Recommended Posts

Cześć, ostatnio przyszły mi moje zs5, przyszły do mnie i jakoś nie wydaje mi się żeby grały wspaniale.. Używacie jakiegoś szczególnego ustawienia equalizera do nich? Może źle grają z moim mi5? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz stockowy kabel? Jeśli tak to zmień na srebrny. I pobaw się tipsami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, TheGusti napisał:

Cześć, ostatnio przyszły mi moje zs5, przyszły do mnie i jakoś nie wydaje mi się żeby grały wspaniale.. Używacie jakiegoś szczególnego ustawienia equalizera do nich? Może źle grają z moim mi5? 

Kosztują tyle ile kosztują, bo nie grają wspaniale - to naprawdę takie proste ;)

Ale mogą zagrać całkiem sensownie, pewnie po prostu z Xiaomi słabo się dopasowały. Samo to, że rozwijają się dopiero jak dostaną więcej prądu niż z telefonu (daje to znacznie więcej niż wymiana kabelka), najzwyczajniej je ogranicza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, TheGusti napisał:

Mnie zs5 grały znośnie z wolfsonami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po miesiącu używania prawa słuchawka zaczęła działać na połowie głoścności i bez basu. Bubel, albo ja po prostu miałem pecha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi właśnie przyszły. Grają nieźle niestety jak dla mnie trochę za duże. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę odsprzedać po kosztach. Jak coś to priv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ZS5 to koniec moich poszukiwań. Na stocku były dla mnie nie do zaakceptowania. Męcząca, cyfrowa, natarczywa góra. Brzmienie za bardzo szło w V. Nie było w nim za grosz naturalności. Po założeniu pianek Comply T-400 i zmianie kabelka na srebrny otrzymałem zupełnie inne słuchawki. Brzmienie pięknie się wyrównało. Różnice są powiedziałbym drastyczne. Do iPhone czy macbooka jak znalazł. Próbowałem też łączyć z DX90 ale mam wrażenie, że jakość źródła, nie robi im większej różnicy. Ze wszystkiego grają po prostu zadowalająco. Nigdy popisowo, ale za te pieniądze i tak jestem mile zaskoczony. Wystarczy im spotify i można iść w miasto :)

Edytowane przez adriano2510
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta