Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Inszy napisał:

To ja mam dla was czelendża: Proszę o nieleniwe opisanie cyfrowej/przesianej góry. I żeby ten opis nie pozostawiał miejsca do interpretacji, był jasny i rzeczowy.

 

O, fajny pomysł :)

Tylko pamiętajcie, że jak się czegoś nie da opisać to to nie istnieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałbym, ale nie mam zielonego pojęcia co to pojęcie ma znaczyć, stąd też wyszła cała dyskusja
Jak nie wiesz? Przecież pisałeś o przesianej górze, jako prawidłowym stwierdzeniu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz jak coś zrobić to siedź cicho i myśl jak to zrobić a nie rób zamieszania hawk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2017 o 19:16, Filas napisał:

Napisałem coś, co znaczy mniej więcej tyle samo, czyli jak sobie to wyobrażam, a nie mam pojęcia jak miałoby to brzmieć.

tu masz przykład cyfrowego nalotu całe nagranie jest takie  i chyba pomoże ci zrozumieć o co chodzi nam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem. 

Ściągnął mnie w te strony problem z moimi świeżutkimi słuchawkami i prosiłbym o poradę. 

Kupiłem KZ ZS5 z gearbest. Dziś przyszły. Wszystko fajnie spoko, ale na moim samsung s4 trzeszczą. Po podłączeniu do innego telefonu lub laptopa problem znika. 
Przez nieuczciwosc ludzką jestem posiadaczem drugiego lecz uszkodzonego s4, wiec wymieniłem gniazdo jack, bo pomyślałem, że może on jest uszkodzony, jednak bez zmian.
Macie pomysł w czym może tkwić problem? Nie potrafiłem w internetach znaleźć podobnego przypadku i nie wiem już co z tym zrobić.
Aha! Nadmienię, że z xiaomi hybrid nie mam takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ZS5 są czulsze i wyłapują to co inne nie łapią. A spróbuj jak masz możliwość przez BT puścić sygnał i zobaczyć czy też wystąpi. Może coś źle polutowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarla moja para :) Najpierw podlaczylem chyba kabel w przeciwfazie :) smieszny dzwiek; po korekcie o zgrozo muzyka z duuuzym przydzwiekiem - na szczescie siegnalem po instrukcje - trzeba przez 5 minut puscic muzyke na srednim poziomie glosnosci - wstepnie sie wygrzaly - nowosc dla mnie - jesli ktos juz to pisal to sorki - nie wertowalem watku az tak

 

pozdrawiam

No pierwsze wrazenie bardzo pozytywne :)

Edytowane przez PioPia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PioPia napisał:

A w ogole to pojawil sie nowy model - ZS6 - ktos ma/ zamowil ?

Wysyłka za 25 dni to preorder, więc nikt, nic po za stronami Aliexpress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zamówiłem właśnie zs6 z kabelkiem dodatkowym i bluetooth. Jak dojdzie to zdam relacje. Jeszcze tylko okolo 40dni
 


To był jakiś zestaw? Czy skompletowałeś sam?
Swoją drogą, ciekawe czy KZ wypuści ZS6 w podobnym wariancie jak ZS5 - z dodatkowymi tipsami i metalowym "trzymadełkiem".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś czy dostanę srebrny kabel bez zamawiania u Chińczyków? Niekoniecznie musi być Polska (bo wiem, że o to dość trudno), ale chociaż wysyłka z kraju na terenie EU. Wczoraj przyszły, grzeją się i póki co wrażenia całkiem pozytywne, chociaż spodziewałem się czegoś ciut lepszego. Może wymiana coś da, chcę się po prostu z czystej ciekawości przekonać, bo opinie są mieszane. Ewentualnie jeżeli ktoś chce się pozbyć kabla, albo mu gdzieś tam zalega, to chętnie odkupię ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Serwus, szukam oryginalnego kabelka z micro do ZS5
...wiem że na Ali można nabyć ale potrzebuję go na przyszły tydzień.
Jeśli ktoś, coś...to proszę na priv.
Moderatorów przepraszam za umieszczenie tego posta w tym miejscu.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności