, kabelek i jedna para tipsów nałożonych na słuchawki. Opakowanie identyczne jak od KZ ZST.

Edytowane przez AndrePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pawkos napisał:

To moje są na bogato. Sam aż się dziwię. 6 par tipsów, pudełko na magnesy. Szok!:P

A u kogo zamawiałeś i ile płaciłeś?

NiceHCK wysyła wersję ubogą, bo niby KZ taką narzucił na świat. Z drugiej strony, pewnie nie robili by preorderów -10$ przy wypasionej wersji.

Potwierdzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Starh napisał:

wooeasy wysyłał te z magnesem (ktoś tak pisał na hf)

To ja właśnie na łatwych słuchaweczkach zamawiałem, więc szansa na bogaty zestaw, mimo rabat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem w wooeasy, przyszły na bogato

Spędziłem z nimi godzinkę, w komunikacji miejskiej i marszu, muszę potwierdzić to, co już ktoś wcześniej pisał, że są wygodne. Ale obawiam się że sporo będzie w tym względzie zależało od indywidualnych uwarunkowań - wielkość, kształt małżowin itp.

Efektu wow na początku nie było, ale to może dobrze wróżyć ;) Słuchałem z Iph6s, na kablu nie srebrnym. Pierwsze wrażenie to, jak dla mnie, dużo basu, ale z czasem jego ilość się zmniejszyła, być może dlatego, że tipsy się układały w trakcie użytkowania, bo nie wchodzą głęboko, i to raczej obudowa ułożona w małżowinie je odpowiednio stabilizuje. Mi to odpowiada, bo wtedy nie dudni mi w uszach w czasie marszu  :). Do mojego telefonu chyba jednak lepiej pasują R2S, ale z pionkiem może być całkiem nieźle, sprawdzę pod wieczór. Póki co grały poprawnie, niemęcząco, ale bez fajerwerków. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności