Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy wszyscy już dostali swoje zs5? Zamawiał ktoś może od Wooeasy i miał wysyłkę 28 maja? Pytam, bo na śledzeniu przesyłki jest tylko wysyłka 28.05 i ślad po niej zaginął. Wie ktoś czy jak przesyłka nie dotrze to można to reklamować i dostać zwrot kasy? 

Pierwszy raz zamawiałem z aliexpress i jestem w tym zielony. Z góry dzięki za odpowiedź :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vegetto87 napisał:

Witam, czy wszyscy już dostali swoje zs5? Zamawiał ktoś może od Wooeasy i miał wysyłkę 28 maja? Pytam, bo na śledzeniu przesyłki jest tylko wysyłka 28.05 i ślad po niej zaginął. Wie ktoś czy jak przesyłka nie dotrze to można to reklamować i dostać zwrot kasy? 

Pierwszy raz zamawiałem z aliexpress i jestem w tym zielony. Z góry dzięki za odpowiedź :) 

 

Też tak mam 2x sztuki zamówione i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamawiałem 2 sztuki ze srebrnym kabelkiem i chciałbym je porównać z zst i zs3 i sam się przekonać czy faktycznie są lepsze. Jak dla mnie zst na srebrnym kabelku gra bardzo dobrze i w moim guście. Ciekaw jestem czy zs3 i zs5 na tym kabelku zagra lepiej. 

Inni dostali już po kilku dniach od wysyłki, a tu nawet nie ma informacji, że gdziekolwiek dotarły. Orientuje się ktoś co wtedy gdy paczka nie dotrze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Damix napisał:

Też zamówiłem od Wooeasy i jeszcze nic nie otrzymałem niestety. 

Obecnie tak wygląda tracking :

rrdgrgddrg.png

Do mnie ZS5 od Wooeasy dotarły po 10 dniach od wysyłki, wczoraj odebrałem od nich MEMT X5 też na 10 dzień od wysyłki. A Tobie moim zdaniem tak naprawdę wysłał dopiero 11 czerwca - tak mi wynika z trackingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Package sent 2017-05-28 14:34:00

  2. [深圳]【深圳互换局】已封发 2017-05-28 09:41:03

  3. [深圳]【深圳互换局】已开拆 2017-05-28 01:27:33

  4. Item posting 2017-05-27 22:44:00

  5. [深圳]【深圳市国际大宗邮件处理中心】已封发(国内经转) 2017-05-27 22:29:39

  6. Received by line-haul 2017-05-27 21:20:43 [GMT+8]

  7. Outbound in sorting center 2017-05-27 20:55:33 [GMT+8]

  8. Inbound in sorting center 2017-05-27 20:50:14 [GMT+8]

  9. Accepted by carrier 2017-05-20 11:01:46 [GMT+8]

  10. 【】电子信息已收到 2017-05-19 20:03:12

  11. Shipment confirmation 2017-05-19 19:47:42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym w tym wypadku dostać okrojoną wersję, bo paczka wysłana 28.05 i zero wieści. Ponad 2 tygodnie i brak informacji, że dotarła gdziekolwiek. Kupiłem 2 pary, więc ponad 2 stówki mnie to kosztowało i wolałbym, żeby ta przesyłka dotarła, bo to mój pierwszy zakup na Ali i nie wiem jak się rozpatruje tam takie sprawy gdy paczka została wysłana a nie dotarła do adresata. Miał ktoś kiedyś taki przypadek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vegetto87 napisał:

Wolałbym w tym wypadku dostać okrojoną wersję, bo paczka wysłana 28.05 i zero wieści. Ponad 2 tygodnie i brak informacji, że dotarła gdziekolwiek. Kupiłem 2 pary, więc ponad 2 stówki mnie to kosztowało i wolałbym, żeby ta przesyłka dotarła, bo to mój pierwszy zakup na Ali i nie wiem jak się rozpatruje tam takie sprawy gdy paczka została wysłana a nie dotarła do adresata. Miał ktoś kiedyś taki przypadek? 

Zakupy na ali czesto to nerwówka, ale w większości przypadków dochodzi, więc uzbrój się w cierpliwość, ja też czekam na 2 pary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pamiętajcie że to idzie z Chin zwykłą pocztą i termin dostawy poniżej 3 tygodni, to po prostu bonus. Równie dobrze przesyłka może przyjść po dwóch miesiącach.


Prawda. Rock Zirkony szły mi równe dwa miesiące. Już zapomniałem, że coś takiego kupiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dojdziesz za nimi. Wziąłem darmową nierejestrowaną, doszło w 3 tygodnie, dopłaciłem do rejestrowanej z trackingiem szło ponad 2 miesiące a tracking urwał się w chinach 3 dni po zakupie i jedyny update statusu pojawił się w dniu dostawy do mnie do domu :D

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pamiętajcie że to idzie z Chin zwykłą pocztą i termin dostawy poniżej 3 tygodni, to po prostu bonus. Równie dobrze przesyłka może przyjść po dwóch miesiącach.

Tylko trzeba pilnować terminu w jakim ostatecznie ma przyjść przesyłka. Zamawiam już w Chinach kilka lat towary i tylko raz miałem z przesyłką większy problem. Czekałem na buty za ponad stówę, minął termin dostarczenia przesyłki, a ja nie otworzyłem sporu i przepadła kasa. Pisałem co prawda do sprzedawcy maile, ale to nic nie dało. Dlatego teraz gdy zbliża się termin końca realizacji zamówienia, to otwieram spór i wtedy, albo sprzedawca wysyła mi towar jeszcze raz albo zwraca kasę. Tak to działa i nie ma tu nic do rzeczy, czy przesyłka ma statut dotarcia do Polski. Ma być dostarczona najpóźniej w terminie podanym w aukcji i tego trzeba pilnować, a resztę czekać cierpliwie. Mnie ostatnio kabel USB przeleżal półtora miesiąca w Warszawie, a rekord jaki miałem to pół roku czekania na rękawice taktyczne, które zaginęły i drugi raz sprzedawca wysłał. Na pocieszenie napiszę, że zamawiałem synowi klocki w czwartek, w piątek już zostały wysłane, a w poniedziałek o 15 kurier je przywiózł

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tomasznowak244 napisał:

Tylko trzeba pilnować terminu w jakim ostatecznie ma przyjść przesyłka. Zamawiam już w Chinach kilka lat towary i tylko raz miałem z przesyłką większy problem. Czekałem na buty za ponad stówę, minął termin dostarczenia przesyłki, a ja nie otworzyłem sporu i przepadła kasa. Pisałem co prawda do sprzedawcy maile, ale to nic nie dało. Dlatego teraz gdy zbliża się termin końca realizacji zamówienia, to otwieram spór i wtedy, albo sprzedawca wysyła mi towar jeszcze raz albo zwraca kasę. Tak to działa i nie ma tu nic do rzeczy, czy przesyłka ma statut dotarcia do Polski. Ma być dostarczona najpóźniej w terminie podanym w aukcji i tego trzeba pilnować, a resztę czekać cierpliwie.

To znaczy którego terminu? Dostawa 25-43 dni czy termin do rozpoczęcia sporu ok.68 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Vegetto87 napisał:

Witam, czy wszyscy już dostali swoje zs5? Zamawiał ktoś może od Wooeasy i miał wysyłkę 28 maja? Pytam, bo na śledzeniu przesyłki jest tylko wysyłka 28.05 i ślad po niej zaginął. Wie ktoś czy jak przesyłka nie dotrze to można to reklamować i dostać zwrot kasy? 

Pierwszy raz zamawiałem z aliexpress i jestem w tym zielony. Z góry dzięki za odpowiedź :) 

 

 

Moja wyruszyła 20 maja i dopiero 11 czerwca zeskanowali ją do wyloty z Chin, trzeb czekać i tyle. Te 43 dni to naprawdę kawał czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności